Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Valla henüz markasını seçmedim canım genelde prima öneriyorlar ama onu kullanınca başka bez kabul etmiyormuş bebeğin vücudu ve cildi . Ufak bi araştırırım kızıma molfix kullandım hep asla pişik vs de olmadı 😇
annem de diyoo primaya alışır sonra ahjjhdf

beni sabah sağlık ocağında ki hemşire aradı kan tahlili falan almamız gerekiyor dedi.
onların sisteminde kayıtlıyım rutin sanırım.
aile hekimine gidiyor musunuz sizde? kaç ayda bir bakıyorlar acaba
beni hiç çağırmadılaar
Kızlar 16+4 kontrolümden çıktım 17+4 ile uyumlu gelişimi çok şükür her şey yolunda. 🥹🧿 Elenetal 2'ye devam edeceğim hamileliğimin sonuna kadar bir de 4 kilo almıştım doktor 20 haftaya kadar daha fazla kilo almamanı tercih ederim dedi 😁 bakalım 4 hafta dayanabilecek miyim 😅
ayy ayy ayyy tipe bak ölcem :nazar:

Kızlar 16+4 kontrolümden çıktım 17+4 ile uyumlu gelişimi çok şükür her şey yolunda. 🥹🧿 Elenetal 2'ye devam edeceğim hamileliğimin sonuna kadar bir de 4 kilo almıştım doktor 20 haftaya kadar daha fazla kilo almamanı tercih ederim dedi 😁 bakalım 4 hafta dayanabilecek miyim 😅
Yaa sen jimnastikçi mi olacaksın nasıl hareketler bunlar maşallah 🧿😍😍

Oyy masallah cinsiyet neydi sizin erkek mi 😍😍

Buraya bir göbek güncellemesi bırakıyorum; gün içerisinde o kadar kaşınıyor ki uyuz gibiyim 😅

Eklentiler

• Tezza-5648.jpeg
    Tezza-5648.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 54
ne güzel bir göbüüşş :nazar: yağ falan kullanıyor musun ? O benim kaşıntıyı aldı vallah
Esim de sasiriyor asiri hizli ve birden cikmaya basladi gercekten inanilmaz :KK15:
Bebek yagi suruyorum günde 2/3 kere, surekli nemli tutuyorum onun haricinde bir krem kullanmiyorum... Bizim ailede genetik olarak herkes catladigi icin acikcasi bende bir kurtulus goremiyorum :KK70:

Esim de sasiriyor asiri hizli ve birden cikmaya basladi gercekten inanilmaz :KK15:
Bebek yagi suruyorum günde 2/3 kere, surekli nemli tutuyorum onun haricinde bir krem kullanmiyorum... Bizim ailede genetik olarak herkes catladigi icin acikcasi bende bir kurtulus goremiyorum :KK70:
olsun yaa önlemini alll belkii çatlamazsın :) iç karnın mı küçük acaba ondan mı fırtladıı :)

olsun yaa önlemini alll belkii çatlamazsın :) iç karnın mı küçük acaba ondan mı fırtladıı :)
Dogru diyorsun aslinda, saldim gitti artik :KK70:
Biraz fazlam vardi zaten o yuzden fark etmemis de olabilirim fakat son 1 haftadir resmen agirlastigimi hissettim ozellikle yatarken saga sola dondugumde pek konforlu olmadigimi artik hissediyorum, daha yolun basinda boyleysek eyvaaaah :halay:

Dogru diyorsun aslinda, saldim gitti artik :KK70:
Biraz fazlam vardi zaten o yuzden fark etmemis de olabilirim fakat son 1 haftadir resmen agirlastigimi hissettim ozellikle yatarken saga sola dondugumde pek konforlu olmadigimi artik hissediyorum, daha yolun basinda boyleysek eyvaaaah :halay:
bazen ben de kendimi ağır hissediyorum yaa dur daha 15. haftadasın ooo yolu yarılamadın bile hhaha
Bence kis anneleri olarak sansliyiz, yazin sicaginda koca bir gobek hic cekilmezdi bence :KK12:
yaaa beni de kışın işe gidip gelme olayı korkutuyooorrr

Ayy cok tatlııı masallaaaaah🧿🧿🧿🥰çok sevdım bu mınnosu🥰dayanırsın dayanırsın bulantın yoksa su mıktarını az artır bıde ekmegı azalt almazsın kılo canım.🙏

Günaydın kızlar 2. Trimester prensesliğini yaşıyormusunuz sizde Harika gidiyor ne bulantı ne halsizlik çok şükür ilk trimester bitti şimdi bol bol partileme zamanı 😂
Ben şimdiden cicili kız bebek tulumları bakmaya başladım ilk kullanacağım paket bezi de almayı düşünüyorum
Ben iyi baslamistim, fena da gitmiyor da;
1. Disimi fircalayinca kaniyor, korkudan zor fircaliyorum🥲 discimden bi genel kontrol randevusu alicam
2. Genitalimle bacak aramda ciban gibi bir sey cikti, yuruyemiyorum, gecen sefer fucidin surmustum, hamilelikte kullaniliyormus ama hic kullanan oldu mu?

Ayy cok tatlııı masallaaaaah🧿🧿🧿🥰çok sevdım bu mınnosu🥰dayanırsın dayanırsın bulantın yoksa su mıktarını az artır bıde ekmegı azalt almazsın kılo canım.🙏
ben de birden çok hızlı 3 kg aldım 15. haftadayım 3 kilo geldi bile. ama ben kesinlikle kontrol edemiyorum hamileyken yediklerimi. hep canım bişey istiyor açlıktan da değil. sadece içim istiyor ve tutamıyorum kendimi. sürekli ayakta olmasam bence en az 6 kilo alırdım. korkunç😣

Ben iyi baslamistim, fena da gitmiyor da;
1. Disimi fircalayinca kaniyor, korkudan zor fircaliyorum🥲 discimden bi genel kontrol randevusu alicam
2. Genitalimle bacak aramda ciban gibi bir sey cikti, yuruyemiyorum, gecen sefer fucidin surmustum, hamilelikte kullaniliyormus ama hic kullanan oldu mu?
Dis eti kanamasi sorunu maalesef cok yaygin diye biliyorum, bol bol kalsiyum tuketmek gerekiyor... eger mideni rahatsiz etmiyor ise her gun sut tuketmeye calis ben cok faydasini goruyorum :KK200: (Kabizlik sorununu da ortadan kaldiriyor hem)

X