2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim hamileligim hep oksurukle geçti alerjik ataklarım oluyor korkma bebeğe birşey olmaz doğuma kadar atlatmaya çalış inşallah çünkü öksürük normal doğumda da sezeryanda da facia
Ben süte 2 ceviz atıp kaynatıp sütü iciyorum cevizleri de yiyorum Bir tane de hatmi çiçeği atabilirsin süte fazlası zararli olur Bir de sırtıma kupa çekip sonra tentürdiyot kafesi yapiyorum çok iyi geliyor 3 4 gün üst üste yaparsan sonuç alırsın inşallah
Rabbım sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize

Çok üzüldüm Bir de böyle bir dönemde olması çok kötü Aldatma olmasa bile size yalan söylemiş ve kapıyı açmamış Sen daha iyi bilirsin herkesin evlilik dinamiği farklı ama ben olsam bir süreliğine evden gitmesini isterim sağlıklı karar verebilmek için Hem kendisi de ayrılacağını düşünüp tedirgin olur gözünün önünde dolaşmasın

İnanamıyorum. Kendini değmeyecek biri için üzme göz yaşlarına yazık. Terbiyesizler. Kabul etmedi mi hala?
Kabul etmiyor yalan üstüne yalan söylüyor sen kızarsın diye böyle söylüyorum diyor. Ne derse desin ben o şahısların suratlarından anladım orda ne işleri olduğunu. Yazık üç çocuk var ben okusun diye altınları sattım işleri çok iyi oldu ama bak bana ne yaptı

Bir de avukat olarak naçizane tavsiyem özür ve kabul etme mesajlarını silme ekran kaydı alıp yedekle Telefonunda ses kayıt özelliği yoksa wp den veya sosyal medyadan mesajlaşarak yazılı kayıt alabilirsin

Zaten evle benle çocuklarla asla ilgilenmiyordu . Bulaşıkları bile ağrım vardı ben yıkadım. Kendisi asla yıkamamam demişti . Çok değişmişti çok

Bir de avukat olarak naçizane tavsiyem özür ve kabul etme mesajlarını silme ekran kaydı alıp yedekle Telefonunda ses kayıt özelliği yoksa wp den veya sosyal medyadan mesajlaşarak yazılı kayıt alabilirsin
Sözlü olarak söyledi mesaj atmadı . Çok fazla şirket aracı var dükkan ve arsa var . Çocuklarımın rızkını kadınlarla yemesin ne yapmam gerekir bu konuda. Anlaşmalı boşanma avukatına gideceğiz bugün

Canım benim cevap araya kaynadı sanırım klasik yöntemden şaşma bence ben kendi oğlum da yeğenim de klasik yöntemle oldu çok memnun kaldık 2 haftaya tamamen iyileşiyor zaten
Sanırım benim cevap araya kaynadı Biz klasik yöntemden çok memnun kaldık canım bence eylüle okul açılmaya doğru 2-3 hafta kala yaptır yazın tadını da çıkarsın önden dert olmasın hiç havuza denize giremedim Diye ya da 15 tatilde yaptırabilirsin biz öyle yaptırmıştık yeğenime 3-4 günde rapor aldık sonra iyileşti zaten

İki yakası bir araya gelmez bu saatten sonra onun zaten..

Gazel2110

Böyle bir durum yaşadığın için üzüldüm. Çocuklara daha çok üzüldüm. Umarım arkanda destek olacak kişiler çoktur. Ona göre de kararını verirsin.
Nasipteen ötesi yok. Çok şükür mücadele devam ediyor, kucağına alıp sağlıkla büyütmek de nasip olsun. Bana da Dr arkadaşım normal olabilir dikkat et demişti. İnanmadım. Yıllar geçince yok yahu ne olacak diye düşünüyor insan..
Ben de bebeğim 1 yaşına gelince 2. İçin giderim diye sonraki yıl için ödeme yaptım dondurmaya devam ettim. Kolik doğdu 4 ay sürekli ağladı, depremde de arabada uyuyunca soğukta hasta oldu zor günler geçince ara vermeye karar verdik. İstediğim gibi de oldu ama çok zorlanıyorum o ayrı. İnşallah senin de gönlüne göre olsun.

Ahh canım benimmm kıyamam Allahından bulsun inşallah böyle bir dönemde olması çok kötü olmuş ama sen ne olursa olsun karnındaki bebeği ve 2 evladını düşünüp asla salmıyorsun güçlü kalmak zorundasın canım sil göz yaşlarını eğer kanıtın varsa aldatılma yönünde boşanmayı düşünüyorsan tabi onları saklamalısın bir de mal varlığı evlendikten sonra edinildiyse sanırım yarı yarıya oluyor güçlü bir avukatla konuşman lazım

Evlenince bir çöp yoktu elinde benim sırtımdan bu noktalara geldi. İki kadını annem babam da çağırdım gördüler

Baska bir mal rejimi anlaşması yapmadıysanız evlilik sonrası edinilen tüm mallarda miras malı hariç yarı yarıya hak sahibisiniz
Çekişmeli boşanma davasında tüm malların yarısı ile birlikte esiniz kusurlu olduğu için maddi manevi tazminat nafaka ve çocuklar için iştirak nafakasi haklarınız mevcut
Bunları bilerek istemde bulunun Çekişmeli davalar uzun ve yıpratıcı olduğundan anlaşmalı olarak boşanmak en iyi çözüm Atıyorum 300 000 tazminat verecekse mahkeme siz 150 200 bine anlaşsanız daha karlı olur mahkeme süreci yıpratıcı oluyor
Çocukların velayetini isteyin
Nafakalarinizi şu anki yaşam standartlarınıza göre belirleyin gelecek yaşam kosullarina göre (okul eğitim sosyal hayat) her yıl arttırılmak üzere düzenleyin
Telefonla aradiginda açmayin aldatma ile ilgili mesaj yazın çok uzuldugunuzu atlatamayacaginizi falan kibarca belirtin mutlaka cevap yazacaktır kayıt alın
Takılan altınlar kadına aittir hepsini geri isteyebilirsiniz
Avukatınız da yardımcı olacaktır zaten
Zor bir süreç ancak kararınız sağlamsa iyiki diyeceksiniz rahat olun
İnşallah hakkınızda hayırlısı olsun

Peki cnm biz cumartesiye randevu alldik ama havalar birden isindi. Sence simdi mi yapsam eylul basinda ikinci sinifa baslamafan mi
bence hava çok önemli değil çünkü gerçekten ufak bir yara bölgesi oluyor zaten suya fln oturacak iyi bile olur sıcak hava.
hemen de iyileşiyor hatta bu havada atletle gezsin evin içinde rahat rahat. biz babasının bir atleti ile gezdirdik kaç gün:)
eğer sen iyi hissediyorsan, birkaç gün kremdi bakımdı yaparım diyorsan şimdi yaptırın çıksın aradan. hem kafan rahatlamış olur doğumdan önce. ama inan korkulacak birşey yok birkaç güne biter gider.

Diyecek o kadar laf var ki, çok üzüldüm arkadaşım inşallah senin için en en iyisi ve hayırlısı olsun

Cnm cok uzuldum. Hele boyle bir durumdayken bunu yasamis olman vicdansizlik ya.cocuklarininz rizkini kadinlara yedrmesine izin verme. Ne gerekiyorsa yap. Pislik ya

çok üzüldüm gebelik döneminde öğrenmen ayrıca talihsiz olmuş ama çok çabuk toparlayacağın döneme girersin inşallah

Ben de 1 aya yakın aşırı boğaz acımalı öksürüklü bir grip yaşadım. Bu kadar ağırını yaşamamıştım. Çok kötü olduğum durumlarda parol içtim yatmadan. Gün içinde de zencefilli ıhlamur demledim 2-3 fincan. Fazlası erken doğuma neden oluyor çünkü. Bol bol ılık su içtim. Sabahları terli uyanıyordum sabah ılık duş aldım. Sık sık nevresim değiştirdim. Meyve yemeye çalıştım. Öyle öksürük krizlerim oluyordu ki altıma kaçırdığım oldu biraz inşallah çabuk iyileşirsin. Bebek hasta olmuyormuş içerde ama merak etme

Geçmiş olsun canım.Bol bol su hatta tansiyon sorunun yoksa limonlu su iç.dut kürü yapabilirsin o vücuttaki enfeksiyona çok iyi geliyor.Terlemeye çalış canım böyle doğal yollarla atmaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…