2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok tesekkur ederim cevabınız için, Allah razı olsun sizden, hepinizden. Elimden geldiğince olumlu düşünmeye gayret edeceğim

Çok tesekkur ederim cevabınız ve desteğiniz için, ben bir de sanırım gruba üye olmadan yazmış gibi oldum. Allah hepinizden razı olsun. Mesajınız desteğiniz inanın içimi çok rahatlattı. Elimden geldiğince sakın kalmaya çalışırım. Allah evlatlarımıza sağlıkla hayırlısı ile kavuşmayı nasip etsin hepimize
Günleri sayan bir tek benim sanıyordum. Tesekkur ederim cevabınız için. Progestan fitil günde 2 kez ve ocean extramag günde 1 kullanıyorum şimdilik, bugün hiçbir şey soramadım doktora ilaçlara devam dedi. Bir sonraki gidişime nasipse daha detaylı soracağım. Elimden geldiğince sakin kalmaya çalışıyorum... desteğiniz için tekrar teşekkür ederim Allah hepimize sağlıkla evlatlarımıza kavuşmayı nasip etsin

Ben çok üzüldüm o videoda bir öpücük yüzünden tüm yaşamları bitik. Benim yanımda yapmayıp gizliden yapabilcek insanlar var eşimin halaları falan. Pimpirikli bi anne olma falan diyolar şimdiden. Çok mücadele edicem sanırım çok da kalp kırcam mecbur

Merhabalar ben de Riskli gebelerden biriyim 21. haftam da acil serklaj oldum, benim de kasılmalarım oluyordu doktorum progestan ve Nidicard verdi ve endol fitil. Rahim ağzınızın kısalması çok iyi bence sancıları kontrol altına alabilirler diye düşünüyorum mutlaka doktorunuza sorun bu tarz ilaçlar verebilir belki. Biliyorum haklısınız çok zor ama lütfen ağlamayın ağlayınca da karnımız çok kasılıyor, mümkün oldukça sakin kalmaya çalışmalısınız bebişiniz için bol bol dinlenin ayakta da kalmayın inşallah güzel olacaktır

Cihaz bence son derece stres verici ya da ben çok stres oluyorum ister istemez erken haftalarda girince. İnşallah dediginiz gibi 40 lari görürüm, herkes görür, zamanında evlatlarımızı sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım. Haftalari değil günleri sayıyorum desem yeridir. Elimden geldiğince sakın kalmak için cabalayacagim. Çok tesekkur ederim cevabınız için

Merhaba. Yapıştırıldığına göre hafif ve rahatsız etmiyor anladığım kadarıyla. Uzun ömürlü oluyormu peki ilk kez duyuyorum böyle bir ateş ölçer ama mantığı çok iyi gerçektenteşekkür ederim bilgi için inceleyeceğim

Bende de öyle olacağını düşünüyorum gizliden öpmeler falan nedendir bu ısrar bilmem. Birde virüs görünürde çıkmış olmasa bile çıkmak üzereyken veya bitmiş olsa bile bir süre vücutta kalabiliyormuş. Tedbiri elden bırakmamak gerek yinede. Acaba ne kadar süre dikkat etmek gerek bu duruma

Sizlere de çok geçmiş olsun. Allah hepimize sağlıkla yavrularimiza kavuşmayı nasip etsin. Buradaki desteğiniz çok iyi geldi, insan yalnız olmadığını hissedince anlayan birileri olduğunu bilince gerçekten iyi hissediyormus. Dediğiniz gibi bebeğim için sakin kalmaya çalışacağım. Çok tesekkur ederim sizlere Allah razı olsun

Evet canım aynen öyle çok benciller ve bunu aklım almıyor.. amiin Rabbim korusun minnoşlarımızı sağlıkla kavuşalım

Görümcem philps aventin süt sağma makinesini verdi meğer prizde çalışıyormuş. Çok garip geldi prize bağlı mı sağcaz
Ben daha dün aldım yorumları o kadar iyiydi ki başka ürüne bakamadım bile. Kablosunun uzunluğu ve sessiz sağım yapması kullanan herkesin yorumlarında vardı.insallah memnun kalırız Bir tanede eller serbest makina aldım onuda iş yaparken kullanmak için merakla kullanacağım zamanı bekliyorum.

Cahillikten. İlaç kullanabilecek duruma geldiklerinde Bi tık rahatlıyorsun. Kilosuna göre ilaç alıyorlar. Büyüdükçe daha rahat toparlıyorlar. Elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz zaten. Korkma herşey güzel olacak :)

Bize eğitimde doulamız nst cihazının sesini kapattırabileceğimizi söylemişti bu arada. Duymak ve görmek zorunda değilmişiz. Ses de strese sokuyosa bi sonrakinde belki kapatmalarını da rica edebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…