2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
canim sana nezamandir sorcam yanlis anlamazsan benimde tup bebek ya bendeki problem amh dusukluguydu normal cok deneyip vakit kaybetmeden tup bebege basladik senin 2. normal nasil oldu tedavi edilebilir bi problem miydi amh sabit kalir diyolar ya
Benim sebepsiz infertilite olarak geçti. Rahim filmi temiz, kan uyuşmazlığı testi temiz, amh normal, yumurtalar kaliteli ve gelişiyor, eşimdeki sperm kaliteli ve fazla vs.. Ama olmadı. Aşılama da yaptırdım tutmadı. Tüp bebekte döllenme sonucunda embriyo iyi kalite olmadı hep orta kalite oldu. 32 yumurtadan 19 tane orta kalite, 6 sını dondurdum. Belki birleşmede sıkıntı oluyordur, belki stresten olmamıştır, tutmazsa tekrar deneriz demişti Dr. Bebeğim 11 aylık oldu hamile olduğumu öğrendim. Nasıl olsa olmuyor diye korunmadık. Bi daha istersek embriyolar bekliyor, bir süre düşünmeyelim bebemizi büyütelim dedik. Sürpriz oldu

Kızlar kalsiyum takviyesi kullanıyor musunuz?Günde 3 bardak süt içmek gerekiyormuş.Kalsiyum eksikliği de dişler ve kemik için sıkıntı benim doktorum vermedi.

Doktor vermedi demişim .Ocean d2k3 kullanıyorum içinde kalsiyum varmış zaten sıcaktan uyuyamayınca kendimi araştırmaya verdim de o da yanlış çıktı

Ben hareketlerini hissettiğimden beri genitalde de makatta da tekme yer gibi hissediyorum ara ara
Yalniz degilsin bende cok sıkıntılıyim ve artik uykusuzluktan bu geceyi aglayarak geçirdim rabbim yardimcimiz olsun günler su gibi gelsin gecsin saglikla doğsun kuzular inşallah

.
Hayır hayır deli gibi akmıyo damla damla geliyo bazı günler çok bazen hiç gelmiyo. Benimde yapıştı birden çekince tahriş oldu resmen
Sarı gibi ise kolostrom olabilir. Genelde 6. Aydan sonra geliyor. Dar sütyen giyiyorsan göğüs sıkışınca da olabiliyor. İlişkiden sonra da gelebilir, göğüs uyarılıyor. Yani normal endişe edecek bir durum değil :)

Kızlar kalsiyum takviyesi kullanıyor musunuz?Günde 3 bardak süt içmek gerekiyormuş.Kalsiyum eksikliği de dişler ve kemik için sıkıntı benim doktorum vermedi.
Süt yerine yoğurt tavsiye ediliyor. Sütü çok içmek kansızlık yapıyor, ben yoğurt yiyorum. İlk gebeliğimde 6 dişim çat çat ağrısız öylesine kırıldı. Bazılarımızın genetik sanırım, benim ailemde hep böyle olmuş. Dr um elenatal2 verdi içimde herşey var dedi. Bu durum için ayrı bir şey vermedi.

Klima olan odada yattım orada da rahat edemedim yatak odasına takma şansımız yok maalesef. Ama haklı buzla da uğraşılmaz sürekli

Dünden beri ağlıyorum. Eşim aldatıyor beni. Dün akşam yine ben evde iki çocuklayım gel duş bile alamıyorum dedim işim var işim var dedi. Kalktım iki çocukla ofisine gittim. Güya kimse yoktu yanında. Kapıdan Kadın kahkaha sesleri geliyor .sonra açmadı kapıyı defalarca çaldım sonunda polisi çağırırım dedim çocuklar ağladı filan korktu açtı iki tane o yolun yolcusu tipinde kadın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…