2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo
biz baslarda yasakliydik hem tup bebek olusundan hem problemlerden sonra serbest oldu 3-4 aydir serbest ama 3 kere falan oldu simdide biz sona yaklastik tetikler diye korkuyoruz istemiyoruz

off tam benlik haraket cok iyi yapmisin hamilelikte erken yok ya daha fazla agirlasmadan zamaninda varken yavas yavas yorulmadan yap rahat et benimde gelsin kargolar onemsizler disinda bitiyo canta ve dolaba basliycam askilar gelsinde bi

Benim 3 yaşında oğlum şu an aynısını kullanıyor ama biz 2 yaşta oda ayırınca Montessori yatak yaptırmıştık yere sıfır
Benim ev çok küçük ve eşimin ailesi uzakta yaşıyor oyuzden bir bakıma misafir odası yapmıştım zamanında ama şimdi çocuk odası olursa birde misafir odası ihtiyacı doğacak. Yeni ev aserdim desem eşime belki kandiririm

Kızlar banyo setini nereden aldınız benim bi o kaldı bide file olarak ne tercih ettiniz bi yardım edin onu da alayım ya
canim ben yerim musait diye ok baby aldim ama kesinlikleeee sart degil filesinide ici boncuklu filelerden aldim birde oturma aparati aldim kuveti az kullanmayi dusunuyorum sonrasinda oglumla beraber yikanmayi planliyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240621_082228_Samsung Internet.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20240621_082522_Samsung Internet.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 46
Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo
6.aya kadar haftada 1 gibiydi ama şimdi doğum yaklaştıkça erken doğuma yol açar diye korktuk.Bi de insan konsantre olamıyor kocaman göbekleeşime üzülüyorum bi de lohusalık beklicek
Kızlar kaç kg aldınız toplamda
Ben kilolu hanimile kalmıstım 5 kg aldım.Ama ilk gebeliğimde 10 almısım bu aylarda.

Benm de gelmio da adama da uzuluyorm gerci o da bebek icin korkudan yaklasmio. Basta riskliydi sonra risk yok dedi ama korkmuusz bir kere
valla kendimi bildim bileli en korktugum sey hamileyken aldatilmak sirf rutinden uzaklascaz hormonlar vs. diye hem hormonlar zorlamadi hemde cok sukur oyle birini secmisim ki benim ve oglum sagligi disinda hic bisey umru degil ben de senin gibi dusunup 1 - 2 korkumdan yanastim ama iste simdide tetiklersek diye korkuyoruz bide 2 yildir evliyiz biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…