2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben seni çok iyi anlıyorum ama burada önemli olan gerekli sınırı eşin ve senin çekmiş olman. Elbette gelirler gelmeliler sen bence bunu aşmalısın canım ama gelip gitmeleri bi ölçü içinde olmalı. O zaman senin çizgini aşmamalılar, öyle bir durumda eşinle ortak bir tavır sergilerseniz kafan daha rahat olur inşallah.

Seni kıskansa anlıcam hani yılların kaynana geleneği dicem de torununu kıskanan da ilk defa görüyorum cins
Ben doğum odamda istemiyorum dedim. Eğer normal olursa orda sancı çekerken falan gelmesinler rahat olamam dedim çünkü benimki bir oturur kalkmaz asla bakar durur çıkmaz da. Ben de rahat olamam. Ama eve mecbur gelecekler canım. İstemesem de gelecekler çok eminim. İnşallah suistimal etmez çünkü dediğim gibi iş yapamaz yemek yapamaz çok beceriksizler

Maşallah kilosu iyiymiş biz daha üçleri bulamadık daha ufak benimkisi 2300 falan

Bi tabak yemekten başka beklentisi olmayan lohusaya bir sürü sıkıntı veriyorlar. Ben 5. Gün güzel bir dille göndermiştim. Tavsiye ederim asla unutmayacağın lohusa anıları biriktiriyorsun. Allah yardımcın olsun

Benim annem kalıyordu kızımda ki şimdi de öyle olucak.Kayınvalidem ve görümcemler geldiğinde bir de onlara hizmet etmişti kadın.Hatta görümcem çay koyu olmus açarmısınız diye anneme geri vermiştineyseki bir gün gelir giderler bir daha faydaları da zararları da çok olmaz

Ayy kızlar sıcaktan her yerim kaşınıyor ya
Canım benim de öyle, özellikle karnımda çok arttı. Alerji gibi doktoruma da sordum olabilir dedi. Mecbur kalmadıkça krem tavsiye etmiyorum dedi. Tamamen doğal gül suyu aldım, bebeklerde de kullanilabiliyormus. Birkaç gün düzenli kullanınca rahatlattigini hissettim

Uzaktan bile her şeye müdahale etme çabası içindeler en azından telefon açmayınca rahatsın. Biz de kimse yok şuan iyi ki de yok gerçekten
full karanlıkta mı yatıyor bebiş? Ben bi baş ucu lambası yakıyorum

Hayırlısı olsun inşallaj ben de serklajlıydım zaten çok sıkı doktor takibinde oluyoruz mutlaka doktorunuz söylerdi yaklaşsaydı ben artık son zamanlarda bir batma hissediyordum resmen dikişlerimi zorluyor gibiydi

Benim gibilere umut oldunuz devamlı doyuyor mu büyüyecek mi iyi mi insan bu soruları sormaktan kendini alamıyor

Günaydın herkese , en sonunda doğum oldu , normal diye yola çıkıp sezeryanla sonuçlandı , bebek bir türlü kanala girmedi tam olarak, epidural takıldığı halde burada agrı kesici de vermediler son etapta baya bir suni sancı verildi ama nafile , Allah sezeryanı bulandan razı olsun.

Kızım 35+0’da 3 gün uğraştıktan sonra 2650 gram doğdu küveze girmedi şimdilik , Emme konusunda sıkıntımız var bakalım uğraşacağız emsin diye :) sabah deneriz yine daha doğalı dört buçuk saat oldu :)

herkese kolay bir doğum diliyorum . Biz de umarım emme konusunu hallederiz

Ayyyy çok sevindim canım Rabbim hayırlı bir evlat eylesin inşallah gece hep aklımda idin ne yaptı acaba ses soluk çıkmadı diye ablama söyledim yazık günah neden bekletiyorlar keske sezeryan yapıp kızı da bebeği de rahatlatsalar demişti çok şükür iyisiniz şimdi demi

Gözünüz aydın canım çok şükür iyisiniz zor oldu ama sonu güzel

cok sukur akil edebilmisler sezeryani neyseki saglikla kavustun yavrusuna

Çok şükür canım gözün aydın, kavuştun bebişine maşallah çok iyi doğmuş kilosu da, emmeyi de en yakın zamanda halledersiniz

Haftası küçük diye bir gün bir gündür bebekte sorun yoksa akışına bırakalım dediler , son 4 saate kadar sorun yoktu aslında , en son yalvardım sezeryana alın diye , ama yanlış anlama olmasın kimseyi korkutmayayım bende bebek kanala tam girmedi o sebeple zor oldu , en son forseps falan dediler sezeryan istiyorum diye cıngar çıkardım şimdi gülebiliyorum neyse ki
Gözünüz aydın canım çok şükür iyisiniz zor oldu ama sonu güzel
Aynen sonu güzel neyse ki , yarına unuturum zaten

Kızlar aşırı mide yanmam var. Rennie çiğneme tableti kullanabilir miyim kullanan var mı?

Hamilelik için belirtilen dozu aşmayın ve doktorunuza danışın diye 2 madde var.
Ben hastanedeyken rennie şurup veriyorlardı evde de onu kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…