2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Sanırım şu saat itibari ile alışverişi bitirdim 🩷🥳🥳 bir tek ana kucağı , kanguru almadım ama onları da bebeğin durumuna göre sonradan alayım diyorum. Onun haricinde çöp kovasından kulak çubuğuna kadar aldım bitti oh rahatladım . Kargolar gelsin çantayı da bitirip kapatacağım , biraz erken ama içime dert olmuştu hep 😅
Gözün aydin😃 tırnak kesmek için ne aldınız kızlar bugün aklıma geldi eksikleri incelerken😃

Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo😀
Valla bu olay hayatın kanunu gibi bişey riskli gebelik geçirmeme yasak olmasına rağmen ayda bi kaç defa şeklinde devam etti ama zorlandık yeni evli olup direkt hamile olanları düşünemiyorum bile biz 1.5 senelik evliydik ona rağmen zorlandık

Sanırım şu saat itibari ile alışverişi bitirdim 🩷🥳🥳 bir tek ana kucağı , kanguru almadım ama onları da bebeğin durumuna göre sonradan alayım diyorum. Onun haricinde çöp kovasından kulak çubuğuna kadar aldım bitti oh rahatladım . Kargolar gelsin çantayı da bitirip kapatacağım , biraz erken ama içime dert olmuştu hep 😅
Gözün aydın canım. Ama inan o eksikler bitmiyor 🙈 ufak ufak şeyler gördükçe almaya devam ediyor insan. Bende hep eşime bu son diyorum ama tavuk .. tövbe tutmaz misali iki gün sonra yine kargo geliyor 😂😂

Kızlar bugün özel muayenehanesi olan doktoruma gittim 31+3 üz 41 cm 1776 gr çıktık mantar için fitil verdi herşey yolunda çok şükür oğluma merhaba deyin plasentam önde olduğu için ancak bu kadar net çıkabiliyo fotolar maalesefEki Görüntüle 3442290
MaşAllah minnoşa 🧿🥰 benimki 3 aydır göstermiyor yüzünü ufaktan da olsa en son detaylıda gördüm o kadar 😃

Kızlar banyo setini nereden aldınız benim bi o kaldı bide file olarak ne tercih ettiniz bi yardım edin onu da alayım ya 😅
File kullanışlı değil dediler bana. Bunu onerenler oldu ama emin olamadım bunda bende

Eklentiler

• 1000102899.png
    1000102899.png
    184,9 KB · Görüntüleme: 32
Gözün aydın canım. Ama inan o eksikler bitmiyor 🙈 ufak ufak şeyler gördükçe almaya devam ediyor insan. Bende hep eşime bu son diyorum ama tavuk .. tövbe tutmaz misali iki gün sonra yine kargo geliyor 😂😂
Bundan sonrasını hediye almak isteyenlere bıraktım 😅 beşiğin üstüne koymalık dönence unutmuşum , görümceme kitledim 🙃 unuttuğum varsa soranlara söylerim artık :)

Valla bu olay hayatın kanunu gibi bişey riskli gebelik geçirmeme yasak olmasına rağmen ayda bi kaç defa şeklinde devam etti ama zorlandık yeni evli olup direkt hamile olanları düşünemiyorum bile biz 1.5 senelik evliydik ona rağmen zorlandık
Benim kaybimla beraber gebelikte 13. Ayim arada 40 gunluk lohusaligim var sonra da ilk denememizde tuttu zaten iki gebelik ust uste olunca ara cok oldu😀😀😀

X