2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba kızlar. Bende tansiyon yükselmesiyle doktoru gittim. Tansiyon ilacı başladı son adet tarihine göre 7+0 di. Ultrasonda 6+2 çıktı muhtemelen benim bebis de geç döllenme. Tansiyon diye gittim. Çok şükür kalp atisini duydum. Rabbim sağlıkla nasip etsin yavrulari

merhaba arkadaşlar bende burada çok eskiyim nasip olursa tekrar anne olacağım fakat benim de durumum biraz sıkıntılı aileme de anlatamıyorum eğer olmazsa boşuna umutlanmasınlar diye
şimdi benim sat 10 kasım 2023
bat 11 aralık 2023
12 aralık 2023 aksamı erken gebelik testi ile hayalet ıkıncı çizgiyi gordum
13 aralık 2023 beta hcg 31 çıktı
15 aralık 2023 beta hcg 58,70
17 aralık 2023 beta hcg 158
19 aralık 2023 beta hcg 420
doktor bir daha kan vermene gerek yok cuma günü vajinal görünmesi lazım varsa dedi ona da korkuyorum bebeğe bir şey olursa diye ama benim sağ kasığımda adet sancısı var ve hep aynı yerde oluyor genellikle, birde doktor işte dış gebelik falan kafamı karıştırdı değer düşük falan dedi kanamam falan olmadı lekelenmem de olmadı benim gıbı olanlar var mı acaba kendimi çok mutsuz hissediyorum bu durumlardan dolayı hiç sevinemedim bile birde oglumu da ilk 21 ile öğrenmiştim yas 35

Artışlarınız normal gözüküyor. 2 kat artmasını istiyorlar ama %60 civarı da kabul edilebilir bulunuyor. Dış gebelik şüphesi için betanızın 1000in üzerine hatta 3 bine kadar çıkıp keseyi görememeleri gerek. Sizin şuanki beta değeriniz hiçbir tanı koydurmaz. Önümüzdeki hafta içi kesenizi görürsünüz inşallah:)

çok teşekkür ederim inşallah görürüm en kısa zamanda pekı bu adet sancısı gibi ağrılar hep sağ tarfımda oluyor bunlar normal mi acaba

çok teşekkür ederim inşallah görürüm en kısa zamanda pekı bu adet sancısı gibi ağrılar hep sağ tarfımda oluyor bunlar normal mi acaba
Sancı olması normal benim de ara ara oluyor. Doktor bana sadece dayanılmayacak kadar şiddetli bir ağrın ya da kanaman olursa mutlaka gel demişti. Demekki şiddeti önemli. Eğer çok ağrınız olursa da ihmal etmeyin dış gebelik bir ihtimal tabiki herkes için rahim içinde keseyi görene kadar da öyle olmaya devam edecek

Aynen aslında mantıklı düşününce güzel bir şey ama insan bu durumda mantıklı düşünemiyor sağlıkla kucağınıza alın inşallah kalp atışı duydunuz mu
Kesinlikle düşünemiyoruz hatta kasıkların ağırırsa korkma normal dedi beni çok panik gördü çünkü adam söyleme gereğin de bulundu iki kere duydum canım darısı başına inşallah

çok tesekkür ederim oyle dayanılmayacak ağrım olmuyor ama bazen benı ıkı buklum edıyor bende ondan korkuyorum dedıgın gıbı gorene kadar sanırım rahatlayamayacagım :)

Canım oncelikle hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın. Bende keseye vajinal baktırdım doktoruna güveniyorsan hiçbir problem olmuyor. Ve adet ağrısı gibi ağrı çekmen çok çok normal bende her an adet olacağımı sanmıştım. Hiç kafani bulandirma sadece iyi şeyler düşün bebeğin sana tutunacak inşallah ve sağlıkla kucağına alacaksın

Kızlar 5+1de kese görünmedi hemen moralim bozuldu Geröi dr daha bakmadan kese için erken dedi Grupta listede 4. haftada bile kese görünenleri görünce gaza gelip randevu almıştım 3 gün önce ilk beta 554 bugün 1655 çıktı İnşallah bebiş benimledir

karından baktıysa görmemesi normal bu betada

Dün benim de 1867 idi bugün karından baktı göremedi vajinal göründü.

Ben de Şubat 2023 annesiyim 5+1 de bugün gittim kese görünmedi
Erken kese için. Tecrübeliyiz daha 1 yıl olmadı
Ben dr ile görüştüm beta 2500 geçince kese görmeye gel dedi. Ben 5+6 da gideceğim. Beta tartışın çok güzel. Moralini bozma, hayırla sağlıkla gelsinler inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…