2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ay öyle bi etkisi mi var beni de haberdar edin mutlaka doktora sorunca

Tüp bebekle hamile kaldığımı 46 hcg ile öğrenmiştim 2-3 günde bir artış olması önemli

Prilam zofere göre daha ağır bir hap canım. Genelde kanser hastalarına veriyorlar. İlaçları ağır ya onların mide bulantısı yapıyor o yüzden. Sen çok şiddetli olursa al. Ya da bütün içme yarım kırıp iç. Ve ya zofer al kullan . Tez zaman da kurtulursun inşallah

Kim olsa aynı şeyi düşünürdü çok sevindim güzel haberler almanıza kan sulandırıcı iğneyi kesti mi doktorunuz?
Vajinal spekulum ile açtı kamera ile baktık kanama sonlanmış az bi kalıntı var kan sulandırıcıya devam edebilirsin ama kanaman çok olsaydı o zaman aspirini bıraktırırdım iğneye devam ederdin dedi.

Bende her temizlik sonrası kahve lekelenme olmuştu birden kırmızıya döndü. Doktorum kesinlikle temizlik yapmicaksın wcde ıkınmicaksın şimdi dinlenme vakti eşinle de ilişki olmayacak bir süre dedi. Bebek büyüdükçe biz sık sık kanama yaşayacağız gibime geliyor sonuçta kan sulandırıcı kullanıyoruz normal herhalde. Fakat ağrı garibime gitmişti ama doktorum olur dedi. Sağolsun stresli olduğumu gördüğü için içim rahat olsun diye cuma gününe ve 7. 8. haftaya tekrar randevu verdi.

Kızlar bu sabah uyandığım da kahverengi akıntım geldiğini gördüm tam 6. Haftadayım 4.hafta lekelenmem gelip geçmişti, bugün gelince korktum ama bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan var mı
Merhaba 4. haftadaki akıntı mutlaka yerleşme kanamasıdır. Benim ilk gebeliğimde oldu hatta regl oldum sanmıştım. Bu gebeliğimde 5. ve 6. haftada kahve akıntım oldu her ikisi de özellikle temizlik sonrası oldu belki kendini yormuşsundur. Benim kan sulandırıcı kullanmam da etkendir ama kahve akıntı aslında birçok kadında olur.

kızlar. önceki gebeliğim 8+0 da kalbi durmuştu. şimdi benim minik 7+3 yerleşme dışında hiç lekelenmem olmadı progestan ve kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ben de ama iğne işi zor başlatınca sonuna kadar kullanmak zorunda mıyız acaba keser inşallah ya

Ben fena kabız olmuştum bugün biraz zorladım galiba çünkü hemen peşinden kanama geldi. Ben de Doktorumu aradım eğer kanama yarına kadar devam ederse gel dedi. Bir de sabah progestan fitili kullanmayı unutmuşum ben.. Evet haklısın sanırım ara ara bu kanamalar olacak gibi

İğne ve ilacın yan etkisi aslında bu kanama ve lekelenmeler. Herkese yapmıyor demek size yan etki yapmamış maşallah. Varsın yapalım iğneyi iyi olsunlar da...

Sabahki kahverengi akıntımdan sonra akşam karnım çok ağrıdı ve kanama haline dönüştü pıhtı da geldi Dr gittik kesenin etrafında kanama yok daha kalp atışıda oluşmamış, Protestan yapıp eve gönderdi hala karnım ağrıyordu ayaklarımı uzattım dinleniyorum hayırlısı bakalım

Günaydın hanımlar. Hamileliğin ilk haftalarında uykusuzluk çeken var mı aranızda? Ben 6 haftalık hamileyim kaç gündür uykusuzluk çekiyorum
Hamileliğin ilk haftalarında sorun yaşadım, yorgunluğa rağmen gece 2 gibi anca uyuyakalıyordum sabah erken uyanıyordum çünkü uyuduğumda da çok kötü ve iğrenç rüyalar görüyordum uyku kalitem düşüyordu. Şimdi 6. haftamdayım eşimle yatakta sohbet ederken cümlemin ortasında uyuyakalıyorum çok şükür. Zamanla geçer inşallah uykusuzluğun. Gün içersinde şekerleme yapmaya çalış, vücudunun dinlenmeye ihtiyacı var.

Markete girsek hapsuran birine denk geliyoruz. Ben de haftaya gidince soracağım. Benim kanamam devam ediyor ve avidite sonucum daha çıkmadı o yüzden bekliyorum. Ama 12 haftadan önce yaptırmak ben de istemem sanırım.

Markete girsek hapsuran birine denk geliyoruz. Ben de haftaya gidince soracağım. Benim kanamam devam ediyor ve avidite sonucum daha çıkmadı o yüzden bekliyorum. Ama 12 haftadan önce yaptırmak ben de istemem sanırım.
ben evden online çalıştığım için dışarıya pek çıkmıyorum ama çıkarsam da artık maske takacağım bence tüm hamileler ihmal etmesin kalabalık ortamlarda avm, hastane, market gibi yerlerde maske önemli. salgın tam geçmiş değil biliyorsunuz.

bu arada hala bulantım yok herkeste bulantı olmayabilirmiş umarım böyle devam eder gebeliğim. ama kabızlık dün beni çok rahatsız etti gece uyuyamadım kuru kayısı işe yarıyor kabızlık sorunu yaşayanların aklında olsun ve sakın ıkınmayın sadece bol bol su için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…