Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
Kızlar bu göğüs ucu kremini kullanırken nasıl emzircez bu aklıma takılıyor, bebek emerken ağzına gelirse ne kadar silsek temizlesek de gelebilir içinde ne olduğu belli değil falan, tedirgin ediyor bu konu beni

Son düzenleme:
Ya koltukalti deodorantini ben de kullanıyordum gaye pursoken diye bi kimyacı var instagramda bu tarz doğal içerik diye yazanların içeriğinde hep potasyum alum var aslında o da alüminyumdur ve o da çok zararlıdır diyor aklında olsun ben biraktim
Kullanmayı içeriklerine bakıyorum içinde potasyum alum olmayan bir şey bulursam
Alacağım @uzakyol @sprofmay R rowantree
🥹 şuan çok üzüldüm. Tertemiz bişey bulamıcaz galiba ya 🤦🏼‍♀️ eğer bulursan buraya da yazar mısın?

Kızlar bu göğüs ucu kremini kullanırken nasıl emzircez bu aklıma takılıyor, bebek emerken ağzına gelirse ne kadar silsek temizlesek de gelebilir içinde ne olduğu belli değil falan, tedirgin ediyor bu konu beni
Lansinoh Lanolin içerdiği için yıkanmasına gerek yokmuş, bebek için zararlı değil diyorlar. Ben de o yüzden almıştım. Ferzan ebe videoda anlatıyordu buraya ekliyorum.

Lansinoh Lanolin içerdiği için yıkanmasına gerek yokmuş, bebek için zararlı değil diyorlar. Ben de o yüzden almıştım. Ferzan ebe videoda anlatıyordu buraya ekliyorum.

Bana pek inandırıcı gelmiyor bunlar, sadece gümüş kapakla bi denicem inşallah kullanmama gerek kalmaz

Lansinoh kullanacaksan sorun değil. En azından ağzına direk krem girmesin diye emzirme den 5 10 dk önce sürüyordum. Buna rağmen kanadı kabuk bağladı ağlayarak emzirmeye devam ettim. Sonra göğüs de alıştı ağrısı azaldı. Bir süre sonra sürmedim

Lansinoh kullanacaksan sorun değil. En azından ağzına direk krem girmesin diye emzirme den 5 10 dk önce sürüyordum. Buna rağmen kanadı kabuk bağladı ağlayarak emzirmeye devam ettim. Sonra göğüs de alıştı ağrısı azaldı. Bir süre sonra sürmedim
Ben de krem yöntemini gümüş kapakla halledeyim diyorum sonra alışıyormuş zaten aynen, kremleri güvenmiyorum ya en iyisi de olsa

Bunu bende düşünüyorum doğru mu bebek emzirirken sürmek
Lansinoh için zararsız diyorlar o yüzden ben de bir tek ondan aldım mesela başka markaların da var ama hiç bulaşmadım

Kizlar ozel olacak ama cinsel hayatiniz nasil. Biz doktor dememesine ragmen gebeligi ogrendgmzden beri dikkat ettik.esim benden daha korkuo😀

Sanırım şu saat itibari ile alışverişi bitirdim 🩷🥳🥳 bir tek ana kucağı , kanguru almadım ama onları da bebeğin durumuna göre sonradan alayım diyorum. Onun haricinde çöp kovasından kulak çubuğuna kadar aldım bitti oh rahatladım . Kargolar gelsin çantayı da bitirip kapatacağım , biraz erken ama içime dert olmuştu hep 😅

X