2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Neeeee tatile miiiii😱 kız valla iyi cesaret ben sıcaklardan bıraksalar sadece duşta oturucam. 32. Haftaya giriyorum hafta sonu falan gezmeye götürme diyorum artık eşime bu sıcaklarda ve arabada gidip gelemem diye 😅
Ay ben de gidicem ahhaahh :KK70: hem de 33. haftadan 34. haftama kadar Antalya sıcağına haha :KK70: Sabah erken denize girip öğlen odada lobide takılırım dedim çok önceden ayarlamıştık daha hamile değildim kurban bayramına :KK70:

Ay ben de gidicem ahhaahh :KK70: hem de 33. haftadan 34. haftama kadar Antalya sıcağına haha :KK70: Sabah erken denize girip öğlen odada lobide takılırım dedim çok önceden ayarlamıştık daha hamile değildim kurban bayramına :KK70:
Antalya mııı 😱😱😱 kız ben Antalya sıcağını çekemem diye kayınvalideme gitmedim😂😂😂 ama deniz iyi geliyor 😍 bizim evin önü deniz olunca gitmeye ihtiyaç kalmadı hamileliği bahane edip gitmedim 😂. Eylülde bizimde tatil vardı yurtdışı onu yakacagiz bizde büyük ihtimalle 🥲

Ilk nst ye girenler oldu mu ne onerirsiniz kızlar ben yarın gireceğim inşallah 🫢
Canım ilk kes bugün girdim öncesinde karnın tok olacak ve lavaboya gitmiş olacaksın karnına lastikli bi cihaz bağlıyorlar eline de kumanda gibi bişey veriyor dr bebek hareketlerinde bas dedi zaten bebek hareket edince makinedeki kalp sesi de değişiyor 10 dk sürdü benimki

Antalya mııı 😱😱😱 kız ben Antalya sıcağını çekemem diye kayınvalideme gitmedim😂😂😂 ama deniz iyi geliyor 😍 bizim evin önü deniz olunca gitmeye ihtiyaç kalmadı hamileliği bahane edip gitmedim 😂. Eylülde bizimde tatil vardı yurtdışı onu yakacagiz bizde büyük ihtimalle 🥲
İnan ben de ne yapacağımı bilmiyorum ve sıcaktan nefret ederim :KK70: Eylülün kaçı? Aslında emen çocukla gezmek daha kolay diyorlar da pasaportu falan yetişir mi bilemedim.

Canım ilk kes bugün girdim öncesinde karnın tok olacak ve lavaboya gitmiş olacaksın karnına lastikli bi cihaz bağlıyorlar eline de kumanda gibi bişey veriyor dr bebek hareketlerinde bas dedi zaten bebek hareket edince makinedeki kalp sesi de değişiyor 10 dk sürdü benimki
Ne dediler kasılman gerçekten var mıymış?

İnan ben de ne yapacağımı bilmiyorum ve sıcaktan nefret ederim :KK70: Eylülün kaçı? Aslında emen çocukla gezmek daha kolay diyorlar da pasaportu falan yetişir mi bilemedim.
Yanına el pervaneleri var ya onlardan al en azından yürürken falan onu tutarsın bende sipariş verdim ama daha gelmedi.
17 Eylül de ama sıcak bir yere 🙈 pasaport doğar doğmaz kimlik sonrası hemen başvurucaz çünkü Şubat'ta da var planlar 🙈 ancak Eylül'de öyle yurtdışı sıcak yer guvenemedim hasta olursa sıcakta diye 😞 ama nasip tabi belkide bizler gibi gezmeyi sevecek 😂😂😂

Aaa bana birşey vermedi sadece yat dedi tavanı izledim😂

Selam kızlar nasılsınız çok aktif olamasam da arada okuyorum burayı bugün kontrole gittim 39 santim 1617 gram dedi doktor nasıl sizce 29+5deyim 🥴🥴🥴🥴
Aynı gidiyoruz canım benimde bugün 29+5 pazartesi kontrole gitmiştim 1690 gramdı doktor bebek çok kilolu olabilir normal doğumun etkilenir hamur işini falan kes dedi :KK43: senin doktorun bişey dedimi kilosu ile ilgili

Aynı gidiyoruz canım benimde bugün 29+5 pazartesi kontrole gitmiştim 1690 gramdı doktor bebek çok kilolu olabilir normal doğumun etkilenir hamur işini falan kes dedi :KK43: senin doktorun bişey dedimi kilosu ile ilgili
Yok hiç bişey söylemedi baya hareketli falan dedi sadece haftaya Perşembe yine gideceğim gayet iyi bakmışsın falan dedi hatta şaşırdım bende

Selam kızlar dün 32. Haftama girdim, çalışabilir raporumu aldım. Bebeğimin kendi içinde gelişimi iyi ancak bizimki biraz minyon olacakmış 1740 gram dedi doktor. Doğum pozisyonu almış ama kanala girmemiş hala yer değişikliği olabilir güvenemeyiz şu an dedi.

Temmuz annelerinden 34 te doğumları görünce çantamı kapattım kapıya koydum artık. Lohusa tacım yok sadece o da olmasada olur.
Çantanıza neler eklediniz acaba buraya bahsedebilir misiniz zahmet olmazsa çok sevaba girersiniz fikir olur :)

Çantanıza neler eklediniz acaba buraya bahsedebilir misiniz zahmet olmazsa çok sevaba girersiniz fikir olur :)
İlk sayfamızdaki listeye göre yaptım ben canım,

Bebek
1 Tane penye battaniye 3 tane müslin örtü

• 3 adet tulum
  • 3 adet zıbın
  • 3 çift çorap
  • 2 çift eldiven bu tulumlarla takım vardı yoksa ek eldiven almadım ben
  • 3 adet şapka
  • 3-4 agız mendi
  • Yeni doğan bebek bezi
  • Alt açma bezi
  • Yeni doğanlara özel ıslak alt temizleme mendili, pamukta koydum ama ben ıslak mendil kullanmayı düşünüyorum ıslak pamuk mantar yapabiliyo diye okudum
  • Pişik kremi
  • Yeni doğana uygun biberon
  • Kirli torbası
  • Göğüs ucu koruyucu (silikon)
  • Fotoğraf cekimi için dantelli tulum ve şapka almıştım onu koydum
Anne

• 1 fotograf cekimi için Gecelik
  • 3 tane pijama
  • iç çamaşırı/atlet, terlik
  • Çorap
  • Hijyenik ped
  • Havlu
  • Taburcu günü için elbise
  • Göğüs pompası ve göğüs pedi
  • Emzirme sütyeni
  • Göğüs ucu kremi lansinoh
  • Şampuan ve saç kremi
  • Diş fırçası ve diş macunu
  • Güneş kremi
  • Gerekli kozmetik ürünleri
  • Tarak
  • Saç düzleştirici
  • Depend külot

Selam kızlar dün 32. Haftama girdim, çalışabilir raporumu aldım. Bebeğimin kendi içinde gelişimi iyi ancak bizimki biraz minyon olacakmış 1740 gram dedi doktor. Doğum pozisyonu almış ama kanala girmemiş hala yer değişikliği olabilir güvenemeyiz şu an dedi.

Temmuz annelerinden 34 te doğumları görünce çantamı kapattım kapıya koydum artık. Lohusa tacım yok sadece o da olmasada olur.
Bende bugun tam 32.haftama girdim canım, aynı şekilde doğum çantamı hızlandırdım en kısa zamanda kapatıcam bende bebişin eksikleri tam da pijamamı almadım henüz onuda halledip hemen kapatıcam çantanın hazır olması en azından içimi rahatlatır

X