2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Doktor sadece muayene yapacak doktor amca deyin dedi baska aciklama yapmayin dedi. Ama iyilesmesi uzun surer die korkuyorm havuza girmek istiyor o nasl olacak mikrop kaparsa die korkuyorm.
Bir haftada iyileşir genelde 10 günde filan . Bu süreçte giremez belki Dr daha iyi bilir de gerçi

Çok iyi çıkmış değerin salma salma şurda ne kadar kaldı kilo da almazsın benim gibi olma yuvarlanıyorum top gibi ahhah
Ben sadece kahvaltilik ve meyve kuru yemis bir de aksam yemegi yiyorm . Hamur isi ekmek tatli falan tuketmiyorm haliyle zayif kaldim bebis de kucuk olacak neyse disarda buyur insallh. Istahim yok hala cok imreniyorm istahla yemek yoyen hamisleri. Sonucta kac defa hamis olacaz

Onu da Dr tembihliyor demekki çağrılmasını istemiyorsa da doğum hastanesine yönlendiriyordur. Ben Dr ofisine gidiyorum, telefonda mesajla ulaşabiliyorum. Hastane ile aynı ücrete geliyor ama daha rahat oluyor
Farklı bir hastanede hallettim işimi ama ne bileyim o kadar para verdikten sonra saçma geldi 7/24 ulaşamazsin tabiki insanların özel hayatı var ama acil durumlarda ulaşılabilir olmak gerekiyor bence

Cok uuzldm cnm yavrm yazk cekmis . ben de bu komplikasyonlarda korkuyorm ya vakti tatili heba olur die. Leki klipsle yapan arkdasn cocugu kac yasindaydi
benim oğlum da klipsli yöntemle olmuştu, 6 yaşındaydı yani o sene 1.sınıfa başlayacaktı. çok kısa sürede iyileşti, herhangi bir sorun yaşamadık. birkaç gün antibiyotik krem sürdük bir de soğuk bir jel gibi bişey vermişti rahatlatır arada diye. suya da oturdu hatırlıyorum küveti doldurup oyuncaklarıyla oynatıyorduk. ama çabuk iyileşti 1 haftaya kalmadan toparlamıştı. şimdi 12 yaşında, bir sıkıntı yaşamadık bu güne kadar çok şükür.

Kızlar evlatlarımız sağlıkla gelsin inşallah ama ben çok yoruldum yıprandım riskli gebelik yaşıyorum zaten sürekli farklı bi ağrı sızı güncellemesi oh diyemedim isyan etmiyorum ama gerçekten çok yoruldum plesentam asagıdaydı gebelik başında sonra o çıktı derken suyun sınırda gitmesi sonra karaciğer değerlerim yükseldi 1 ay karaciğer ağrısı çektim sonra tansiyonum yükseldi şükür suan iyi derken karnım kasılmaya agrımaya başladı psikolojim bozulmaya başladı ağlamak üzereyim

Peki cnm biz cumartesiye randevu alldik ama havalar birden isindi. Sence simdi mi yapsam eylul basinda ikinci sinifa baslamafan mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…