2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çok ayakta olunca ağrıyor canım uzan dinlen biraz. Yorma kendini

Benimde aynı şekilde suyum sınırda gidiyor canım perinatolojide takipteyim

Ben de 27+1anne yanı beşiğini bayramdan sonra kurayım diyorum hatta temmuz başıçok mu rahatık bilmiyorum
Benim de bugün geldi beşiğim kuralım hem eksik parça var mı diye görürüz dsdim ama kayınvalidem kurmayın dedi içime kurt düştü kötü bir şey mi yanlış mı ki hurafe falan mı var o an sormadım da neden diye

Tecrübeli anneler sorum size, ilerleyen haftalarda hareket azalır diyorlar ya, bebişleri nasıl hissetcez?
Azalıyor ama yine hissediyorsun, gün içinde mutlaka hissediliyor. Vurma değil de itme gibi oluyor. Daha önceki anne grubumda gün boyu hissetmeyip akşam yatarken hisseden oluyordu. Dr u yeri daraldığı için normal demişti. Eğer bir risk yoksa korkma Bi şekilde ben burdayım diyor :)

Ay akşama kadar hissetmezsem ben de kesin doktora gidebilirim, varlıklarını hissedelim de tekme olmasına gerek yok, kaçtan sonra oluyor bu genelde canım?

Ay akşama kadar hissetmezsem ben de kesin doktora gidebilirim, varlıklarını hissedelim de tekme olmasına gerek yok, kaçtan sonra oluyor bu genelde canım?
Uygulamada da yazıyordu 32.haftadan sonra bebek büyüdüğü ve yeri daraldığı için hareketleri azalacaktır normal bir durumdur diye yazıyordu

Kızlar selam moraller bozuk biraz :/ dün kardiyolojiye gitmiştim ekstra atım çıkmış 20 bin kadar doktor ilaç kullanman lazım dedi. Muhtemelen beloc verecek kadin doğum dr u da kullanman lazım dedi. Hiç içmek istemiyorum perşembe tekrar kontrolüm var hemen kardiyolojiye hem de tekrar kadin doğuma gideceğim. Parol bile içmedim gebelik boyunca çok korkuyorum ilaç kullanmaktan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…