2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çocuk aslan burcu olsun diye ümitle beklerken kasılmalarım çok arttı Gece 12 ye 5 kala doğar bu inat kızım Belimde de ağrı var Bakalım nasıl ilerleyecek süreç her doğumum bir farklı ilerliyor
Ben de günlerdir konuşuyorum oğlum sakın erken gelme yengeç olma diye o kadar taktım ki bu meseleye heralde sırf bu yüzden yengec olacak bana inat diye bekliyorum:) asla yengeç olsun istemem yengeç zaten zor bir burç hele de yengeç erkeği iyice fena. O yüzden bu günü de atlatırsak rahat edicem ben de :)

yaa neden yengeç erkeği zor ki?

Yükselen gerçekten çok etkiliyor tabi evindeki gezegenlere göre de değişir bir butun olarak haritayi degerlendirmek lazim ama benim oğlum koç kızım yengeç ama ikisinin yükseleni de akrep ve etkilerini görmek mümkün. Bakalım bunların haritaları nasıl olacak tabi sağlıkla gelsinler ama gerçekten güneş burcu yengeç bir erkek istemiyorum hiç:)

yaa neden yengeç erkeği zor ki?
Yengeç insanları genel olarak zor çünkü duygusal anlamda çok manipulatif oluyorlar bu Bi de erkek olunca iyice zorlaşıyor gerci sevgilisi eşi düşünsün Bi yerden sonra ama benim kızım yengeç o yüzden evde bir yengeç daha istemiyorum ben:) bari bu aslan olsun duygusal olarak çok yıpratıyor yengeçler etrafındakileri :)

herkes bir şekilde kötü tecrübeler yaşıyor bu süreçte canm. eşlere yazık oluyor bence arada hem bizim stresimiz yansıyor hem de idare etmeye çalışıyorlar diğer kişileri
Arada kalıyordur muhakkak ama beni uzak tutmalı bir süreeşlere büyük iş düşüyor diğer kişileri biraz susturmayı öğrenmeli annesi bile olsa bizimki bi tık anneci ben ne kadar şikayet etsem de annesine hiç birşey demiyor

Selamm kızlar büyük ihtimalle haftaya çarşamba yada perşembe doğum olacak çok heyecanlıyım şimdiden yaa ağustos Aslanı olmayacak galiba benimki bu iyi bi şey benim için

Yengeç erkekleri biraz fazla anaç oluyor galiba bildiğim kadarıyla çok anneciler yani

Gözün aydın canım hayırlı olsun çok geçmiş olsun ikinizede sağlıkla büyüsün inşallahh

Selamm kızlar büyük ihtimalle haftaya çarşamba yada perşembe doğum olacak çok heyecanlıyım şimdiden yaa ağustos Aslanı olmayacak galiba benimki bu iyi bi şey benim için

Oh kavuşmaya az kaldı desene kaç haftalık olacak cnm

Annem de diyor eskiden yoktu bu biz de rahatlık da biraz stresli ama canım ya ne demek 2 hafta somra her hafta çağırması gerekmezmi artık her şey yolunda olsa bile bana diyor iki hafya sonra görüşçez sonra da doğuma utanmasa direkt ameliyat masasında görüşçez ahaha bir de kan testini sordım mesela türkiyede istiyormu doktorlar ayda bir ? Ben en son 10 haziranda verdim kan ama sezaryan istediğim için sık sık kontrol edilsin de istiyorum gerek yok dedi

Of Allah halimize acısada havalar serinlese bari
İkisini de koydum ben koymuşken
Ben de öyle yapayım

Yengeç erkekleri biraz fazla anaç oluyor galiba bildiğim kadarıyla çok anneciler yani
Hem de nasıl:) dayım yengec ve 50 yaşında ama hala annem de annem modunda gezer yani :) yok ya ben yengeç erkeği annesi olmak da istemiyorum aslan olsun rahat olsun :) 2 saat sonra doğurup gelmeyeyim de buraya bu kadar büyük konuşmak istemem sağlıklı olsun öncelikle:)

Bir de arkadaşlar şöyle kısa kollu dışarda giymelik yakası düğmeli elbiseler arıyorum.Giy çık tarzı bulursanız paylaşın lütfen.Ben şort vs giyemiyorum o yüzden elbise bakıyorum

Aslında bizim elimizde İlk çocukta çok tecrübesizdim herkeste var bende çocuğuma alım diyorsun aslında iyilik değil kötülük yapmış oluyorsun şimdiki aklım olsaydı uzak tutmaya çalışırdım teknolojiden alıştıktan sonra iş işten geçmiş oluyor

Az daha sabır canım o zaman :) gerçi güneş aslan burcuna geçti bugün yani bugün doğsa bile tam yengeç özelliklerini almıyor

Abimler Ingiltere'de yasiyo, yengem 40 yaşındaydı hamileliginde ve 3 kere ultrasona girdi sanırım ya da 4. Bi de 41 haftayı geçmişti. Bizde olsa her hafta, sonlarda da her gün çağırıp bakarlardı heralde hatta beklemezlerdi o kadar bebek 4 kiloyu geçti diye burda evet her ay kan tahlili istiyo benim doktorum ama genelde de pek bi şey değişmemiş oluyo. Sen kendini iyi hissediyosan, bi problemin yoksa o kadar kontrole gerek yok bence ya. Ama bi rahatsızlığın varsa, yoğun baş ağrısı, kaşıntı falan gibi, tabii baksınlar o zaman. Sanırım bu uygulamaların herkese bu kadar sık yapılmasının sebebi doktorlara açılan davaları azaltmak. Normalde şu an bize yapılan her test başlarda risk grupları için geliştirilmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…