2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Önüme hep sürekli kalp atışı durmuş diye şeyler çıkıyor kızlar ya doktor 3 hafta sonra çağırdı bizi kaldı 2 hafta hiç belirtide vermiyormuş sizere korku oluyor mu böyle

Merhaba arkadaşlar hepinize hayırlı olsun 5+4 üm şuanda genel kan tahlili yaptırdınız mı acaba vitamin ve tiroid değerlerinize baktırmak için

Selam kızlar bugün (7+1) kalp atışını dinlemeye gittim duydum çok şükür 🥰 1 cm olmuş miniğim 🤭 çok güzel bir duygu bekleyen herkes sağlıkla duysun inşallah, sağlıkla büyüsün bebişlerimiz 🥰
Doktorun istediği tahliller için 5600 tl dediler , bende fakülte ya da devlette yaptırırım düşüncesiyle çıktım ama ne devlette ne fakültede randevu var ☹️

Selam kızlar bugün (7+1) kalp atışını dinlemeye gittim duydum çok şükür 🥰 1 cm olmuş miniğim 🤭 çok güzel bir duygu bekleyen herkes sağlıkla duysun inşallah, sağlıkla büyüsün bebişlerimiz 🥰
Doktorun istediği tahliller için 5600 tl dediler , bende fakülte ya da devlette yaptırırım düşüncesiyle çıktım ama ne devlette ne fakültede randevu var ☹️

palm angels palm angels 7+2 kalp atışı duyduk canım eklermisin
Ekledim kızlar tabloya

Pazartesi günü 288 olan bhcg değerim bugün 2791 olarak çıktı. Asistan 800lü bi değer çıkması lazım demişti, o mu yanlış hesapladı yoksa değerim nasıl sizce böyle fazla artması iyi bir şey mi kızlar? Bu değere göre kontrol günü vericek doktor inşallah gidince kalp atışı da duyulur hayırlısıyla ben de buraya yazarım 🤲🏻

Kızlar tabloda kese ve kalp atışı kısmında eksikleri olanlar eklemek isteyen varsa beni etiketlesin :)
Kızlar merhaba :) Herkes bebeğini sağ salim kucağına alsın inşallah bu aralar tek duam :) isteyen herkese de hayırlısıyla nasip etsin :) Beni de tabloya ekler misiniz? Son regl tarihi 13 kasım, 5+4 şu an da :). Keseyi 5+1 de gördük sağlıkla çok şükür. 1 hafta sonra da kalp atışı için gideceğim :) ilk hamileliğim. palm angels palm angels

Kızlar merhaba :) Herkes bebeğini sağ salim kucağına alsın inşallah bu aralar tek duam :) isteyen herkese de hayırlısıyla nasip etsin :) Beni de tabloya ekler misiniz? Son regl tarihi 13 kasım, 5+4 şu an da :). Keseyi 5+1 de gördük sağlıkla çok şükür. 1 hafta sonra da kalp atışı için gideceğim :) ilk hamileliğim. palm angels palm angels
Hayırlı olsun canım :) yaş ve şehir bilgisi nedir?

Yaş 33 bu arada. Ankara :)

X