Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben de bugün hastaneye gittim. tam 8+4 haftalıkmış sata göre 8+6 oluyordu ama olsun oynayabilir o kadar. kalp atışlarını duyduk çok şükür doktorumu soru yağmuruna tuttum ama yine hiçbirini hatırlamıyorum 😄🤦🏻‍♀️ prilam yazdırdım biraz geç oldu çünkü anca ilk çocuğumu sütten kesebildim ilaç kullanabilmek için. Nasıl kullanıyorduk bu prilamı Dr söylemedi, eczacı da tam bilmiyormuş enteresan bir şekilde, e ben de unuttum 🙁 siz nasıl kullanıyorsunuz? Aha bu da bebiş bu arada 💖 Allah'ım herkesin yavrusunu sağ salim kavuştursun 🙏🏻🤲🏻

Eklentiler

• IMG-20240918-WA0000.jpeg
    IMG-20240918-WA0000.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 40
Sıfır tahmin bende… 🤣
Hep kızım olsun diye hayal etmiştim ama şimdi erkek bebekle de hayallerim var.
Tek dileğim sağlıklı olması… Mutlu ve bahtının açık olması ☺️
Sağlıklı hayırlı 🥰evlat olsunlar da hepimizin hakkında hangisi hayırlısı o olsun inşallah kız erkek fark etmez 🤲

Ya gerçek kızlar sizin içinizden ne geçiyor hani diyorlar ya💞 Anne hisseder diye içinizde hangi cinsiyetin olacağını hissediyorsunuz kız mı erkek mi?🥰
Ben ilk yavruma erkek olacak dedim kesin ve net bir şekilde ve gerçekten de oğlum oldu içime doğmuştu.Şimdi kızım olmasını istesem de yine erkek hissediyorum tuhaf bir şekilde ama ne olursa olsun önce sağlıklı olsun inşallah.

Kızlar ben de bugün hastaneye gittim. tam 8+4 haftalıkmış sata göre 8+6 oluyordu ama olsun oynayabilir o kadar. kalp atışlarını duyduk çok şükür doktorumu soru yağmuruna tuttum ama yine hiçbirini hatırlamıyorum 😄🤦🏻‍♀️ prilam yazdırdım biraz geç oldu çünkü anca ilk çocuğumu sütten kesebildim ilaç kullanabilmek için. Nasıl kullanıyorduk bu prilamı Dr söylemedi, eczacı da tam bilmiyormuş enteresan bir şekilde, e ben de unuttum 🙁 siz nasıl kullanıyorsunuz? Aha bu da bebiş bu arada 💖 Allah'ım herkesin yavrusunu sağ salim kavuştursun 🙏🏻🤲🏻
Bana gece 2 tablet sabah 1 tablet olarak verdi.
Tabi o kadar içmemeye çalışıyorum 🙄
Gün aşırı 1 tane gibi
Mide bulantınıza göre bakın 4 tablete kadar içilebilir dedi doktorum 👀

Bana gece 2 tablet sabah 1 tablet olarak verdi.
Tabi o kadar içmemeye çalışıyorum 🙄
Gün aşırı 1 tane gibi
Mide bulantınıza göre bakın 4 tablete kadar içilebilir dedi doktorum 👀
Teşekkür ederim ben iki tablet gece içeyım öyleyse bir tek sabahları kötü oluyorum çünkü. lavabodan başımı kaldıramıyorum 😔

Benim de şuan tek odak noktam sağlıklı olması ama en başlarda kız mı erkek mi diye çok düşünmüştüm geçiyo kızlar 😂😂 sinirliliğe gelince çok dengesizim bazen agresifim bazen çok rahatım tam bi dengesiz hamileyim 😛 mesela eşimi dün her yerden engelledim bugün tatlılık yaptı falan ama hala açmadım en son o da bıraktı şirinliği bakalım nolucak😀

Ben sabah içiyorum uyanır uyanmaz. Uyku yaptığını iddia eden var bu yüzden gece içen var ama o bana iyi gelmedi. Çünkü gece mide bulantısı önemli değilki benim için. Çalışıyorum ve gün içi önemli. Gece içmem geceyi rahat geçirttiriyor. Gündüz içmek zorundayım ki gündüz daha iyi olayım zaten doktorumda sabah kalkar kalkmaz içmemi söyledi

Gece uyumadan 2 tane dedi eğer gündüz kötü olursan sabah 1 tane öğlen 1 tane daha içebilirsin ama maksimum günde 4 hakkın var dedi

Yogun tempodan ancak gec saatte buraları okuyabiliyorum😅 Ben prilama başladığımdan beri nerdeyse 1 haftadır iyiyim kızlar. Ama mutlaka 2 saatte bir bir seyler yemem gerekiyor, yani az az sık sık yiyince iyi olabiliyorum. Sabah genelde ofise gidiyorsam poğaça, evdeysem de lavas ekmek arasına beyaz peynir domates yiyorum. Sonra 2 saat sonra kücük bi muz; 2 saat sonra corba: 2 saat sonra ya yine kücük bi meyve üzüm nektarin vs ya da kraker tarzı bi seyler, sonra da zaten aksam yemegi ama aksam yemegi. Porsiyonlarım hep kücük ve maalesef yumurta ben de oldum olası sevmem yoğurttan da tiksindim dolayısıyla yeterli yumurta, süt, peynir vs yiyememis oluyorum.
Keske dogum izni hamilelik baslar baslamaz baslasa ya, bu halde ise gitmek bana da asırı zor geliyor devletimiz sesimizi duysun bi güncelleme yapsın bari😂😂

Tebrik ederiim🙏🏻🙏🏻 Prilamı bana önce gece 1 taneyle basla demisti, öyle yaptım ve yeterli geldi. Etkisi uzun sürdüğü için bende bir sonraki aksama kadar iyi gidiyor, tam 24 saate yakın bulantı hissediyorum. Ama gece 1 yetmezse gece 2 demisti, o da yetmezse gece 2 sabah 1 seklinde. Bana cok iyi geldi ilac, insallah size de sifa getirir🙏🏻

Kızlar bu ilk trisemestr’da jel tırnak yaptırılır mı acaba?
Yaptıran cok var ama benim hicbir seye halim olmadıgı icin onu da bıraktım😂 5 senedir covid tam kapanma haric hic kendi tırnaklarımı kullanmazdım hep jel yaptırıyordum artık halsizlikten cıkattırdım, pazardan pazara kendime oje manikür günü ilan ettim😂

Yaptıran cok var ama benim hicbir seye halim olmadıgı icin onu da bıraktım😂 5 senedir covid tam kapanma haric hic kendi tırnaklarımı kullanmazdım hep jel yaptırıyordum artık halsizlikten cıkattırdım, pazardan pazara kendime oje manikür günü ilan ettim😂
Dikkatt cogu oje kullanılamaz diyor internette ben de o nedenle şeffaf bakım yapan bi oje kullanayım dedim ama arkasındaki etiketi çıkartınca altta hamileler kullanmasın diyordu benim ellerim berbat halde suan temiz içerikli oje arayışındayım

Dikkatt cogu oje kullanılamaz diyor internette ben de o nedenle şeffaf bakım yapan bi oje kullanayım dedim ama arkasındaki etiketi çıkartınca altta hamileler kullanmasın diyordu benim ellerim berbat halde suan temiz içerikli oje arayışındayım
Aa ciddi misiniz hiç düşünmemiştim, flormardan düz renkler alıp sürmüştüm direkt. Tam nerde yazıyor acaba ben de kontrol edeyim:KK43: Cok tesekkürler uyarı icin🙏🏻

Aa ciddi misiniz hiç düşünmemiştim, flormardan düz renkler alıp sürmüştüm direkt. Tam nerde yazıyor acaba ben de kontrol edeyim:KK43: Cok tesekkürler uyarı icin🙏🏻
Kalyon seffaf bakım yapan bi ürün var arkasındaki etiketi çıkarttım. O etiket çift taraflı yazı yazan bi etiket yani görünmeyen kısmında içindekiler yazıyo. Altta hamilelere tavsiye edilmez diyordu. Diğer markalarda bu uyarıya rastlamadım ama formaldehit içeriği olan ojeler kullanmayın yazıyo internette. Hangisi içeriyo hangisi içermiyo bilmiyorum ki ben de o nedenle sürmedim

Yogun tempodan ancak gec saatte buraları okuyabiliyorum😅 Ben prilama başladığımdan beri nerdeyse 1 haftadır iyiyim kızlar. Ama mutlaka 2 saatte bir bir seyler yemem gerekiyor, yani az az sık sık yiyince iyi olabiliyorum. Sabah genelde ofise gidiyorsam poğaça, evdeysem de lavas ekmek arasına beyaz peynir domates yiyorum. Sonra 2 saat sonra kücük bi muz; 2 saat sonra corba: 2 saat sonra ya yine kücük bi meyve üzüm nektarin vs ya da kraker tarzı bi seyler, sonra da zaten aksam yemegi ama aksam yemegi. Porsiyonlarım hep kücük ve maalesef yumurta ben de oldum olası sevmem yoğurttan da tiksindim dolayısıyla yeterli yumurta, süt, peynir vs yiyememis oluyorum.
Keske dogum izni hamilelik baslar baslamaz baslasa ya, bu halde ise gitmek bana da asırı zor geliyor devletimiz sesimizi duysun bi güncelleme yapsın bari😂😂
Bende hiç etki etmedi yani bulantı gitti ama kusma isteğim ve kusmam devam etti çok sinir bozucuydu bir daha da içmedim oysa buradaki yorumları okuyup ne hayaller kurmuştum 😅😅

X