2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar kötü haberle geldim doktor dedi ki amh değerin 1 altına düşmüş Zeynep Kamil veya özelden tüp bebek yapmaya başla dedi iki çocuk doğurdum nasıl olur ki dedim geçen ay öyle bı şey yoktu dedim başka doktorlara da gitcem eşimle de kavga ettik sen kisirsin dedi çok sinirliyim varya etrafa saldırasim var . Bide iki çocuk olduğu için ücretli olacakmış
Kızlar nasılsınız? Neden bu kadar sessiz burası herkes iyi miii

Kızlar kötü haberle geldim doktor dedi ki amh değerin 1 altına düşmüş Zeynep Kamil veya özelden tüp bebek yapmaya başla dedi iki çocuk doğurdum nasıl olur ki dedim geçen ay öyle bı şey yoktu dedim başka doktorlara da gitcem eşimle de kavga ettik sen kisirsin dedi çok sinirliyim varya etrafa saldırasim var . Bide iki çocuk olduğu için ücretli olacakmış
Gerginlikle de olsa öyle bi cümle kurması gerçekten sinir bozucu. Doktorları da anlamıyorum bazıları deneyin diyor bazıları direkt tüp bebek diyor başka bi doktora gitmek bence de mantıklı.

Marry canım benim üzülme tek bi doktorla kalma sakın bak benim amh 15 çıkmıştı pcosunda pcosuydum sözde. Başka bi doktora daha git. Kocan için bişey demek istemiyorum bu kadar hassas bi konuda ayarsızca konuşması saçma olmuş. Yanındayız canım üzülme

Kısırsam 2 çocuk nerden geldi deseydin tövbe yarabbim

Çok üzüldüm canım eşinin dediği de aşırı saçma 2 çocugu leylekler mi getirdi yani Allah Allah başka dr a da muhakkak git iyice araştır bence canını sıkma

Reglin 2 yada 3.gunu baslayip bazen 3 gun bazen 5 gun bazende 6 gun kullandim ilaci. Umarim siz sonuc alirsiniz
Ya inan hiç açıklama yapmadı doktor sadece ilaç veriyorum ama bu ay olmaz 5.gündesin bir dahaki ay 2.günde başla dedi. Ben kendim 5 gün mü kullanıcam dedim evet dedi. Eşim de sperm testi verecek bu ay inşallah. Bana hsg çekilmedi ama renkli mr çekildi acaba tıkanıklık varsa onda görünür mü hiç bilmiyorum. Doktor ben burda değilim zaten kasıma kadar başka doktora randevu alırsın reglim 10.gününde takibini yapar dedi. Ya şu yurtdışında doktorlar o kadar gıcık ki bir randevuya 7000 lira para veriyoruz ağızlarını açıp konuşmuyorlar bile. Şimdi eskiden gittiğim suratsız doktora geçicem mecburen onu beğenmeyip buna gelmiştim. Valla süreç zaten zor bir de bu doktorların ilgisizliği daha zorlaştırıyor. Bir de salak muamelesi yapıyorlar insana uyuz oluyorum.

2 çocuğu cebinden mi çıkarmış marketten mi almış eşiniz. Ayrıca kadin yas aldıkça sürekli değişen bir sey amh. Ari sütü bal polen propolis karisimi iciyordum ben yumurta büyümesine ve sayisinda cok faydasini gördüm.

Marry canım benim üzülme tek bi doktorla kalma sakın bak benim amh 15 çıkmıştı pcosunda pcosuydum sözde. Başka bi doktora daha git. Kocan için bişey demek istemiyorum bu kadar hassas bi konuda ayarsızca konuşması saçma olmuş. Yanındayız canım üzülme
Kız amh 15 o kadar kötü mü benim 20 doktorlar hala dene diyor, geçen gittiğim de pcos olsa yüzün yuvarlak olur anlaşılır dedi 🤦🏻‍♀️

Yarın Zeynep Kamile gitcem inşallah o kadın yanlış görmüştür ya elimden gelse boğacam onu az kaldı dedim ona zaten bı gün seni öldürecem diye çünkü kırmızı çizgime çok basıyor
Kısırsam 2 çocuk nerden geldi deseydin tövbe yarabbim
Dedim valla hatta suç onun geçen ay a kadar polislik over vardı ama oda kilo ile birlikte gitti bı tarafım da tek var şimdi eğer ki düzenli oliski olsaydi şimdiye kadar 10 tane çocuk doğururdum
Çok üzüldüm canım eşinin dediği de aşırı saçma 2 çocugu leylekler mi getirdi yani Allah Allah başka dr a da muhakkak git iyice araştır bence canını sıkma
Yarın gitcem inşallah
2 çocuğu cebinden mi çıkarmış marketten mi almış eşiniz. Ayrıca kadin yas aldıkça sürekli değişen bir sey amh. Ari sütü bal polen propolis karisimi iciyordum ben yumurta büyümesine ve sayisinda cok faydasini gördüm.
Bende denerim o zaman inşallah güzel sonuçlar alırız

Yarın Zeynep Kamile gitcem inşallah o kadın yanlış görmüştür ya elimden gelse boğacam onu az kaldı dedim ona zaten bı gün seni öldürecem diye çünkü kırmızı çizgime çok basıyor

Dedim valla hatta suç onun geçen ay a kadar polislik over vardı ama oda kilo ile birlikte gitti bı tarafım da tek var şimdi eğer ki düzenli oliski olsaydi şimdiye kadar 10 tane çocuk doğururdum

Yarın gitcem inşallah

Bende denerim o zaman inşallah güzel sonuçlar alırız
Hiiiç canını sıkma kuzum. Doktora git bakalım ne dicek kocanı da duymazdan gel

Adetime altı gün var sizce gebelik var mı kızlar yoksa kendimi mi manipüle ediyorum 8-10 dakika sonraki sonuç
IMG_6509.jpeg

X