2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Allah gönlünüze göre versin inşallaahhh. Maşallah 2 erkek çocuğu he siz öteki dünyada cenneti garantilemişsiniz
İnşallah öyledir yoksa ben akıl sağlığımı korumakta zorlanıyorum biri okula gidiyor hiperaktivitesi var durduğu yerde durmaz sürekli sikayet sürekli durmak Bilmez küçük olanda 3 yaşına gircek oda suan benmerkezci zamanında herseye ben ben diye inat ediyor eşim zaten kendi halinde ah ah allah erkek analarına sabır versin diceklerim bu kadar

Yok yok siz cenneti garantilemişsiniz. Rabbim peygamber sabrı versin

Ya benim de hep içimden kız geçiyor çok net kız hissediyorum. Çevrem kararız bir kısmı kız bir kısmı erkek diyor. Çin takvimi kız yüzük falı erkek çıkıyor çok merak ediyorum açıkçası. Sağlıklı olsun da

Amin inşallah canım, benimde yüzük kız çin erkek bakalım hangisi tutacak

Gözünüz aydın darısı başımıza

2 gündür kahverengi akıntı geliyor. Merak edip acil e gittim. Kanama alanı var dedi. 5 gün önce gittiğimde yoktu. Sıkıntı yok, progestan fitil kullan dedi. Progestan fitil başladım. Hayırlısı
Merhaba benim de aynı şekilde kahverengi akıntım var 2 gündür. 6+4deyim ve kalp atışını duyduk. Sizin durum nedir fitilden sonra lekelenmeniz geçti mi acaba

Kızlar 6+4 deyim. Kalp atışını da duyduk ama rahim şeklim çift boynuzlu normalden farklı. Daha önce muayene olduğum doktorlar düşük riskinden bahsetmemişti hep erken doğum olabiliyor demişti sadece. Şimdi kahverengi akıntım var. Düşük riski olabiliyor dedi bu rahim şeklinde. Progestan fitil kullanıyorum ama çok stresliyim düşük olur diye. Bu konuda tecrübeli olanlar var mı bilginiz. Bir de progestanon iğne şeklinde olanı varmış daha mı etkilidir acaba. Akıntım da gittikçe artıyor önceden sadece peçeteye gelicen kadar azdı şimdi lekelenme şeklinde.

Haftaya 11 aylık olucak Emziriyor musun ? Benim ki geceleri özellikle memeye çok düşkün emzik veriyorum sinirleniyor
Emziriyorum, bırakması zor olacak. Gece 3 4 kez kalkar emer yatar. Emzik, biberon hiç almadı. Sağlık ocağındaki ebe 12 haftalık olunca tadını beğenmeyip kendi bırakır zaten dedi, ama 9 ay emzirip 2 bebeği birlikte emzirmeye devam edenleri de okudum burda

Bugun kalp atisi duymaya gidicem bakalim ne durumdayiz gecen hafta karindan sadece kese gozuktu alttan da ben bakilmasini istemedim sizde durumlar nasil kalp atisini duydunuz mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…