2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Gözün aydin tırnak kesmek için ne aldınız kızlar bugün aklıma geldi eksikleri incelerken

Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo
Valla bu olay hayatın kanunu gibi bişey riskli gebelik geçirmeme yasak olmasına rağmen ayda bi kaç defa şeklinde devam etti ama zorlandık yeni evli olup direkt hamile olanları düşünemiyorum bile biz 1.5 senelik evliydik ona rağmen zorlandık

Gözün aydın canım. Ama inan o eksikler bitmiyor ufak ufak şeyler gördükçe almaya devam ediyor insan. Bende hep eşime bu son diyorum ama tavuk .. tövbe tutmaz misali iki gün sonra yine kargo geliyor

MaşAllah minnoşa benimki 3 aydır göstermiyor yüzünü ufaktan da olsa en son detaylıda gördüm o kadar

MaşAllah minnoşa benimki 3 aydır göstermiyor yüzünü ufaktan da olsa en son detaylıda gördüm o kadar
Benimkide detaylıda bile zor gösterdi en son muayenede eliyle yüzünü kapamıştı şimdi de tam net değil ama idare edicez inşallah sizinki de biraz da olsa gösterir

Gözün aydın canım. Ama inan o eksikler bitmiyor ufak ufak şeyler gördükçe almaya devam ediyor insan. Bende hep eşime bu son diyorum ama tavuk .. tövbe tutmaz misali iki gün sonra yine kargo geliyor
Bundan sonrasını hediye almak isteyenlere bıraktım beşiğin üstüne koymalık dönence unutmuşum , görümceme kitledim unuttuğum varsa soranlara söylerim artık :)

Benim kaybimla beraber gebelikte 13. Ayim arada 40 gunluk lohusaligim var sonra da ilk denememizde tuttu zaten iki gebelik ust uste olunca ara cok oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…