2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
günaydın maşallah size ne güzel haber

sancı çekerken oturur kalkmaz kısmını abisi sağolsun yaşatmıştı. eşim ilk çocuk heyecanıyla haber vermişti doğum başladı diye daha doğum yapamadan ziyaretçi başladı

Son düzenleme:
Valla anlayışlı da bu doğum işi enteresan ne olacağı belli olmaz o konuşma işi bizde de olur diye düşünüyorum off valla şimdiden strese girdim ben ya nasıl olacak bilmiyorum valla içim daralıyor.

herkes bir şekilde kötü tecrübeler yaşıyor bu süreçte canm. eşlere yazık oluyor bence arada hem bizim stresimiz yansıyor hem de idare etmeye çalışıyorlar diğer kişileri

sağlıkla kavuşun inşallah dışarda olması da ayrı güzel hepsinin tadı ayrı çok az kalmış senden 5 gün sonra da benimki gelecek sanırım

Okudukça kalbim sıkışıyor gitmesini istediğini dile getirdin mi, belki gider
Annemi geceleri evine gönderdim, gündüz geliyor artık sadece ama kayınvalidem uzak yoldan geldi 40 çıkana kadar kalacakmış yani şafak karanlık
Valla anlayışlı da bu doğum işi enteresan ne olacağı belli olmaz o konuşma işi bizde de olur diye düşünüyorum off valla şimdiden strese girdim ben ya nasıl olacak bilmiyorum valla içim daralıyor.
Şimdiden stres yapma canım inan en anlayislilar bile canımızı sıkabilir yada hiç birşey yapmayabilir bunu yaşamadan bilemiyoruz oyuzden şimdiden takma kafana. Bebek senin bebeğin kimse senden daha iyi bilemez hissedemez, icgudulerin zaten o kadar yönlendiriyor ki büyüklerin 3-5 çocuk büyüttüm bu yöntemle diyip yol gostermesine bile çok gerek kalmıyor icguduler zaten yönlendiriyor. Anın tadını çıkart şuan. Bebiş doğduğunda da sadece kendi çekirdek ailene ve bebise odaklan gerisi hallolur

Ooo sana da az kalmış canım, kolaycacık geçecek inşallah hiç merak etme

Allah analı babalı büyütsün canım

sancı çekerken oturur kalkmaz kısmını abisi sağolsun yaşatmıştı. eşim ilk çocuk heyecanıyla haber vermişti doğum başladı diye daha doğum yapamadan ziyaretçi başladı
Ben buna sinir oluyorum işte en kötü hemşireye söyleyeceğim o çıkarsın çünkü anlamıyorlar asla normal sanıyorlar. Kendi annem bile belki batcak orda bi de onu mu çekicem

Geçen hafta perşembe kontrolden bu yana 4 günde hiç büyümemiş aynı kalmış. Doktor perşembe oo 38 i bekleriz çok güzel büyümüş diye sevindirdi şimdi bu perşembe böyle olursa direkt o gün ya da cuma alırız diyor. Psikolojim bozuldu artık her gittiğimde doktora ya seviniyorum ya her an doğuma hazırlanıyor buluyorum kendimi 2600 kilosu haftası da sata göre 36+4 ama gelişimi 34+6 ile uyumlu. Yani suyunu bile bi şekilde iyi seviyede tuttuk ama bu çocuga ne yediysem fayda ettiremedim gerçekten bazen kafamın içinde bir koca karı konuşuyor yapamadın ne yapsan olmadı diye

Senden kaynaklı bir şey değil ki. sen yapabildiğin her şeyi yaptın dışarda büyümesi daha iyi demek ki doktor bunu öngörüyor. Sonuç olarak 2600 şu an doğum için çok iyi. Demek ki Dışarda daha güzel kilo alacak beslenecek böyle düşün

İnsallah canım bakalım zaman neler gösterecek.
Ooo sana da az kalmış canım, kolaycacık geçecek inşallah hiç merak etme
İnsallah kuzum
Ben buna sinir oluyorum işte en kötü hemşireye söyleyeceğim o çıkarsın çünkü anlamıyorlar asla normal sanıyorlar. Kendi annem bile belki batcak orda bi de onu mu çekicem
Canım bazı hastanelerde sancı odası var belki oraya alırlar aletler pilates tipi falan oluyor odada bekletmiyorlar hiç kafanı takma şimdiden dediğin gibi hemşireye söylersin hiç olmadı.

Haftan da çok iyi görünüyor sağlıkla kucağına al inşallah her şey istediğin gibi ilerlesin

Oh kavuştunuz benimle gözün aydın canım

Canım doktor bana bir kere gelişimi yavaslamis dedi hemen alalım dedi 36. Haftadaydim hemen başka yere gittim söylediği kg dan fazla çıktı ve hala da almaya devam ediyor. Böyle durumlarda tavsiyem bir farklı dr dan da akıl almak.

Öyle düşünmeye çalışıyorum ama çok yalnız hissediyorum eşimden başka kimsem yok destek olacak ne fiziki ne manevi . Ama eşim de benimle aynı şeyleri yaşıyor süreçte. Hormonlarım zaten hepimizinki gibi coşmuş halde ne hissedeceğimi ne düşüneceğimi gerçekten şaşırdım şimdi böyleysem lohusalıkta ne yaparım bilmiyorum hiç

Bir perinotolog bir başka uzman gördüm ölçümleri 3 ünün de aynıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…