2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar araştırdım amh değeri düşük olsa bile kadın da eğer yumurtlama oluyorsa bebek olma ihtimali vardır diyor bı doktor

merhaba kızlar ovülasyon testime bakar mısınız bu ay ilk defa deniyorum adet düsensizliğim var duphaston kullanmadan adet göremiyorum pcos veya kistim yok. 30 temmuzda hsg çekindim. Geçen ay duphaston kullandım adetim 17 agustos başlangıç - 22 agustos bitişti. Doktorum adetin 3. Günü gel klomene başlayalım dedi fakat randevum iptal oldu gidemedim. Sonrasında tekrar duphaston kullanmak istemedim ilk defa bi ovulasyon takibi yapmak istedim. Adet bitiminin 2. günü başladım teste. Bugün bitişinden sonraki 18. Günün iki gündür bel ve bikini bölümümüm üst kısmında şişlik hafif agrı hissediyordum belki yumurtlamadır diye 30 agustosu ve 2 eylülü değerlendirdim tam pik göremedim henüz ama sanki 1 eylül pik gibi duruyor cünkü 2 eylülde daha hafif silikleşme oldu pembe kapaklar artımed - peçetedeki de ınnovita marka dün kargom gelince onuda aynı anda denedim. Bir kaç gündür limon sarısı şefaf karışımı akıntım vardı kokusuz.
Bugün öğlen 15:00 da iç çamasırıma krem rengi süt renginden bir tık koyu yogun bir akıntım gelmiş oda kokusuz du. bende anlamadım normalde yumurtlama da şeffaf yumurta akı kıvamı oluyor diye biliyorum. Yada bu çatlama sonrası akıntımı acaba bilgisi olan var mı ? Ve bugün sürekli afedersiniz kokusuz boş bir gegirme yaşıyorum üşütmedigime eminim migdem yanmıyor yedigim birşeyin dokunması falan değil gastiritim falanda yok anlamadım.
Cok uzattım kusura bakmayın ovulasyon testimi ekliyorum bugün henüz yapmadım birazdan yapacağım saatin dolmasını bekliyorum.

Eklentiler

• IMG_4868.jpeg
    170,9 KB · Görüntüleme: 36
Henüz pik olmamış canım

Herkese selam, uzun bir düşünme-taşınma, boşa koyup doluya sığdırmaya çalışma sonucu Ekim ayı itibariyle ilk denemeye başlamaya karar verdim ben de bu sat bat vs işlerine çok uzağım, topic’i görünce cehaletimden utandım gelişine vurucam, hayırlısı

SAT: Son adet tarihi
BAT: Beklenen adet tarihi

Döngünüz kaç gün bana daha pik olmamış gibi geldi

Bugün tekrae silikleşme başladı ve bugün krem kıvamında beyaz yogun bir akıntım oldu normalde bende pek görünen birşey değil acaba çatlama akıntısımı onu anlamıyorum sizin bi fikriniz var mı
Pik görmemişsiniz henüz bi kaçgün sonra olabilir

Tam bir kırmızılık görmedim ama bugün ki krem beyaz akıntıdan sonra yaptıgımda test en son ki yaptınlarımdan daha silik çıktı
Ben de bunu merak ediyorum, henüz düzenli test yapmadım ama bir dahaki ay ben de her gün yapmayı düşünüyorum. Silikten başlayıp gittikçe koyulaşır, sonra tekrar silikleşir diye düşünüyordum. Sizin dediğiniz gibi bayağı koyulaşmış bir yerde, sonra tekrar silikleşmeye başlamış. Arkadaşlar henüz pik değil demişler ama bakalım görecek misiniz o pik noktasını. Umarım görürsünüz ve işe yarar.

Daha görüceğimi sanmıyorum cünkü farklı bir akıntım geldi dün kremsi yapıda beyaz yogun bir akıntıydı kokusuz enfeksiyon vs yok kaşıntım yok bir defalık geldi öyle araştırmalarıma göre yumurta çatladıgında gelirmiş vs diyolar bende anlamıyorum bazen sinir bozuyor gerçekten

Kızlar ben hastaneye gittim doktor dedi ki sen nasıl tüp bebek yapcan sen kısır değilsin daha yeni dogum yapmışsın falan dedi bunu sana söyleyen doktor kim dedi dalga geçti doktorla bende olayı anlattım sen üzülme yanlışlık vardır dedi senin kendi kendine bile bebeğin oluyor dedi içime su serpti Allah razı olsun Puxhu

Canım zaten öyle ki bunu doktor olmayan bizler bile öyle düşünüyoruz o doktorun doktorluğundan şüphe etmesi lazım keşke deseydin ona bu 2 çocuk nasıl oldu kısırsam diye saçmalamış resmen canını sıkma hiç

Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın ya ilk defa bı doktora kanım bu kadar ısındı doktor diyo tüp bebeğe bile gerek yok kendi kendine çocuk sahibi olabiliyorsun adet te görüyorsun yumurtlama da var zaten sadece sık sık ilişkiye gir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…