2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende bu Park yatakları begeniyorum katlanıyor falan evet kıyafet cinsiyet belli olsun sonra benim de kız çocuğu var onunkiler var kız olursa giydiririm erkek olursa Alicam puset alicam benim eksikler çok ben kizmin kimi hep ablama verdim oda bende sonra iki çocuk doğurdu hep onlara kullandı artık yıprandı falan bende yeni Alicam mecbur indirim takip ediyorum bende ama daha pek belli bir şey yok diye duruyorum sağ salim kucağımıza alalilim inşallah 🤲
Amin valla beğendiğim park yatak 20 binlere dayanmış ocaktan sonra iyice zam gelecek iç yatağı hariç o fiyat. Eskiden yatak odası alınırdı o fiyata 😅

Benim doğuma kadar 7 buçuk sene olcak 😂 iki sancı hissedince verdirdim epidurali 😅 sonra 6 ay bel ağrısı çektim gerçi ondan mı bilmiyorum
Ben sezeryanda da belden igne oldum uyusmayip canli kesince tansiyonum yukseldi basmislar genel anesteziyi uzerine de uyanmayinca igneyle uyandirmislar 😂 igne parasi verdim bide ekstraya girdi elege dondugum yetmedi bide ustune para verdim :KK53:

Kızlar aranızda 10 gün içinde iki defa hastaneye giden var mı ? Özel hastanelerde 10 gün içinde 2. muayene ücretsiz ya , bunun için 2. gidişinizde randevu ve barkod aldınız mı direkt doktorla mı görüştünüz acaba
Kontrol randevusu alınıyor yine de. Aradan sizi alırlarsa yine ücretsiz olur ama aradan muayenesiz almaları doktorunuzun yoğunluğuna bağlı

Ay geçmiş olsun dokunma el vs hissediliyor ama acı hiç hissetmemiştim kötü bir tecrübe olmuş :KK43:
Ben sezeryanda da belden igne oldum uyusmayip canli kesince tansiyonum yukseldi basmislar genel anesteziyi uzerine de uyanmayinca igneyle uyandirmislar 😂 igne parasi verdim bide ekstraya girdi elege dondugum yetmedi bide ustune para verdim :KK53:

Bunu çok duyuyorum. Kötü bir tecrübe olmuş. Umarım böyle bir durumla karşılaşmayız.

Ben kimyasallardan korktgm icin kan vermeyecm. Kaset testlerle koyulugu takip edecm 5+3 u bekleyip direkt keseyi gormeyi planliyorm insallh. Iki ay once 5 aylk bebegm sonlandi o yuzden cok heveslenmek istemiyorm. Senin kaset testinin fotosuna bakabilir miym bugunun varsa . Yarn da degerini yazar misn
Bugün kan degerimin sonucunda betahcg1000 cikti

Kızlar çok erken hepimiz için tabiki ve öncelikli olan dr umuzun uygun göreceği şekilde doğumumuzu yapmak ama sezeryan mı normal doğum mu düşünüyorsunuz? 🥰😁 ve doğumdan korkuyor musunuz benim gibi 🙈
Benim ilk doğumum sezeryandı erken doğum olduğu için inşallah bu doğum normal olur 😍

Kötüyü çağırmak istemiyorum ama inşallah sorun olmadan bebeğimi kucağıma alırım peki sizin dış gebelik belirtiniz oldumu ağrı leke kanama gibi artışlarıniz hep düzenli miydi
Benim tam4+0 da filan kanamam olmustu adet kanaması gibi 3 gün sürdü,o gün bişeylerin ters gittiğini anladım,doktor betana bakalım dedi ,beta düzenli artiyodu oradan anlayamadık,en son kese için çağırdı baktık kese yok,ozaman dış gebelik dedi,bende buradan yazıyordum arkadaşın biri sen dış gebelik geçiriyor olabilirsin demisti ,benimde gecen sene öyle olmustu dedi ,dediği gibi de çıktı,ins senin dış gebelik degildir

Benim de öyle 3-4 kez kanda takip ettim artış çok normaldi, doktor gün verdi şu gün gel kese bebek kalp atışı hepsini görürüz dedi, gittim ama malesef rahimde görülmedi tekrar beta ver dedi yanlış hatırlamıyorsam 6binlerde ya da 8 binlerde olması gereken değer 4binlerdeydi yani sonradan düzgün artmamış. Sol tüpte olmuş benim ve en başından beri sol tarafımda çok şiddetli değil ama ağrı ve batma oluyordu ve en başından beri kahverengi lekelenmem vardı hiç geçmemişti. Ve zaten ben o bebeği hiç sahiplenememiştim yani kendimi hiç hamile gibi hissetmiyordum kaptırmamaya çalışıyordum sanki bir şey olacağını biliyormuş gibi 😞 insanlar hamile olduğunu öğrenince mutlu olur benim yüzümü bir korku endişe kaplamıştı, ortada aslında hiç sebep yokken buraya girip dış gebelik belirtileri nedir diye araştırıyordum, hissetmişim meğer. Allahım kimseye yaşatmasın diye dua ederim hep
Şimdi hamile misin yine

Ben kimyasallardan korktgm icin kan vermeyecm. Kaset testlerle koyulugu takip edecm 5+3 u bekleyip direkt keseyi gormeyi planliyorm insallh. Iki ay once 5 aylk bebegm sonlandi o yuzden cok heveslenmek istemiyorm. Senin kaset testinin fotosuna bakabilir miym bugunun varsa . Yarn da degerini yazar misn
Kan vermekle kimyasallagin bağlantısını anlayamadım,5 aylık gebelik niye sonlandi peki kan pıhtılaşma mi

Ben de sezeryan oldum. Ama yine korkuyorum 😄 ve bebeği görünce de geçmedi. Ama zamanla anı oldu bitti gitti. Allah büyük o güne gelene kadar uzun süreç var 😄
Ay beybii ben erken dogum yaptim ilkinde 13 gun yogun bakimda kaldi ben hemen ayaga kalktim cocuk geldiginde islerimi halledeyim diye insallah bunda gununde olur dogumum da bende hastaneden birlikte cikarim ne biliyim dogurdugum cocuk yanimda yatar falan iste yarasi olan ilk dogumda digerlerinde oyle olmasindan korkuyo

Kan vermekle kimyasallagin bağlantısını anlayamadım,5 aylık gebelik niye sonlandi peki kan pıhtılaşma mi
Yani olur da kimyasal olursa bosuna kan verip sonuc bekleyip stres olmak istemiyorm. Artis beklemek benm icin daha stresli. Her gun kaset test yapip kirmiziyi tamamen yakalayinca gidip direkt keseyi gormek icin doktora giderim. Sabrliyim bu konuda☺ bosuna heveslenmek istemiyorm. Benm bebegm saglkliydi ama enfeksiyonun yuksek oldugu icin suyum gunbegun azaldi ve sonunda bebegim susuz kaldi

X