2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bugun kalp atisi duymaya gidicem bakalim ne durumdayiz gecen hafta karindan sadece kese gozuktu alttan da ben bakilmasini istemedim sizde durumlar nasil kalp atisini duydunuz mu?
Ben salı günü duydum 6+2 de ama karından göremedik çünkü benim rahmim çok arkadaymış sırtıma doğru yani. Doktor ilerleyen haftalarda düzelir dedi. Mecbur alttan bakıcam mutlaka görmemiz lazım kesenin içi dolu mu kalp atışı var mı diye dedi alttan bakınca hemen görüldü çok şükür

Kizlar aşırı stresliyim yaa 3 gebeliğim oldu düştü hiç kalp atışı duymamıştım 2 si kese şeklinde düştü birinde de bebek oluşmuştu kalp atışı yoktu. Bir oglum var ama tüp bebek.simdi kendiliğinden yine oldu yarın kalp atışı için gideceğim çok heycanliyim dua ederseniz çok sevinirim tekrar düşük yapmaktan çok korkuyorum çok zor oluyor sancısı hele bu kadar

Kızlar 6+3 kalp atışını duymadık karından böyle bişi olabilir mi ,çok moralim bozuldu,doktor salı bidaha gel dedi ,ya görememisizdir yada atip durmuştur dedi

Canim icini ferah tut hepsi ayni olcak diye bisey yok kolay süreçler degil biliyorum bende yıllar önce düşük yaptim yarın guzel haberler alırsın inşallah guzel haberini burda paylaşırsın

bunu kendiliğinden veren rabbım canını da içinde verir inşallah guzel haberler alırsın yarın mutlaka yaz buraya

Kızlar 6+3 kalp atışını duymadık karından böyle bişi olabilir mi ,çok moralim bozuldu,doktor salı bidaha gel dedi ,ya görememisizdir yada atip durmuştur dedi
Benim de 6+2 karından sadece kese gözüktü içi dolu bile gözükmüyordu vajinal bakınca gözüktü. Size o şekilde bakmak istemedi mi doktorunuz

bebek görünüyor karından kalp atışını görmedi karindan
canım kotu dusunme ınsallah sıkıntı yoktur gec dollenmedır o haftadakı bebek bıle zor gorunuyorken kalp atısını gorememıs olması normal vajınal baksaydı gorunurdu belkı sen olumsuzu cağırma yanlıs hatırlamıyorsam kotu bır tecruben vardı bunun yuzunden daha telaş yapman normal salıya kadar bekle Allahlın ıznı ıle bebegını saglıkla kucagına alırsın

Herkese meraba bugün doktora gittim normalde 6+2 ama doktorum 6+5 dedi yolk saç ve bebk var kalp atışı var dedi ama bna dinletmedi biraz yavaş dedi bu durum normal mi başka bi doktora gitmeli miyim lütfen bilgi verirmsnz

Canim icini ferah tut hepsi ayni olcak diye bisey yok kolay süreçler degil biliyorum bende yıllar önce düşük yaptim yarın guzel haberler alırsın inşallah guzel haberini burda paylaşırsın
bunu kendiliğinden veren rabbım canını da içinde verir inşallah guzel haberler alırsın yarın mutlaka yaz buraya
İnşallah canlar inşallah hepimiz iyi haberler alalim

Herkese meraba bugün doktora gittim normalde 6+2 ama doktorum 6+5 dedi yolk saç ve bebk var kalp atışı var dedi ama bna dinletmedi biraz yavaş dedi bu durum normal mi başka bi doktora gitmeli miyim lütfen bilgi verirmsnz
Dinletmeyebiliyor çoğu doktor öyle yapıyor içini ferah tut birdahakine dinletir

Çok sevindim bugün düşündüm daha ne oldu diye :)

Vajinal bakmak istemedi demissinz. Demkki kalp atisiyla ilgili doktorun korkusu olmamis yoksa mutlaka alttan bakmak isterdi.bir dahakiul kontorolde gorursun bence bu sekilde o kadr cok ornek gorduk ki

Bugun kalp atisi duymaya gidicem bakalim ne durumdayiz gecen hafta karindan sadece kese gozuktu alttan da ben bakilmasini istemedim sizde durumlar nasil kalp atisini duydunuz mu?
Naptin cnm kalp atisini duydnz mu. Ultrasyona gore kac haftadasin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…