2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Evet çok iyi bi doktor ben de ona gittim bi süre ama bıraktım bi tercih yapmak zorundaydım hastane doktorunu tercih ettim daha sık randevusu var nöbetçi kalıyor vs diye . Burhan hocanin ultrason cihazı falan da çok iyi net görüntüler veriyor detaylı ultrason yapıyor adeta ☺️
Evet memnunum bende bakalım devam ediyoruz 28+2 yim inşallah güzel devam eder doğum zamanı da sıkıntı çıkmadan yanımızda olur

dolap işlerine girdim 🙈 üzerimden yük kalktı eski eşyaları çıkarıp yıkamak düzenlemek daha zormus 🫣
Darısı başıma ya çok üşeniyorum hepsini poşetleyip baza altlarına atıvermiştim güzel bir leke çıkarıcı siparişi vermem lazım bazıları demir damlası vs lekeleri vardı bakalım çıkacak mı off çok iş senin ellerine sağlık vallahi kurtuldun. Üyük bi dertten 🤗

ayh ben esimi bekliyorum valla isten geliyo simdi bi acile gidicez ne yediysem ama neee yediysem kustum ya bugun oturdum agliyorum simdi resmen beslenemedi cocuk bugun
İnşallah geçicidir salgın varmış çünkü kusma o yüzden acile git mutlaka hiç yoksa serum taksınlar

Selam güzel hamileler. 28+1 deki doktor kontrolümde doktorum suyumun istediği miktarda olmadığını az olduğunu ama henüz sıvı azlığı teşhisi konacak seviyede olmadığını söyledi ve dinlenme, bol su içme önerilerinde bulunup sıkı takibe aldı. Perşembe günü 29+0 da tekrar kontrolüm var ve ben çok endişeliyim. Aynı şeyi benzer haftada yaşayan var mı ?

Selam güzel hamileler. 28+1 deki doktor kontrolümde doktorum suyumun istediği miktarda olmadığını az olduğunu ama henüz sıvı azlığı teşhisi konacak seviyede olmadığını söyledi ve dinlenme, bol su içme önerilerinde bulunup sıkı takibe aldı. Perşembe günü 29+0 da tekrar kontrolüm var ve ben çok endişeliyim. Aynı şeyi benzer haftada yaşayan var mı ?
Canım havuç suyunun suyu fazlalaştırdığını okumuştum istersen bir araştır🌸 bir de armut

Bende 27 haftadayım suyumun sınırda olduğunu söyledi bi sıkıntı olmaz dedi

butun tuslara bastim gaviscon tahin suanlik cok iyiyim acile sacma sapan doktora gidicegime yarin sabaha randovu aldim dogru duzgun doktora gidiyim diye allahtan bebisi hissediyorum yoksa asla bekleyemezdim herhalde

Ben kızımda yaşadım canım suyum azdı 28 haftadaydim bir hafta boyunca su icememi soyledi doktor çok şükür bir haftada suyum duzelmisti bol su iç canım 2 buçuk litre iç bir günde dinlen inşallah bir sıkıntı çıkmaz emin ol

Kızlar bugün oğluşun kıyafetlerini ayırayım dedim yıkmaka için etiketlerini felan kestim dolabını yerleştirdim çok fazla ayakta kaldım sanırım 28. Haftada çatı ağrısı yaşayan var mı resmen genital bölgem ağrıyo ya uzandım biraz azaldı

Havuç suyu için o suyu çoğaltıyor diye duymuştum

Bir takım dekorasyon denemeleri 🥰
1716913630990.jpg

X