2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ay hadii hayırlısı evde rahat rahat hiç yoksa dinlenirsin sen de artık

Kızlar Günaydın Bugün 30+6 olduk 10 gündür kasik agrim vardı.Doktor çoğul gebelikten dolayı normal olduğunu söyledi
Üstünde kabız olunca normaldir diye dusunup 3-4 günde öyle geliştirdim.Ama malesef dün az az suyum gelmeye başladı.Sezeryan için hazırladılar fakat NST de sancı çıkmayınca beklemeye aldilar.Sukur şuan servise aldilar.Siz siz olun ağrıyı ihmal etmeyin ve bebeğini ve kendi cantanizi ufaktan hazırlayın zira hastanede ufak çaplı kriz yasiyorsunuz
Bebeklerim icin bol bol dualarınızı bekliyorum daha çok küçükler biraz daha zamana ihtiyacımız var

Canım dualarımız seninle bence sancının olmaması mükemmel. Böyle suyu gelip haftalarca yatanlar var, durdurabiliyorlar inşallah bekleyecek bebişlerin

Günaydın Canım :) Biraz daha dursunlar büyüsünler öyle gelsinler inşallah..

Canım dualarımız seninle bence sancının olmaması mükemmel. Böyle suyu gelip haftalarca yatanlar var, durdurabiliyorlar inşallah bekleyecek bebişlerin
Sağol canım inşallah dediğin gibi olur.Rabbim hepimizin evlatlarını zamanında saglicakla kucagina almayi nasip etsin

off tam benlik haraket cok iyi yapmisin hamilelikte erken yok ya daha fazla agirlasmadan zamaninda varken yavas yavas yorulmadan yap rahat et benimde gelsin kargolar onemsizler disinda bitiyo canta ve dolaba basliycam askilar gelsinde bi
Son ıvır zıvırları Amazon’dan aldım. Sepet yaptım günlerce ve minik minik şeyler ama inanılmaz çok tuttu , neyse ki bitti artık . . ben küvet ve süt pompası dışında fiziki mağazadan hiçbir şey almadım yaşasın internet alışverişi

Çok geçmiş olsun umarım biraz daha beklerler ..

Günaydın herkese , sanırım ben de tatilden sonra idrar yolu enfeksiyonu oldum. Az sonra tahlil vermeye gideceğim, sarı renkli akıntım var ve miktarı çok arttı.. bu şekilde akıntısı olan var mı?

biz baslarda yasakliydik hem tup bebek olusundan hem problemlerden sonra serbest oldu 3-4 aydir serbest ama 3 kere falan oldu simdide biz sona yaklastik tetikler diye korkuyoruz istemiyoruz
Biz bayagi iyi gittik de artk bunye eror verio hehehehe

oyyyh kuzulaaaar sorun olmadan saglikla gelsinler bebisleeer ama biraz daha bekletsinler annelerini

ayh ben ikisi karisik gittimde galiba kiyafetlerden cikamicam sjsjsjs fazla almisiiim oglanin 2 yasina kadar ihtiyaci olmayabilir bide bunlari yikamasi var oyh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…