2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar 4+3üm cuma günü ilk ultrason var 4+1ken 711 geldi hcg. Cuma günü keseyi görecek miyiz diye çok sabırsızlanıyorum. Hcg artsa da bulantım koku hassasiyetim hiç yok, bu şekilde olan var mı. Gebe olduğumu 3+2de öğrendim erkenden, o günden beri günler geçmek bilmiyor. Erkenden test yapmak her zaman iyi bir şey değilmiş

Anladım canım evet erken olmuş. şaşirdim ben altıda gitmek istiyorum o yüzden bende bir hafta sonra gidicem altıda gidicem duyarmiyim.acaba karından
Duymasan da dr görür ekranda. Erken dinlemek istemiyorlar, bebeğin strese gireceğini düşünüyor benim dr, bazıları da 8. Haftada görüyor. Ya sabır önümüz uzun

Arkadaşlar merhabalar, benim sat 21 kasım ve döngüm 34tür. Pcos olduğumu öğrendiğimde tedirgin olup hemen gebelik denemesi yaptım bu ay. Bat 25 aralık. Döllenme tarihim 11 aralık gözüküyordu ama eşim askere gidiyor diye ben sadece 6 sında deneyebildim. 16 aralıkta hayalet çizgi gördüm ve hcg testim 34 çıktı adetime daha 9 gün varken. Şimdi iki günde bir evde test yapıyorum koyu çizgi olana kadar. Ama adetimden bu kadar önce yüksek olması anormal mi birde bu aşamadan sonra nerden randevu alıp nasıl kontrol ediyoruz. Ben adet günümün gelip geçmesini bekliyorum biraz ama eşim 6 ocakta gelcek ona söylemeden kesin olduğunu öprenmem lazım

Yani bendede var endişe ama içimi ferah tutmaya çalışıyorum hep iyi düşünelim iyi olsun

Bende de pco var geç döllenme oldu ama senin erken olmus.olacağı varsa gerçekten her şartta oluyor. Zaten bikaç güne 2.çizgi iyice kızarmaya başlar.Ben de geçen hafta silik çizgi ile öğrendim 27 çıktı 2 gün sonra 63 e yükseldi.bu gün tekrar idrar testi yaptım kıpkırmızı olmus 2.çizgi ilki ile aynı nerdeyse..eşine de ne güzel süpriz olucak

Yumurtlama tarihimden beri çok şiddetli kasık ağrılarım var korkuyorum hcgde bu kadar erkenden yüksek çıkınca daha adetime beş gün var sen kaçıncı günlerinde öğrendin

mide bulantilarına için erken cnm 4.hafta,benim 6.haftada başlamıştı ilk gebelikte

Yumurtlama tarihimden beri çok şiddetli kasık ağrılarım var korkuyorum hcgde bu kadar erkenden yüksek çıkınca daha adetime beş gün var sen kaçıncı günlerinde öğrendin
Benim adetim 6 gün geciktiğinde değerim 27 idi.
Çünkü adetten sonra 22. 23. Günde yumurtluyorum ben.Kızımda da 2 hafta gecikmede 170 ile öğrenmiştim. Bu miniği de 2 senedir istiyorduk olmuyordu bu ay hepimize uğurlu geldisen de için rahat edicekse bi kez daha ölçtür bakalım 2 günde 2 katı olursa sıkıntı yok

Geçen sene diş gebelik geçirmiştim beta hcg çok normal artmıştı bende, oradan anlamamıştik,keseyi goremeyince anlamistik

Merhabalar. Insallh araniza katilacagm. Bugun gebelk testi taptm pozitif umarm yaniltmaz.

Yas 35 /2. Cocuk /sat 20.10.2023 / 4 hafta

Merhaba kizlar. Rabbim saglkla kavustursun bebelerimizi.Gebeligi kaset teslerle takip eeyi dusunuyorm. Onceki gebeligimde de 6. Haftaya kadr oyle devam edip direkt keseyi bebegi kalp atesini ayni gun duymustm. Rabbim nasip ederse en azindan 5+3 Haftaya kadr kaset testle takip edecm. Malum kimyasal gebelk o kadr artti ki korkuyorm

Pazar akşamı gebelik testiyle ögrendim,bugünde sağlık ocagina gidip test verdim ,yarın öğlen belli olur dediler
Ben kimyasallardan korktgm icin kan vermeyecm. Kaset testlerle koyulugu takip edecm 5+3 u bekleyip direkt keseyi gormeyi planliyorm insallh. Iki ay once 5 aylk bebegm sonlandi o yuzden cok heveslenmek istemiyorm. Senin kaset testinin fotosuna bakabilir miym bugunun varsa . Yarn da degerini yazar misn

Merhabalar, inşallah ben de Ağustos annelerinden olacağım
palm angels ekler misin 35 yaş, İstanbul, ilk çocuk olacak inşallah, sat 8 Kasım beklenen doğum tarihi 14 Ağustos , kese 5+5te göründü doktor kalp atışını da ben görüyorum ama sonra dinleyelim dedi
2 erken kaybımız oldu 1 başarısız tüp bebek denememiz oldu her ne kadar erken diye korkarak bir sevinç yaşasak ta burda topluca olumlama yaparız dualarla diye hissedip yazmak istedim.
Hepimiz sağlıkla tamamlayalım amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…