2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben ilk defa bir yaz tatile gitmiyorum o yüzden gidebiliyorsan git bence. Yakın bir yerse de sıkıntı olmaz. Sürekli oturmak yatmak da iyi değil

Neeeee tatile miiiii kız valla iyi cesaret ben sıcaklardan bıraksalar sadece duşta oturucam. 32. Haftaya giriyorum hafta sonu falan gezmeye götürme diyorum artık eşime bu sıcaklarda ve arabada gidip gelemem diye
Bende aynıyım canım dışarı çıkmıyorum korkuyorum evde sanki güvendeyim şu son ayları sağ Salim atlatalım da başka bir şey istemiyorum
Ben de evlere girmiyorum Allah sonumu hayır etsinişten 7 gibi geliyorum yemekten sonra parka gidiyoruz. Haftasonu da genelde dışardayız ama sıcaklar başladı kendimi dizginlemem lazım9 yaşında bir de ablamız olunca evde yatmak çok lüks bana kıyamıyorum ona da

Ben de 32yim, ben zaten çalışamaz raporu direk alacağım için belki beni almazlar o zaman
Doktordan doktora değişiyor sanırım bu, bana sadece kendini iyi hissediyor musun dedi çalışır istiyordum verdi, istediğin zaman gel çalışamaz vereyim dedi. Nst ye almadı. Rutin ultrason kontrolü oldum. Belki riske göre nst isteniyordur, dediğin gibi çalışamaz alınca hiç gerek bile olmayabilir zaten

bencede öyle canım duruma göre değişiklik gösteriyor demek ki

Ahahah pervaneyi dün sipariş verdim desem Şubatta kesin gidersiniz bence gez gez ne güzel ben de ocakta sıcak bir yerlere gitmek istiyorumm

Cok uuzldm cnm yavrm yazk cekmis . ben de bu komplikasyonlarda korkuyorm ya vakti tatili heba olur die. Leki klipsle yapan arkdasn cocugu kac yasindaydi

Evet değişiyor demek doktordan doktora

Kızlar korbell çöp kovasına illa o markanın çöp poşetini mi almak gerekiyor?
hayir askisi muadilleri var ama e bebegi takip et bazen muadillerinden daha ucuza geliyo orjinali ben oyle oyle stokladim sanirim suan bezi birakincaya kadar kullancagimiz miktarda var

Cok uuzldm cnm yavrm yazk cekmis . ben de bu komplikasyonlarda korkuyorm ya vakti tatili heba olur die. Leki klipsle yapan arkdasn cocugu kac yasindaydi
klips ilk ciktiginda cok duymustum ama suan nedense onla ilgili ilerde ereksiyon sorunu ve cis kacirma problemi diye duyuyorum sanirim hala en iyisi classic gibi mi of bende dusunuyorum cunku bebekken yaptiricam en erken nezaman olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…