2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben daha dün aldım yorumları o kadar iyiydi ki başka ürüne bakamadım bile. 😍 Kablosunun uzunluğu ve sessiz sağım yapması kullanan herkesin yorumlarında vardı.insallah memnun kalırız ☺️ Bir tanede eller serbest makina aldım onuda iş yaparken kullanmak için 😂 merakla kullanacağım zamanı bekliyorum.
O eller serbesti ben de istiyorum da alınır mı bilemedim? Çekimi nasıl ki? Kimisi de sadece ill haftalar sağıyorsun sonra gerek kalmıyor diyor

Kızlar günaydın 28.haftadayım ve serklajlıyım.Bebek hareketlerini bazen yukarıda bazen de göbegim 5 parmak aşağısında sezaryen yerimde hissediyordum.Ama iki gündür hep asagıda hic yukarı çıkmadı.Biraz endişelenmeye başladım acaba açılma ya da kısalma oldu bebek dikişin oraya kadar falan mı geldi diye.Daha önce hic bu haftaya kadar gelmedim 25.haftada dogum olmuştu.Bu haftalarda bu durum normal mi sizde de oluyor mu.Hareketler sanki kasık hizasından bile aşaĝıda gibi hissediyorum.Doktorum bebek hareketleri iyiyse sıkıntı olmaz dedi ama zaten riskli gebe oldugum icin panik olmaya başlıyorum

Kızlar günaydın 28.haftadayım ve serklajlıyım.Bebek hareketlerini bazen yukarıda bazen de göbegim 5 parmak aşağısında sezaryen yerimde hissediyordum.Ama iki gündür hep asagıda hic yukarı çıkmadı.Biraz endişelenmeye başladım acaba açılma ya da kısalma oldu bebek dikişin oraya kadar falan mı geldi diye.Daha önce hic bu haftaya kadar gelmedim 25.haftada dogum olmuştu.Bu haftalarda bu durum normal mi sizde de oluyor mu.Hareketler sanki kasık hizasından bile aşaĝıda gibi hissediyorum.Doktorum bebek hareketleri iyiyse sıkıntı olmaz dedi ama zaten riskli gebe oldugum icin panik olmaya başlıyorum
Canım bende de öyle oluyor bazen göbek deliğinin bile yukarısında hissediyorum ama mesela az önce çok aşağıda sol kasığımda hissettim muhtemelen eli ya da bacağıydı. Onun ve bizim pozisyonumuza göre çok değişiyor hissettiğimiz yerler. Allah korusun Açılma vs olsa bence daha değişik şeyler hissederdin basınç gibi mesela, ama için rahat etmiyorsa doktoruna sor mutlaka kendini strese sokma hiç

28+4 ben de hep altta hissediyorum. Sanki çıkacak gibi baskı oluyor kasıkta. Dr a söyledim ultrasonda bebek yan yatıyordu. Kafası solda bacakları sağda göbek deliği hizasında. Dikiş yeri genişliyor geriliyor normal dedi

Kızlar selam ben kendimi gece hep sırtüstü yatarken buluyorum ve sağ tarafa dönmüş oluyorum, sol tarafta asla rahat edemiyorum internette de sırtüstü yatmayla ilgili kötü şeyler yazıyor ama bilinçli yapmıyorum farkettiğimde dönüyorum hemen bir şey olur mu 😢

Kızlar selam ben kendimi gece hep sırtüstü yatarken buluyorum ve sağ tarafa dönmüş oluyorum, sol tarafta asla rahat edemiyorum internette de sırtüstü yatmayla ilgili kötü şeyler yazıyor ama bilinçli yapmıyorum farkettiğimde dönüyorum hemen bir şey olur mu 😢
Sırt üstü yatmamaya çalış canım arkana yastık koyarsan dönmeni engeller, sağa yatmanın zararı yok çünkü tüm gece sola yatmak sol tarafı uyusturur ağrı yapıyor kolumda vs sağ sol şeklinde dönerek yatıyorum ben

Bişe olmaz inşallah canım merak etme ya o kadar da değildir yani, ben de arada sırt üstü uyanıyorum mümkün mü sürekli sağ ya da sol yatmak benim doktorum bu konuda hiç uyarmadı beni

Canım bende de öyle oluyor bazen göbek deliğinin bile yukarısında hissediyorum ama mesela az önce çok aşağıda sol kasığımda hissettim muhtemelen eli ya da bacağıydı. Onun ve bizim pozisyonumuza göre çok değişiyor hissettiğimiz yerler. Allah korusun Açılma vs olsa bence daha değişik şeyler hissederdin basınç gibi mesela, ama için rahat etmiyorsa doktoruna sor mutlaka kendini strese sokma hiç
Evet ben de kasıkta falan hissediyordum iki gündür hic yukari cıkmayınca endişelendim doktorumla da görüştüm insallah önemli bir şey yoktur.Sakin kalmaya çalışıyorum 😊

28+4 ben de hep altta hissediyorum. Sanki çıkacak gibi baskı oluyor kasıkta. Dr a söyledim ultrasonda bebek yan yatıyordu. Kafası solda bacakları sağda göbek deliği hizasında. Dikiş yeri genişliyor geriliyor normal dedi
Benim de öyle.Aşagıda olunca hareketleri de degisik oluyor titreşim gibi o bölge daha gergin oldugu icin galiba.Yukarıdayken karnım dalgalanıyordu daha iyi hissediyordum yer mi degistiriyor tekme mi atıyor diye.Ama iki gündür sanki oraya yapıştı hiç yukarı çıkmıyor.Haftaya kontrolum var zaten ultrasonda görürsem ya da yukarı çıkarsa rahatlayacagim ben de biraz😊

Kızlar ben bugün nst ye girdim aklınızda olsun mutlaka tuvalete girip nst ye bağlanın bebek daha da hareketlenmeye başlıyor nst deyken çok sıkıştırıyor :)
Canımm 32 de başlarız dedi benim doktorumda sen kaç haftalıksın 🥰 bide ne kadar sürüyor acaba ?

O eller serbesti ben de istiyorum da alınır mı bilemedim? Çekimi nasıl ki? Kimisi de sadece ill haftalar sağıyorsun sonra gerek kalmıyor diyor
Yurtdışı olanını aldım ben yorumlar çok çok iyi. Mastit olmamak adına her emzirme sonrası göğsü boşaltmayı düşünüyorum işe de geri döneceğim için makina şarttı zamanla oturduğum yerden yapmak zor gelecek tabi ev işi yetismem gereken yerler vs derken. Ev işi yaparken sagabilmek için aldım hatta onun emzirme sütyeni var onuda aldım 🙈 inşallah sütüm olurda işe yarar 😅

Canım biliyorsun ben de serklajlıyım, anı anını tutmuyor ben de bazen çok aşağıda hissediyorum doktora sormuştum doktorda kafasını dikişlere dayadığını söyledi mesela bir de büyüdükçe normal bu durum dedi

Bugün çok sıcaktı gerçekten zor attım kendimi eve :) ama bugün bana sürpriz babyshower yaptılar çok mutlu oldum 🤍

Eklentiler

• 510dc728-644d-401f-af5c-9a825f2e9653.jpeg
    510dc728-644d-401f-af5c-9a825f2e9653.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 127
X