2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Arkadaşlar bugün devlet Hastanesi'ne gittim testleri ücretsiz yaptırmak icin ve 5+3 yazıyo ultrasonda. Pazartesi günü kendi doktorumun kliniğinde 5+3tü zaten. Bankodaki kadın 3 4 gün fark olabilir dedi ama içim sıkıldı . Kese küçükmüş dedi bende adetim gec oluyo dedim he o yüzden olabilir dedi ama stres yapıyorum şuan . Başına böyle bişey gelen var mı size sorayım dedim iki farklı ultrason cihazında değerler de farklı çıkar mı

Günaydınnn :) Kalp atışından sonra ufaktan alışverişe başladım unisex ürünler :)
Bende öyleyim ama asıl alışveriş için cinsiyet bekliyorum bıcır bıcır renkli olsun diye genelde oyuncak tulum vs çok heyacanli alışverişler bunlar birde evde kullanmak için kalp atışı duymak için ultrason aleti sipariş verdim heyecanla bekliyorum onu bu sayede kalbinin sesini duymak istediğimde doktoru beklemeyecegim umarım kaliteli bir ürün gelir

Kızlar hiç lekelenme yaşayan var mı aranızda dün geceden sonra sadece peceteye sildikce gelen az bı lekelenmem oluyor normal mi acaba endişe ediyorum

Aaaa öyle bir cihaz mı varr markası nedirrr? Ben tulum eşofman aldım kırmızı ve gri beyaz içlik aldım :) bir de gri babybjörn onun da cinsiyeti yok nasılsa

Canım sıkma canını , hastaneden hastaneye cihaza göre değişiyor ölçümler çok normal bir durum

Hangi marka aldın canım? Birde babyjornde yenidoganken kullanılıyor mu biliyor musun?
GAP te indirim vardı oradan yeni doğan tulum ve eşofmanları aldım canım :) babybjörn için 3.2 kg den 12 kg ye kadar yani 15 aya kadar kullanılabilir yazıyor. Ama bence kalkmaya başladığında binmek istemezler 1-2 ay ile 8-9 ay arası kullanım için çok ideal arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla. Benim ablamda otomatik sallanan ana kucağı vardı ama yeğenim hiç sevmedi çok yavaş salladığı için bunu nedense çevremdeki herkes çok öneriyor deneyeceğiz bakalım :)

ayy linki yok mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…