2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çocuk aslan burcu olsun diye ümitle beklerken kasılmalarım çok arttı Gece 12 ye 5 kala doğar bu inat kızım Belimde de ağrı var Bakalım nasıl ilerleyecek süreç her doğumum bir farklı ilerliyor
Ben de yengeç olsun diye çok beklemiştim ama maalesef korktuğum başıma geliyor Aslan erkosu geliyor

İnşallah şimdilik bel ağrısı ve karnımın top gibi sert olması dışında bi ağrı sızı hissetmiyorum o yüzden gitmedim doktora
Ay onlar bende de var ne zamandır ama cuma kontrolde rahim ağzı kapalı görüldüğü için benimkiler için yalancı sancı dedi.

Ben bir kere orada kötü bi doktora denk geldim ağlatmıştı beni oraya gitmiyorum artık. Bağcılarda özel bir hastaneye gidiyorum
Aaa gerçekten mi ben hamilelik başindan beri gidiyorum bir sıkıntı görmedim ama pek bilgi vermiyor ya ultrasona girince o yandan ben hiç memnun değilim acilde ki doktorlarindan memnun değilim ben az kaldı artık işim biticek orda

Sürekli doktorlar değiştiği için değiştiğinde bi profesör doktora denk gelmiştim tahlil göstermeye o sıkıntılıydı. Acil konusuna gelince acile ihtiyacınız olmaz inşallah ama eğer yakınsa esenler kadın doğum hastanesinin acili çok ilgili her detaya bakıyorlar

Çocuk aslan burcu olsun diye ümitle beklerken kasılmalarım çok arttı Gece 12 ye 5 kala doğar bu inat kızım Belimde de ağrı var Bakalım nasıl ilerleyecek süreç her doğumum bir farklı ilerliyor
Az kaldı ha gayret bugünden sonra Aslanız ben de aslan olsun istedim bugün de doğacak gibi değil zaten

Bizim de bu gün kontrolümüz vardı.35.haftadayız.
2 haftadır sıcaklardan çok düzensiz beslendim hatta kilo verdim ama bebiş güzel kilo almıs haftasından ileri geçmiş.Bence genetik bu iş.O yüzden bebişler az kilo alıyor diye üzülmeyin hiç.Ben çok iri bi insanım benim bebişler de iri oluyorsağlık olsunlar yeter
Bir de akıntıyı sordum.Bebeğin suyu çok iyi demek ki normal akıntı ya da ter dedi
10-15 gün sonra çağırdı ama nst den bahsetmedien fazla son 1 ayın dedi içime hüzün çöktü

İşte ben de aynı durumdayım erkek başak mı aslan mı daha iyi olur hiç emin olamadığımdan karışmasam daha iyi olur sanki dedim
Bende hem aslan hem başak var erkek emin olun başak daha iyi aslanı çok yönlendiremiyorsunuz hep benim dediğim dedik benim kızda aslan olacak keşke başak olsaydı diyorum

Bende hem aslan hem başak var erkek emin olun başak daha iyi aslanı çok yönlendiremiyorsunuz hep benim dediğim dedik benim kızda aslan olacak keşke başak olsaydı diyorum
oğlum ikizler ona da birşey yaptırmak çok zordur kendi bildiğini yapmak ister diretir. aslan burcu da öyle olacak sanırım. ama olsun özgüvenli sosyal burçlar. başak istemezdim takıntılı olur çok zor bir hayat kendileri için. yengeç de olabilirdi erken gelseydi uysal evcimen

Aslanların da kendinden emin halini ve enerjilerini seviyorum aslan kadınları da çok etrafımda. Ama Ben de aslanın dik başlılığından, başağın da detaycılığından çekindim biraz açıkçası ama erkek olarak çok yakınımda ikisi de yok ondan dedim doktorun verdiği tarihe karışmayayım hayırlısı olsun. Beklerse başak olcak gibi duruyor bakalım

Kızlar doğum fotoğrafı çektirecek misiniz? İstanbulda anadolu yakasında olanlar nasıl fiyatlar aldınız baya uçuk fiyatlar veriyolar uygun bir yer bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…