2024 🌸Temmuz Ağustos gibi trasfer olacaklar süreciniz nasıl ilerliyor🪷🪷🪷🪷🪷🫄

IMG_5061.jpeg
moralim o kadar bozuk ki anlatamam üsteki 6. Gün alttaki 8. Gün neden böyle oldu ne azalma ne çogalma var anlamadım var görünüyor sma saglıklı mı değil acaba yada çok mu erken valla şaşırdım vakitte geçmiyo biran önce sonuca ulaşmak istiyorum negatifsede pozitifsede vala zulum gibi bi 8 gün daha 4 gün var offff offff😣😣

Eki Görüntüle 3472680 moralim o kadar bozuk ki anlatamam üsteki 6. Gün alttaki 8. Gün neden böyle oldu ne azalma ne çogalma var anlamadım var görünüyor sma saglıklı mı değil acaba yada çok mu erken valla şaşırdım vakitte geçmiyo biran önce sonuca ulaşmak istiyorum negatifsede pozitifsede vala zulum gibi bi 8 gün daha 4 gün var offff offff😣😣
Çatlatma vuruldunuz mu

Evet 17 ağustos ta vuruldım akşam 9 bucukta 19 da yumurta toplandı 22 de transfer oldu transfern 5. Günü silikti görmek için baya bakmak lazım 6. Gün birqzdaha belirgindi işte üstteki gibi 8. Günde aynı çıktı önceki gibi koyulaşma yok🥺
Belki iğnenin etlisidir ilk çıkan zaten çizgi dağılmış görünüyor belki de fazla idrardandır. Bundan sonraki günleri takip edin inşallah bebeğiniz sizinledir 🥰

Belki iğnenin etlisidir ilk çıkan zaten çizgi dağılmış görünüyor belki de fazla idrardandır. Bundan sonraki günleri takip edin inşallah bebeğiniz sizinledir 🥰
Test çubuklarına da para bayılana kadar kan verirdim şimdiye valla kan için de erken bugun daha 8. Gün ve 4 gün var daha bu seferde deger az çıkıcak bb seferde ona mırelim bozulcqk en iyisi beklemek gününde yapmak

Çok şükür 🍀 valla gerçekten insan şoka giriyor. Ben şuan hergün iğne yapıyorum.kan sulandırıcı falan yoktu bende zaten. Sadece progesteronu arttırdı. 7. Haftayım bende 🍀 sağ Salim kavuşalım evlatlarımıza inşallah 🙏🏻
Benim de sabah akşam progestan iğnem var gece de progestan fitil var en başından beri onlari kullanıyorum. 7. Haftadan sonra geçti kanamam çok şükür 🤲🌸 Sağlıkla kolaylıkla kavuşalım insaalh yavrularımıza👼👼🤲😇

Benim de sabah akşam progestan iğnem var gece de progestan fitil var en başından beri onlari kullanıyorum. 7. Haftadan sonra geçti kanamam çok şükür 🤲🌸 Sağlıkla kolaylıkla kavuşalım insaalh yavrularımıza👼👼🤲😇
Amin inşallah 🙏🏻 bugün sabah yine kanamam oldu ama hayırlsı artık. Rabbim neylerse güzel eyler 🙏🏻 plesenta bebeğimi beslemeye devam ediyor ama kanama üst kısmını ayırmış biraz 🙏🏻 beklemekten ve dua etmekten başka yapacak hiçbir şeyim yok 🤲 hayırlarını versin Allahım ne diyim. Herkes sağ Salim kavuşsun bebeğine 🤲🤲🤲

Amin inşallah 🙏🏻 bugün sabah yine kanamam oldu ama hayırlsı artık. Rabbim neylerse güzel eyler 🙏🏻 plesenta bebeğimi beslemeye devam ediyor ama kanama üst kısmını ayırmış biraz 🙏🏻 beklemekten ve dua etmekten başka yapacak hiçbir şeyim yok 🤲 hayırlarını versin Allahım ne diyim. Herkes sağ Salim kavuşsun bebeğine 🤲🤲🤲
çok üzüldüm canım inşallah saglıkla ilerler kanama tüp bebek çogu kişide görünüyor bende bunu anlamıyorum cidden normal gebe olanlar hiç ilaç kullanmadan iğne kullanmadan 9 ayı geçiriyolar bide hiç umursamayarak eltim hamile 5 aylık falan bir temizlik yapıyo halı çırpıyo oturup yer siliyo anlamıyorum birde böyle kanama alanı bilmem cart curt hiç olmuyo neden acaba bende 19 haftalık oğlumu kaybettim ilk bendede kanama alanı vardı ama gitmişti kaybolmuştu yani sebepsiz erken suyum geldi hatta dogum oldu dogum saati ile ölüm saati arasında 1 saat vardı öyle yazmışlardı hatta muayene ettiklerinde bebek yaşıyor hala dediler yani sebeb ne acaba tutana kadar çekiyoruz birde dogurana kadar bişey olcak korkusuyla hamileliğin tadını çıkaramıyoruz tüp bebekte çok oluyor gerçekten bu kullanılan ilaçlardanmı nedir bilmiyorum artık kadama çok takılıyor

çok üzüldüm canım inşallah saglıkla ilerler kanama tüp bebek çogu kişide görünüyor bende bunu anlamıyorum cidden normal gebe olanlar hiç ilaç kullanmadan iğne kullanmadan 9 ayı geçiriyolar bide hiç umursamayarak eltim hamile 5 aylık falan bir temizlik yapıyo halı çırpıyo oturup yer siliyo anlamıyorum birde böyle kanama alanı bilmem cart curt hiç olmuyo neden acaba bende 19 haftalık oğlumu kaybettim ilk bendede kanama alanı vardı ama gitmişti kaybolmuştu yani sebepsiz erken suyum geldi hatta dogum oldu dogum saati ile ölüm saati arasında 1 saat vardı öyle yazmışlardı hatta muayene ettiklerinde bebek yaşıyor hala dediler yani sebeb ne acaba tutana kadar çekiyoruz birde dogurana kadar bişey olcak korkusuyla hamileliğin tadını çıkaramıyoruz tüp bebekte çok oluyor gerçekten bu kullanılan ilaçlardanmı nedir bilmiyorum artık kadama çok takılıyor
Canım kayıbın için çok üzüldüm başın sağolsun cennette oğlun seni bekliyor olacak annesine babasına şefaatçi olsun. Sebep ne denildi sadece erken doğum mu

Canım kayıbın için çok üzüldüm başın sağolsun cennette oğlun seni bekliyor olacak annesine babasına şefaatçi olsun. Sebep ne denildi sadece erken doğum mu
Evet hiç bir sorunu yoktu canım hareketlerinide hissediyordum gece bir anda sancım başladı ve hastaneye gittim acil bir şekilde doktorun kapısında suyum geldi muayene yerinde dogum yaptım bildiğin ilk bakıldı dogum olmadan önce çocuk yaşıyor dediler dogdu bi pamukla sarıp gittiler oglumu küveze almışlar sonra 1 saat sonra vefat etmiş bi sebebi hiç yoktu inanki erken dogum açılma olmuş nasıl olduysa bir anda

Evet hiç bir sorunu yoktu canım hareketlerinide hissediyordum gece bir anda sancım başladı ve hastaneye gittim acil bir şekilde doktorun kapısında suyum geldi muayene yerinde dogum yaptım bildiğin ilk bakıldı dogum olmadan önce çocuk yaşıyor dediler dogdu bi pamukla sarıp gittiler oglumu küveze almışlar sonra 1 saat sonra vefat etmiş bi sebebi hiç yoktu inanki erken dogum açılma olmuş nasıl olduysa bir anda
Canım Allah en yakın zamanda üzüldüğün yerden çiçek açtırsın sana 🙏

İnşallah sağlıklı ilerler. Hatta doktorum da olacaksa bu haftalarda olsun ilerleyen haftalarda üzülürüz demişti. Şimdi anladım neyi kastettiğini 🥲 başın sağolsun 🙏🏻 bundan sonrakilere sağlıkla kavuşursun umarım 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 bana da sebep söylemedi şundan olur bundan olur gibi. Oluyor bazı gebelerde dedi. Dua edip beklicez dedi 🙏🏻 hayırlsı artık ne diyeyim ki
Allah isteyen herkesi bebeğine sağ Salim kavuştursun 🤲🤲

hsg yapilmadan nasil tup bebege yonlendirdiler su an cok sasirdim😳çektirdiğim hsg c kolluydu galiba oyle olursa canın cok acımıyor canım.benim acı eşiğim düşük olmasına ragmen anestezi almadan dayandım.yogun adet agrısı gibi düşün hemen bitiyor..buyuk ıhtımalle benden yine doktorum hsg ister bakalım nasıl ilerleyeceğiz ama korkma.

sigara beslenme ilaç kullanımı hatta telefonu cepte tasıma bile direk sperm kalitesini etkiliyor. spermıyogramda degerler iyi cıkınca DNA hasar testini yaptırmadık hiç. DNA hasar testinde hasar ortaya cıksa bile antioksidan vs takviye kullanımı ile bayagı toparlayanlar var. yine forumda bununla ilgili paylasımlar var.bakmakta fayda var. artık okumaktan arastırmaktan telefon elime yapıstı. umarım guzel haberleri alırız hep birlikte🤲🏻
Bunları nerelerde okudunuz bende direk oraları okusam

X