2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar çok erken hepimiz için tabiki ve öncelikli olan dr umuzun uygun göreceği şekilde doğumumuzu yapmak ama sezeryan mı normal doğum mu düşünüyorsunuz? ve doğumdan korkuyor musunuz benim gibi
Her şey yolunda giderse normal isterim ablamdan biliyorum çok rahattı. Ama tabi bebeğe bağlı biraz da duruşu kilosu ya da bazen son dakika kakasını yapıyorlar acil sezeryana alınanlar oluyor.

Benimki genel manada gicik hem laz hem aslan cifte kavrulmuss Allah hepimizin yavrularini bagislasin beybi bence biz hala citiriz zaten aksini soyleyen yalan soyluyodur

Kızlar çok erken hepimiz için tabiki ve öncelikli olan dr umuzun uygun göreceği şekilde doğumumuzu yapmak ama sezeryan mı normal doğum mu düşünüyorsunuz? ve doğumdan korkuyor musunuz benim gibi
Normal istiyorum ve nedense korkmuyorum doğum kitaplari okumaya başladım belki onların etkisi var bilmiyorum

Kızlar aranızda 10 gün içinde iki defa hastaneye giden var mı ? Özel hastanelerde 10 gün içinde 2. muayene ücretsiz ya , bunun için 2. gidişinizde randevu ve barkod aldınız mı direkt doktorla mı görüştünüz acaba

Her şey yolunda giderse normal isterim ablamdan biliyorum çok rahattı. Ama tabi bebeğe bağlı biraz da duruşu kilosu ya da bazen son dakika kakasını yapıyorlar acil sezeryana alınanlar oluyor.
merhaba beni de tabloya ekler misiniz

SAT: 17.11.2023
henüz doktora gitmedim
İstanbul
tahmini doğum tarihi 23.08.2024
erkek hissediyorum

Ben iki kere gittim canım randevu aldım ama ücret odemedim

10 gün içinde evet kontrol sayılıyor hatta 15 gün de olabilir.Ben randevu alıyorum kontrolde zaten direk kontrol olarak çıkıyor kayıtta.

İlk sezeryan, mecbur bu da sezaryen olacak

Benm cok cok kotuydu sezaryenim o agrilari unutamiyorm.kuzenim de cok rahatti. Insandan insana degisio. 2. Sezarten daha zor diolar dogru mu

İnşallah prenses Hamilelik geçirirsin ay maşallah çok güzel artmış evet geç döllenme olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…