2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
İnanamıyorum. Kendini değmeyecek biri için üzme göz yaşlarına yazık. Terbiyesizler. Kabul etmedi mi hala?

Pühh onun kalıbına çok şey denir de neyse… ayrılmayı düşünmüyor musun canım

Du bakalım canım belki mantıklı bir açıklaması vardır, tabi bu şekliyle yokmuş gibi duruyor ama belli de olmaz

bendede ayneeen seninki gibiydi tek fark benim amh dusuktu onuda zamaninda yaptirdigim kist ameliyatina bagladilar 1 yumurtam yok zateb otomatik dusuyo amh dediler ama asilama vakit kaybi direk tup dediler doktor arastirdim cok sukur ilkinde tuttu bendede 2 yumurta cikicak dedi doktorum toplamada 6 tane cikti hepsi 1. kalite dollendi derken 4. gun oglum haric hepsi oldu bi tek oglum kaldi cok istemis demek ki diyorum simdi cok sukur ilkindede tuttu ben duyuyodum hep tup bebek sonrasi normal gebelik diyede sasiriyodum

Sabah sabah ne okudum ben böyle tövbe bismillah

Kızlar kalsiyum takviyesi kullanıyor musunuz?Günde 3 bardak süt içmek gerekiyormuş.Kalsiyum eksikliği de dişler ve kemik için sıkıntı benim doktorum vermedi.

Doktor vermedi demişim .Ocean d2k3 kullanıyorum içinde kalsiyum varmış zaten sıcaktan uyuyamayınca kendimi araştırmaya verdim de o da yanlış çıktı
Ben osteocare kalsiyum magnezyum kullanıyorum canim.

canim sana nezamandir sorcam yanlis anlamazsan benimde tup bebek ya bendeki problem amh dusukluguydu normal cok deneyip vakit kaybetmeden tup bebege basladik senin 2. normal nasil oldu tedavi edilebilir bi problem miydi amh sabit kalir diyolar ya
Canim benim kaç tane arkadaşımın öncesi tüp bebek daha sonra normal oldu amhlari dusuktu, benim de amh düşük ben de tüp bebek öncesi 2 kere normal gebelik geçirdim. Aslında amh düşük demek normal yoldan hamile kalamayacağın anlamına gelmiyor uzun sürebilir zaman kaybetme anlamına geliyor, bir de tabi az yumurta olduğu için gelen her yumurta kaliteli olmuyor ve dollenince sıkıntı oluyor benim ilk 2 gebeliğimde öyle oldu. Ama insallah 2. Düşünürsek eğer normal yoldan olsun çok isterim. Bi doğsun bebisler her şey yolunda giderse ve istersek 1.5 yıldan sonra tekrar denemeyi istiyorum ben de.

Bana da kilolu olacak dendi canım ya inşallah erken falan gelmesinler de kilolu olsunlar
Benimki de kilolu olcak canım hatta dün yine açlık tokluk verdim normal çıktı şekerden değil çok şükür. Ama normal
Zamanında gelirse 4 kiloyu bulur gibi. Sağlıklı olsunlar da kilolari önemli değil artık :)

Canim Çok üzüldüm Allah sana doğru kararlar vermeyi nasip etsin insallah çok zor bir durum. Umarım her şey yoluna girer ne denir bilmiyorum sadece çok üzgünüm

Herkese merhaba, şimdiye kadar grubu sessiz takip edenlerdendim ancak şu an o kadar kötüyüm ki hem sizleri uyarmaya hem de sizlerden fikir almak istedim. 31+2 deyim ve bronşitim… Günlerdir öksürmekten uyuyamıyorum ama böyle abartma hali felan değil yatış pozisyonuna geçtiğim anda krize giriyorum. Az evvelde böyle bir kriz sonucu kustum, artık çocuğa bişey olacak diye korkmaya başladım. Yaşadığım yerde normal bireylere bile zor ilaç verilirken benim için ilacın i si söz konusu değil. Evde yaptığım ve denediğim bir sürü şey var aslında ama bir de size sormak istedim. Ayrıca çoğu yorumda klimanın karşısında uyuduğunuzu okuyorum aman diyim kendinize çok dikkat edin..

Çok geçmiş olsun. Gerçekten davetiye çıkartıyoruz terli terli klima açıyorum ama yapacak bir şey yok dayanamıyorum sıcağa

Benimde pazara denk geliyor ama pazartesi alicam canım
Kızlar biz çalışamaz raporu 32+0 da alıyoruz demi benimki cumartesi gününe geldi pazartesi mi alayım cumartesi mi
Canim benim personelden arkadaşlar tam gününde almamı önerdi eğer devlet hastanesi değilse özelse gününde gitmeni tavsiye ederim.

Bugün bebem karnımda oynarken su damlaması gibi ya da elektrik çarpması gibi çıt sesi geldi, boynun çıtlatınca çıkan ses gibi de olabilir İlk gebeliğimde de 30. Haftadan sonra oluyordu. anlam verememiştim. Dr a da sormadım hiç. Başka duyan var mı

Yaaa benim bi kere böyle ağır bi hastalık geçirirken eşim ayağımın altına sarimsak ve zeytinyağı karıştırıp sürmüştü baya iyi gelmişti o gece ilk defa cok guzel uyuyabilmistim ve sabah da baya rahatlamış şekilde uyanmıştım. Ama hamilelikte bi zarari olur mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…