2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Bir de bazı yerler 23 Ağustos u başak bazıları aslan olarak veriyor biraz tartışmalı bir tarih sanırım

Öyle olması güzel ama kendi için neyin iyi olduğunu da bilmiyorlar şu an lisede bizi hiç dinlemiyor nerdeyse ergenliği de çok zor geçti size tek tavsiyem sakın ha çocukların eline telefon tablet vermeyin biz bundan çok çektik halen de çekiyoruz

Kızlar bizim dün bir akraba eve gelmişti rahatsızdı burda doktora gitmek için gelmişti rahatsızdı ve bugün öğrendim ki kızamık dün bizdeydi.esim.onu götürmüş tü hastaneye akşam bizde kaldı üstelik bugün öğrendik kızamık ya bende bu haldeyim bulaşmaz dimi bende bugün kaşınıyorum aklımda deli sorular cevapsız sorular bebeğe bir şey olur diye korkuyorum

Bende başağım küçük oğlumda başak seviyorum burcumu en azından aslana göre daha uysal oluyorlar aslında yükselen burcunu daha çok taşırmışsın bakalım onu da kendiler belirleyecek sağlıklı doğsunlar da ne olurlarsa olsunlar

Yuuhhh

Bir de bazı yerler 23 Ağustos u başak bazıları aslan olarak veriyor biraz tartışmalı bir tarih sanırım
Evet ya yengecle aslan tarihi de öyle 22 temmuz mu 23 temmuz mu bakarken bugün saat 10 30 da geçmiş güya aslana gün ortasında değişince böyle tarihler de karışıyor sanırım

kızlar,hastane çantasına emzirme sütyeni mi,yoksa emzirme atleti mi koyayım hangisi kolaylık oluyo?
Atlet almadım ben ama sütyen bile fala gelmişti bana. Eğer gecelik altına atlet giyeceksen kesinlikle sütyen. Ama pijama alti ve atlet gezerim dersen o da olur canım. Hamilelikteki sıcak ve ter ile lohusalık çok farkli. Lohusalık yanıyor kızlar

Amin amin kesinlikle haklısın

Canım bence bulaşmamıştır. Kaşıntı bende de aşırı şekilde var özellikle göbeğim çok kaşınıyor. Sıcaklarla alakalı ya da hamilelikle alakalı olduğunu düşünüyorum

Evet ya yengecle aslan tarihi de öyle 22 temmuz mu 23 temmuz mu bakarken bugün saat 10 30 da geçmiş güya aslana gün ortasında değişince böyle tarihler de karışıyor sanırım
Öyle bir şey de olabilir ama çok ilginç. İlk kez duyuyorum Zaten sınırdakiler ikisini de taşır diyenler de var

ergenlik dönemi çok başka çok zor, ablam da çok uğraştı internet çok tehlikeli ve çocuklar anlamıyor. maalesef bu devirde de uzak tutmak telefondan imkansız ortaokul lise olunca illaki olacak ellerinde. şimdi de oyun oynamak istiyor yine alıyor eline. en güzeli evde anne baba dahil kimse telefonu eline almayacak ki çocuk da almasın. bizim elimizde görünce hem rol model görüyor bizi hem de hesap soruyor

Kızlar bizde 25 Temmuz için sezeryan planladık , Allah nasip ederse 11-12 arası . Bebiş o zaman 37+6 olacak , erken olmasının nedeni boyu kafası normalken zayıf, karnı küçük , risk almak istemedik , dışarda büyüsün dedik , genetikte olabilir , farklı bir sorun da olabilir , bilemiyoruz ..
Beklenen gün ve saatte dünyaya gelirse Aslan stelyumlu ( aslan burcunda 3 gezegen göstergesi olan ) , ay burcu balık , yükselen terazi bir oğluşum olucak .. şimdi uzaktan aslan burcu deyince o dediğim dedik egolu kibirli vs halk arasında bilinse de aslında terazi ve balıklıkla , kimseyi kırmamaya çalışan , yüksek merhametli ve empatik , hayır diyemeyen, kafası sıkça karışan ve bu kombinasyondan da sanata ya da müziğe ilgili bir bebiş bekliyorum.. terazilik balıklık yerine örneğin koçluk yaylık olsaydı bu kez bu kombinasyona göre biraz daha empati yapabilmesi , yüzeysel olmaması , parlama sönme vsvs gibi özelliklerine eğilip şekillendirmeye çalışırdım ama şimdi hali hazırda terazi ve balığın o hayır diyemeyen kendini ezdirebilen yüksek empatik özelliklerini dönüştürüp ben demesine yardımcı olmaya düşünüyorum..
sizlerde güneş burcu olarak bebeğini değerlendirmeyin , doğum haritası çok önemli. Doğum saati , yükseleni , hangi evde hangi gezegenleri olacağı, ay burcu bir güneş burcundan çok daha kişiyi anlatır , hint astrolojinde mesala ay burcu baz alınır . . Google a , uygulamalara bebeğinizin doğum bilgilerini yazdığınızda bir çok uygulamada yükseleni şu ay burcu şu , Merkür Venüs’ü şu şeklinde bilgiler karşınıza çıkar.. az buçuk kulak dolması bilgilerle bile çocuğunuzun mizacını anlarsınız.
Not ; hepimizin bebişlerinin güney ay düğümü terazi olacak .. eğer haritasında kurtaran göstergeler yoksa ; hayır diyemeyen, herkes iyi olsun isteyen, aman Ali riza bey ağzımızın tadı bozulmasın kafasında , ben değil biz kafasında birini anlatır.. olumsuz olarak herkesi memnun etmek mümkün olmadığından kişiyi yalana itebiliyor. Ben de bunları bilerek çocuğu eğitmeye çalışıcam , sizlere de bilgi olsun

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Kızlar doğum fotoğrafı çektirecek misiniz? İstanbulda anadolu yakasında olanlar nasıl fiyatlar aldınız baya uçuk fiyatlar veriyolar uygun bir yer bulamadım
iki gün için ( doğum anı ve ertesi gün çekimi) 1 er saat olacak şekilde 7 bin dediler bana. ben istemedim hastanede tanıdıklar olacak onlar çekerler bir kaç video foto olduğu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…