2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aynen beni de 9 güne çağırdı.İnşallah duyarız bu sefer bebek ve kese iyiyse duyarız gibime geliyor

Aynen beni de 9 güne çağırdı.İnşallah duyarız bu sefer bebek ve kese iyiyse duyarız gibime geliyor
Bilmiyorum ben biraz umutsuzluga kapıldım çünkü 6+3 te karından pit pit atan bişey görmeliydik en azından senin doktor ne dedi

Selam herkese :) ben dünden beri minik bir his olarak mide bulantısı yaşamaya başladım ya da başlamadım emin değilim arada hafif bir bulantı hissi gelip gidiyor. Bir de hatırlayan varsa gece terlediğimden bahsetmiştim , dün akşam hiç karbonhidrat yemedim ve gece çok daha rahat uyudum. Bu akşam da deneyeceğim umarım bu şekilde çözülür bu durum . Sizde bulantı nasıl başladı ?

Canım bende öyleyim sürekli simit poğaça yanında peynir 1 kilo almışım doktor normal dedi ama şimdiden kilo almak hoşuma gitmedi. Protein ağırlıklı beslen, badem ceviz gibi kuruyemiş tüket dedi bana. Biraz hamur işi kısmına ara vereceğim artık

Bu doktorda kesede bebek ve yolk saci goremedi 1 hafta 10 gun bekle dedi ama 2 kese var dedi kist olabilir mi dedim bilmiyorum kese olarak gozukuyo dedi
Şok üstüne şok yaşanıyor. İkiz mi geliyor acaba.. Hayırlı haberler gelsin inşallah :)
İlk gebelikte dikkat ettim. Ekmeği bile az yedim. Muzlu sütü abartmıştım. Hergün içerdim bu defa hamur işine ben de düştüm. Ekmeksiz doymuyorum. 5. ayda sanırım gebelik şekeri var mı diye bakıyorlardı, o zaman kilo çok aldıysan ekmeği kes derler zaten :) Bir de kabız olup ıkınıp zorlamamak lazım. Yiyorsan bile suyu bol içmeye çalış :)

Bulantı bende de başlamadan önce bir tuhaflık hissi olarak gelmişti hafiften. Gün geçtikçe bulantıya dönüştü. Geçen hafta en yüksek noktaya ulaştı. Bu hafta daha sakinleşti arada bir gelip gidiyor. Hiç kusmadım. Ama hep sanki araba tutmuş hissi vardı

Bendeki his de o , araba tutmuş gibi , yemek düşüncesi bile iyi gelmiyor, arada bir bulantı gelip gidiyor. Bakalım nasıl olacak ileriki zamanlarda.

Merhaba. Benm hamileliğimde 6+3 kalp atışını dün duyduk çatlatma ilacı ile iğnesi kullandim için ayriyetten kist oluşmuş kesenin yanında birde kist gözüküyor doktor sorun olmaz dedi kanaman olursa gel dedi böyle bir durum yaşan varmı

Sizede merhaba benimde kistim oluşmuş kese yanında değil ama takip edeceğiz dedi doktorum bazı kistler kanama yaparmış benimki şuan ne halde bilmiyorum ilk ağrılarım olmuştu kasık da kistten olduğunu düşünmüştüm o yok geçti gitti muayeneye gittiğimde umarım yok olmuştur

Evet ya aynen bu kadar düşkün değildim midem bulantım kesildi sürekli hamur işi yiyorum ama vicdan azabı çekiyorum bir yandan da, ben de 1.5 kilo aldım biraz kısmak lazım bence de.

Yok yok ben de dikkat ediyorum yarından itibaren en azından ekmeği azaltmam lazım kabizlik olmadı çok şükür ama olabilir bu gidişle ekmeksiz de hiç gitmiyor hemen midem bulanıyor ama bakicam artık bir çaresine :/

Bana ihtimal olarak söyledi kanamayı yol olur ilerleyen zamanda kist dedi sizin hamileleiğinz nekadarlık

Evet bende de kist var doktor gösterdi ultrasonda bana da sorun olmaz önemli değil dedi. Pcos um var muhtemelen o sebeple oluşmuş kist. Ama bazen hapşurduğumda iki taraflı bi sancı giriyor anlık böyle bişey patlayacakmış gibi oluyor. Acaba kistle mi alakalı diye merak ediyorum ben de.

Bndede oluyor o anlık hemen geçiyor kistten kaynaklı olabilr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…