2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Geçen sene ben hep maske kullandım. Kimseyi öpmedim vs. Yine de doğuma bir ay kala covit geçirdim. Çok şükür sıkıntı olmadı. Bazen ne yaparsak yapalım hastalık bulabiliyor. Allaha emanetiz.

Benim de bugün kontrolüm vardı 10 gün önce biraz yavaş olan kalp atışı iyice hızlanmıştı 162 olmuş çok sevindim sat a göre 8+1 ultrasona göre tam 8 hafta çıktı. Yusyuvarlak kafa ve vücut belli oluyor artık Allah hepimizin hamileliğini sağlıkla tamamına erdirsin inşallah

Günaydın hanımlar. 9+5 olarak müthiş bir iştahsızlık var bende. Sabah işe gelirken birşey yiyesim gelmiyor ve öğlene kadar kuruyemiş vs gecistiriyorum. Öğlen sadece çorba icebiliyorum akşamları da hiç yemek yiyesim yok. İlk haftalarda iştah varken şuan tamamen gitti. Bir yandan vicdan azabı yaşıyorum bir yandan 3ay zaten depolardan besleniyor problem yok diyorum. Cumartesi 3 hafta sonra miniğimi gorucem onunda stresi var sanırım ya iyi beslenemediyse düşünceleri kafamda dolaşıyor. Annelik delilik derlerdi ama bu kadar erken başlar mı delilik

palm angels He bu arada canım gönlüm kız dan yana ama dilim erkek diyor. Erkek olacak gibi hissediyorum. Hatta çevremde ki herkes bana erkek diyor kız diyen yok
Cinsiyet tahmini görünce yazmak istedim yüzük falı yaptınız mı? Bende hep erkek hissettim ve ismini bile gördüm ama sonra bı anda rüyalarım kıza döndü ve yüzük falında kız çıkıyor gönlümden geçende kız tabi sağlıklı olması asıl önceliğim. Acaba bilincaltim mi yönlendiriyor diye düşünüyorum artık

ya ben onu hep yapıyordum benim sıralama hep değişiyor 2 çocuk çıkıyor ilkinin cinsiyeti bi kız sonra yaptığımda erkek çıkıyor Ama hamileyken denemedim avuç içine yapılanı biliyorum o dimii

ya ben onu hep yapıyordum benim sıralama hep değişiyor 2 çocuk çıkıyor ilkinin cinsiyeti bi kız sonra yaptığımda erkek çıkıyor Ama hamileyken denemedim avuç içine yapılanı biliyorum o dimii
Bebek olmadan evet avuç içi ama aynı testi göbeğinin üstüne dene canım ben göbek üstünde hep kız sonucunu aldım

Ya acaba ikili tarama testi için bilgi sahibi oldunuz hiç acaba? İstanbul çam ve sakura şehir hastanesinde yaptırmayı düşünen varmı? Çünkü ben özel hastane ile görüştüm 4-5 bin lira istiyor maliyetli geldi devlette yaptırsam sonucu alıp gitsem özelde ki doktoruma olmazmı acaba? Sizlerden hastane ile görüşüp fiyat alan oldu mu acaba yada devletle görüşen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…