2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende diyarbakira gidicem ama buralarda yeniyim hastane veya doktor bilmiyorum araştırarak bi doktor buldum diyarbakirda memorial da gamze hanim siz nereye gidiyorsunuz canim
Ben simdilik dubya parkta berrin hanima gidiyorm yeni bir hastane doktorum da iyi. Uygun bir de yeni oldugu icin hastane. Ama daha sonra ugur degre gececem 6. Ayda falan o bayagi iyi bir doktor.ama muayenesi gecen sene 1800 du . Yani iyi doktor istiyorsan bower hastanesinde yunus bey var. Dunya parkta omer yalinkaya var bunlar da iyi doktorlar

İlk defa duydum bulantiyi söylemedin diye kızanı,valla ben kusuyordum ilk gebelikte ilaç bile vermediler.

ilkinde yaza denk geldi çalışmıyordum 3 hafta mide bulantisindan öldüm ama ilaç kullanmadım hiç,şimdi okul zamanına denk geldi işe giderken zorlanıyorum belki kullanirim,yalnız benim kan pıhtılaşmasi var aspirin kullanıyorum,bu ilaçlar pıhtılaşma arttirir mi bilemiyorum sorim doktora

Kızlar 6+3’te karından kalp atışını duyduk, çok tatlıydıııı Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin bebişlerimizi palm angels güncelleyebiliriz bir de doğum tarihi sat a göre 25 Ağustos benim sanırım listede o yanlış olmuş. Ultrasona göre de 6+3, 6+6 arası dedi doktorum, 3 hafta sonra 9. Hafta gibi tekrar görüşürüz dedi.

Son düzenleme:
Prilam bende kullanıyorum canım her gece yatmadan 2 tane iciyorum anca etki etti bende hiçbirsey yiyemiyordum hatta doktorum zofer verdi gün içinde de 1 tane icebilirsin bundan diye henüz başlamadım ona

Gamze hanıma iyi dediler bakalim gidince gorcez olmadi tekrar dr degerlendiremesi yaparim

Amin. Rabbim gönlüne ferahlık versin

İlk gebeliğimde 34. Haftada yaptırdım.
Ben de doktoruma güveniyorum ama daha erken gibi geliyor bir 12. Haftayı falan geçirip mi yaptırsam diyorum. İş yerim şimdilik rahat az gidiyorum uzaktan çalışıyorum falan gidince de maske takıyorum dışarda da pek kalabalığa girmiyorum idare ederim
Gibi geliyor ama eşim çalışıyor tabi ondan kaparsam bilemiyorum. Gerçekten herkes hasta ve atesli ağır geçiriyorlar yani bu düşünmek lazım.

Kızlar selam, bende kan pıhtılaşması var kan sulandırıcı iğne ve aspirin kullanıyorum 2 hafta içinde ara ara kahve lekelenmem olmuştu iki gündür de taze kanama oldu geçmedi ve regl ağrısı gibi ağrım oldu düşük yapıyorum gözüyle baktım. İlk randevum bugündü çok şükür kalp atışını 6+2'de gördük. palm angels
Küçük bir kanama alanı varmış ama önemsizmiş korkulacak şey değil. Kan sulandırıcıdan dolayı da olur kanama dedi. Progesterana başlattı günde iki fitil ve gece yatmadan magnezyum içeceğim. Hep kendimi en kötüsüne hazırlayıp boşuna stres yapıyorum artık bunu aşmak istiyorum inşaAllah.

Kim olsa aynı şeyi düşünürdü çok sevindim güzel haberler almanıza kan sulandırıcı iğneyi kesti mi doktorunuz?

Benim de bugün damla damla kanamam ve acildeyim şuan 7+1 kalp atışını duyduk. Bende dw kan pıhtılaşması sorunu var. Hem ilaç hem iğne kullanıyorum kan sulandırıcı. Progestan da kullanıyorum ama kanama geldi dediğiniz gibi hafif ağrıda var.

Prilam bende kullanıyorum canım her gece yatmadan 2 tane iciyorum anca etki etti bende hiçbirsey yiyemiyordum hatta doktorum zofer verdi gün içinde de 1 tane icebilirsin bundan diye henüz başlamadım ona
İnşallah çok uzun sürmez bulantılar benim doktorum çok zorda kalırsan iç dedi sanki pek tasvip etmiyomuş gibi hissettim

İnşallah sıkıntısız bir şekilde geçer, geçmiş olsun

Kızlar bu sabah uyandığım da kahverengi akıntım geldiğini gördüm tam 6. Haftadayım 4.hafta lekelenmem gelip geçmişti, bugün gelince korktum ama bir daha gelmedi aynı durumu yaşayan var mı
Benim yine bugün kahverengi geldi önceki günler pembeydi kesilmişti bugünde işte yoruldum ondan mı oldu bilmiyorm yarın sabah dr a gidecegm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…