2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim de ilki sezeryan ama ikincide bildiğim kadarı ile eskisi şart yok normal de yapılabiliyor. Ama ben yapamam sanırım. Normal diye yola çıkıp az sancı gelince sezeryan istedim cesaretim yok hiç..
Bana 3. Doğum için vajinal yapmamzsin rahim yırtılır o riske hiç bir doktor girmez dedi bende bir kaç kişi ye sordum aynı cevaplari aldım cnm

Benm cok cok kotuydu sezaryenim o agrilari unutamiyorm.kuzenim de cok rahatti. Insandan insana degisio. 2. Sezarten daha zor diolar dogru mu
Ben zorlanmadım ikincide aksine doktorum aynı olmasina rağmen benim de ikinci sezeryanim daha iyiydi ilk dogumumu Haziran 2016 da yapmistim yaz olduğu için dikisimin iki kenarı pişik olmuştu onun acısını çektim biraz ikinci doğumumda Aralık 2017 de oldu ondada ameliyathane soğuk olduğu için sanırım usuttum oksurdukce dikiş yerim aciyordu ama genel olarak iyiydim çok şükür

Benim de öyle oldu canım ultrason cihazı farklı olduğundan oluyor

Maşallah Ben de yarın 4+5 de gideceğim usg ye. Betanız kaçtı bugün-dün bakılmış mıydı acaba, bir umut 4+5ten büyük olsa kalp atışını da duysam istiyorum
Canım ben 5. gün embryio transferi oldum . Tek embriyo.
9. gün 156
11. gün 801
12. gün 2462
çıktı dün de 14. gündü çok şükür kese ve içinde ki sacı gördük.
Doktor 5+4 den önce kalp atışı duyulmaz dedi.
Hatta gittiğimiz de kesin olsun diye beni 6. haftada çağırdı.

Yani Ocak 2 de gideceğim.

Kızlar günaydın Hamilelikten önce çok kahve içerdim, şu an zorlanıyorum ve aşırı baş ağrısı çekiyorum. Benimle aynı durumda olup çözüm bulabilen var mı

Kızlar günaydın Hamilelikten önce çok kahve içerdim, şu an zorlanıyorum ve aşırı baş ağrısı çekiyorum. Benimle aynı durumda olup çözüm bulabilen var mı
Bende kahvesiz yapamazdim şimdi bir yudum bile alamıyorum bol su ile o baş ağrısının önüne geçtim. Bebiste sanırım kahve sevmiyor çünkü hamile olduğumu bilmeden önce kahvelerimin hepsini bitiremez olmuştum şaşırıyordum ama asla bardağımi bitiremiyordum. Alışkanlıkları bırakmak zor ama bebislerin keyfi için deger baş agrisi için bol su iç canım faydası olur

Ben de günde 4-5 türk kahvesi içerdim doktor günde 1 eğer çok istersen arada 2 dedi ama kokuyor bana da

Günde 1 tane normal dedi doktorum ama dikkat etmeye çalışıyorum. Keşke bende de tiksinme falan olsaydı kurtulurdum Su alışkanlığım çok yoktu, zor içiyorum ama zorluyorum kendimi.

Günde 1 tane normal dedi doktorum ama dikkat etmeye çalışıyorum. Keşke bende de tiksinme falan olsaydı kurtulurdum Su alışkanlığım çok yoktu, zor içiyorum ama zorluyorum kendimi.
Suyunu tatlandir mesela ben öyle su alışkanlığı edindim limon yada sevdiğim meyve koyuyordum hep ama hamileyken çok limon ekleme tansiyonun etkilenmesin

Keşke koksa da içemesem, bugün baş ağrısıyla uyandım Doktorum günde 1 içebilirsin dedi ama sanki bebişi etkiler gibi hissediyorum
1 tane içebilirsin bence benimki de iç dedi içiyorum canım istediğinde. Öbür türlü stres yapman daha kötü sonuçta izin verdiler :)

Suyunu tatlandir mesela ben öyle su alışkanlığı edindim limon yada sevdiğim meyve koyuyordum hep ama hamileyken çok limon ekleme tansiyonun etkilenmesin
Evet dün yaptım onu tansiyonum oynadı, bütün gün şapşal gibi gezdim Yeşil elma, tarçın falan koyayım olmadı, sağol kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…