Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ay ben de senden kopya çekeyim bari dsfhsj

Amaan o zaman tamamen salıyorumm sgadsh geçen burnumda kan vardı dedim hamileliktenn sdfsf
evet o da hamilelikten😬😬 burun-diş eti kanamaları, burun tıkanıklığı hep hamilelikten😂 hatta gebelik nezlesi deniyormuş ona
sal gitsin canım iyiyiz 💪

Günaydın kızlar 2. Trimester prensesliğini yaşıyormusunuz sizde Harika gidiyor ne bulantı ne halsizlik çok şükür ilk trimester bitti şimdi bol bol partileme zamanı 😂
Ben şimdiden cicili kız bebek tulumları bakmaya başladım ilk kullanacağım paket bezi de almayı düşünüyorum 😍
Ben hep prensesim 😂 uyuyanı ama. Yataktan kalkmak istemiyorum ki 😪 bulantım bitti mide yanmalarım başladı. Her hafta benim kendini bir şekilde hatırlayıp kontörlük kimse olduğunu gösteriyor 😃

Günaydın kızlar 2. Trimester prensesliğini yaşıyormusunuz sizde Harika gidiyor ne bulantı ne halsizlik çok şükür ilk trimester bitti şimdi bol bol partileme zamanı 😂
Ben şimdiden cicili kız bebek tulumları bakmaya başladım ilk kullanacağım paket bezi de almayı düşünüyorum 😍
Kac haftalksin suan cnm. Ben 15 haftalik oldm ama hala o rahatliga gecemedim umutla bekliyorum🤤

Kızlar nipt sonucum geldi çok şükür sağlıklıymış bebiş 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🙏🏻
Cinsiyet bilgisini de doktora göndermişler cumartesi kontrolüm var öğreneceğim inşallah. Çok heyecanlıyım 🥰🙃
Bencede ara öğren canım😄ben yazmıstım hemen doktoruma cevapladı oda sagolsun ona gonderdıklerınde😄

Kızlar nipt sonucum geldi çok şükür sağlıklıymış bebiş 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🙏🏻
Cinsiyet bilgisini de doktora göndermişler cumartesi kontrolüm var öğreneceğim inşallah. Çok heyecanlıyım 🥰🙃
Ayyy öncelikle gözün aydın canım 🧿 Parti falan yapmayacaksan bence de arayıp öğren, benim içim kıpır kıpır oldu valla 😍😍😍

beni sabah sağlık ocağında ki hemşire aradı kan tahlili falan almamız gerekiyor dedi.
onların sisteminde kayıtlıyım rutin sanırım.
aile hekimine gidiyor musunuz sizde? kaç ayda bir bakıyorlar acaba

Ben hep prensesim 😂 uyuyanı ama. Yataktan kalkmak istemiyorum ki 😪 bulantım bitti mide yanmalarım başladı. Her hafta benim kendini bir şekilde hatırlayıp kontörlük kimse olduğunu gösteriyor 😃
Yaa ne güzel biz bulantı halsizlik anca şimdi kendimize gelebildik 😂mide yanması son gebelik haftalarında olur sanıyordum

Dünden beri ben de prenseslik modundayım. Tiksinmelerim geçti, enerjim iyi ama plesanta aşağıda olunca temizlik falan gene korkudan saldım jfsdhfs ilk kullanacağın paket bez nedirrr
Valla henüz markasını seçmedim canım genelde prima öneriyorlar ama onu kullanınca başka bez kabul etmiyormuş bebeğin vücudu ve cildi . Ufak bi araştırırım kızıma molfix kullandım hep asla pişik vs de olmadı 😇

Kız doktoru arayip ögrensene ay cok heycanli😀
yaa arayıp öğrenemiyor musuuunnn çook heyecanlı üf
Bencede ara öğren canım😄ben yazmıstım hemen doktoruma cevapladı oda sagolsun ona gonderdıklerınde😄
Ayyy öncelikle gözün aydın canım 🧿 Parti falan yapmayacaksan bence de arayıp öğren, benim içim kıpır kıpır oldu valla 😍😍😍
Cumartesi kardeşim de gelecek doktora ona söylemesini isteyeceğim. Pazar günü 3-5 kişi bir pasta kesip öğrenmek istiyorum. 🥰 kanama alanımdan dolayı 3 haftadır evde yatıyorum zaten hayatıma biraz renk katmam lazım 😄😄

Cumartesi kardeşim de gelecek doktora ona söylemesini isteyeceğim. Pazar günü 3-5 kişi bir pasta kesip öğrenmek istiyorum. 🥰 kanama alanımdan dolayı 3 haftadır evde yatıyorum zaten hayatıma biraz renk katmam lazım 😄😄
Ayyy çok güzell oluyor öyle öğrenmek, biz de boya ile öğrendik 🤣🤣

Maalesef ya ben henuz yasayamiyorum bulantim fszlalasiyor bazen istahim oyle cok yok hatta fazla yersem cikariyorum cok ilginc halsizlik devam ama cok degil uyumak istiyorum genelde erkek bebiste boyle oldugunu hic bilmiyordum😊

Kızlar 16+4 kontrolümden çıktım 17+4 ile uyumlu gelişimi çok şükür her şey yolunda. 🥹🧿 Elenetal 2'ye devam edeceğim hamileliğimin sonuna kadar bir de 4 kilo almıştım doktor 20 haftaya kadar daha fazla kilo almamanı tercih ederim dedi 😁 bakalım 4 hafta dayanabilecek miyim 😅

Eklentiler

• IMG_20240919_132340.jpg
    IMG_20240919_132340.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 30
beni sabah sağlık ocağında ki hemşire aradı kan tahlili falan almamız gerekiyor dedi.
onların sisteminde kayıtlıyım rutin sanırım.
aile hekimine gidiyor musunuz sizde? kaç ayda bir bakıyorlar acaba
Sağlık ocağındaki hemşire sadece ilk hamile olduğumu öğrenince bilgilerimi aldı. Geçenlerde sordum gelmem gerekiyor mu diye. 22 . Haftada tetanoz için geleceksiniz o kadar dedi

X