2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ayyy çok teşekkür ederim gerçekten çok rahatladım inanın cumartesi görürüz dedi ama karından beta kac olunca gözükür

Geçen sene diş gebelik geçirmiştim beta hcg çok normal artmıştı bende, oradan anlamamıştik,keseyi goremeyince anlamistik
Kötüyü çağırmak istemiyorum ama inşallah sorun olmadan bebeğimi kucağıma alırım peki sizin dış gebelik belirtiniz oldumu ağrı leke kanama gibi artışlarıniz hep düzenli miydi

Geçen sene diş gebelik geçirmiştim beta hcg çok normal artmıştı bende, oradan anlamamıştik,keseyi goremeyince anlamistik
Benim de öyle 3-4 kez kanda takip ettim artış çok normaldi, doktor gün verdi şu gün gel kese bebek kalp atışı hepsini görürüz dedi, gittim ama malesef rahimde görülmedi tekrar beta ver dedi yanlış hatırlamıyorsam 6binlerde ya da 8 binlerde olması gereken değer 4binlerdeydi yani sonradan düzgün artmamış. Sol tüpte olmuş benim ve en başından beri sol tarafımda çok şiddetli değil ama ağrı ve batma oluyordu ve en başından beri kahverengi lekelenmem vardı hiç geçmemişti. Ve zaten ben o bebeği hiç sahiplenememiştim yani kendimi hiç hamile gibi hissetmiyordum kaptırmamaya çalışıyordum sanki bir şey olacağını biliyormuş gibi insanlar hamile olduğunu öğrenince mutlu olur benim yüzümü bir korku endişe kaplamıştı, ortada aslında hiç sebep yokken buraya girip dış gebelik belirtileri nedir diye araştırıyordum, hissetmişim meğer. Allahım kimseye yaşatmasın diye dua ederim hep

Hayırlı olsun öncelikle benim de dün 5+5 olarak hesapladı. Ben kalp atışını sordum haftaya duyarız dedi yolk sac gösterdi buradan oluşacak daha zamanı var dedi. Sizin erken görmüş niye dinletmek istemedi acaba merak ettim

Nerden aldınız acaba? Birde yüz, el,vücut içinde organik krem kullanmak gerekiyormuş baka bildiniz mi hiç ben aratırıyorum hala.

Geçmiş olsun ben de iki kez yaşadım dış gebelik önce sol tüp sonra sağ tüp. Drlar iki tüpüm de alınmazsa diğer gebeliklerimde de tekrar tüplere takılacağını söyledi ve aldırıp tüp bebek denedik.

Dış gebelikte benim betam yükselip alçalıyordu tekrar yükseliyordu tekrar düşüyordu sonra kese de gözükmeyince belli oldu. Bu değerlerle sanmıyorum dış gebelik olacağını. Kasıkta batma ağrı regl ağrısı çoğu gebelikte oluyor

Hamilelik aşırı bir endişe hali zaten Şimdi tekrar hamilesiniz değil mi ? Sağ salim hep beraber kucaklarımıza alalım inşallah

Artisiniz guzel. Saglkla ilerler insallh. Su an olumsuz hicbir sey yok. Stres yapip gebeliginizi olumsuza cevrmeyin. Ben de yeni ölu dogum yaptm ama hamileym belki de saglksiz ilerleyecek erken oldugu icin ama iyi dusunmek istiyorm. Sen de oyle yap cnm

Nerden aldınız acaba? Birde yüz, el,vücut içinde organik krem kullanmak gerekiyormuş baka bildiniz mi hiç ben aratırıyorum hala.
Hepsiburada dan aldım canım vücut için de bunu kullanıyorum, yüz nemlendiricim Cream Co kullanıyordum hala kullanmaya devam ediyorum içeriği temiz. Diş macununda more than iodent e geçtim.

Sizde mi Ağustos annesi olacaksınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…