2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım benim riskli gebelik olduğu için başından beri yok eşimle arkadaş olduk resmen çocuğum sağlıklı olsunda yeminle hiç aklıma gelmiyo
Benm de gelmio da adama da uzuluyorm gerci o da bebek icin korkudan yaklasmio. Basta riskliydi sonra risk yok dedi ama korkmuusz bir kere

Ben Amazon’dan aldım fileyi içi süngerli .. o plastik olan oturaklı şeylere baktım ama çok sert göründü gözüme , şimdilik file aldım işe yaramazsa o plastiklerden alırım

Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo
İlk 4 ay kanama olunca 5. Ayı bekleyin demişti 20. Haftadan 29.haftaya kadar normal devam ettik. Sonra ağırlaştım, halsizlik yorgunluk geldi bana. Bıraktık. İlk gebelikte eşim de ben de çok korkardık girişimde bulunsak da vazgeçerdik. Bu defa rahattık

Ayy ben soracaktım çekindim. Hafta da 2 3 ama zevk olarak sıfır bebeğe bişey olur diye korkuyorum sanırım kendimi veremiyorum
Iste biz yapsak da buyuk ihtimal korkudan bisi de anlamayacaz.kaldik oyle peki enfeksiyon falan yapmadi mi. Iliski de neden olabilio ya

Enfeksiyona sebep oldu mu peki cnm

Bende oda yapmadım evlenirken Ikea divanindan almıştım ileride yatak olarak kullanır diye sadece dolap alicam ileride
Benim 3 yaşında oğlum şu an aynısını kullanıyor ama biz 2 yaşta oda ayırınca Montessori yatak yaptırmıştık yere sıfır

Ay kızlar her yerim ağrıyor ya yatakta sağ sola donemiyorum ya çatal ağrısı çok yaşıyorum hazırlıkları keski son aylara birakmasaydim bir şey almaya bile.gidemiyorum ya sık sık tuvalete gidiyorum korkudan dışarı çıkamıyorum oturduğum yerden kalkamıyorum

Canım internetten al istersen gitmek zorunda olmazsın

Bence erkenden hazır olmasını kafa rahatlığı ben çamaşır sepeti ve halı seçemedim hala

Ben neredeyse 3 aydır yatıyorum bence hiç çıkma her şeyi internetten tamamla canım

Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo
Bizim en başta riskli değildi doktorumuz genede yasak demişti, zaten sonra serklaj olunca komple bitti kıyamam artık sanırım ikimizinde aklına dahi gelmiyor aramızda alay konusu oldu

Kızlar gece yatmadan önce tost yedim Allahım nerden yedim tüm gece uyuyamadım bu saatte ataktayım midem resmen sindirmedi hazımsızlık yaşıyorum bi daha uyumadan yemicem tövbe ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…