Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben sabah içiyorum uyanır uyanmaz. Uyku yaptığını iddia eden var bu yüzden gece içen var ama o bana iyi gelmedi. Çünkü gece mide bulantısı önemli değilki benim için. Çalışıyorum ve gün içi önemli. Gece içmem geceyi rahat geçirttiriyor. Gündüz içmek zorundayım ki gündüz daha iyi olayım zaten doktorumda sabah kalkar kalkmaz içmemi söyledi
Şimdi gece kullandım sabah işe yarasın yeterli benim için uyku en istemediğim şey oğlumla ilgilenemiyorum uyuşuk olunca 🙁 deneyerek alırım ben de işe yaradı gibi şimdilik

Tebrik ederiim🙏🏻🙏🏻 Prilamı bana önce gece 1 taneyle basla demisti, öyle yaptım ve yeterli geldi. Etkisi uzun sürdüğü için bende bir sonraki aksama kadar iyi gidiyor, tam 24 saate yakın bulantı hissediyorum. Ama gece 1 yetmezse gece 2 demisti, o da yetmezse gece 2 sabah 1 seklinde. Bana cok iyi geldi ilac, insallah size de sifa getirir🙏🏻
Teşekkür ederim 🥰 bana iyi geldi gece 2 tane şimdilik sabah bulantısı hissetmeye başlamadım henüz umarım yeterli olur da çok içmem.

Iki gundur cok basim agriyo kizlar sol tarafi, yeterli su da iciyorum aslinda ama ozellikle sabahlari cok kotu oluyorum. Var mi bas agrisi yasayan?

Bir de dun gece gobusum kasindi, krem surmeyi unutuyorum daha almadim da zaten alicaklarimi. Evde bebe yagi ve normal nemlendirici kremim var onlari suruyorum simdilik kurumasin diye hem gogsume hem kalcama hem de belim ve gobegime. Siz basladiniz mi yavastan?

Iki gundur cok basim agriyo kizlar sol tarafi, yeterli su da iciyorum aslinda ama ozellikle sabahlari cok kotu oluyorum. Var mi bas agrisi yasayan?

Bir de dun gece gobusum kasindi, krem surmeyi unutuyorum daha almadim da zaten alicaklarimi. Evde bebe yagi ve normal nemlendirici kremim var onlari suruyorum simdilik kurumasin diye hem gogsume hem kalcama hem de belim ve gobegime. Siz basladiniz mi yavastan?
Ben normal vücut nemlendiricilerimi kullanmaya devam ediyorum.
Ben henüz yeterli su içemiyorum ama baş ağrım yok. Bende sürekli uyku hali var sadece

Ben normal vücut nemlendiricilerimi kullanmaya devam ediyorum.
Ben henüz yeterli su içemiyorum ama baş ağrım yok. Bende sürekli uyku hali var sadece
Ben de simdilik oyle yaptim ama heralde alicam lierac ve bio oil tarzi biseyi sonra catlak oldu keske alsaydim dememek icin

O uyku hali bende de var ofiste kafami koysam uyicam simdi aksama saat sayiyorum :KK43:

Ben başladım ama göbeğime sürüyorum yalnızca, göğüs kaşıntısı bende de oldu ama hiç sürmek aklıma gelmedi 😂 baş ağrısı ilk haftalarda vardı şuan iyiyim ama ben çok az su içiyorum :/

Ben de simdilik oyle yaptim ama heralde alicam lierac ve bio oil tarzi biseyi sonra catlak oldu keske alsaydim dememek icin

O uyku hali bende de var ofiste kafami koysam uyicam simdi aksama saat sayiyorum :KK43:
Ben doğal olsun diye arifoglunun çatlak yagını alıcam bakalım daha başlamadım yağlanmaya

Ben başladım ama göbeğime sürüyorum yalnızca, göğüs kaşıntısı bende de oldu ama hiç sürmek aklıma gelmedi 😂 baş ağrısı ilk haftalarda vardı şuan iyiyim ama ben çok az su içiyorum :/
Ben birini dinledim o da hic surmemis en cok gogsu catlamis inanamamisti, sakin aksatmayiin :)

Kızlar muayenede size plasenta ile ilgili bi şey denildi mi bana aşağıda biraz dedi doktor bilgisi olan var mı hiç bu konuda

Kızlar ben de bugün hastaneye gittim. tam 8+4 haftalıkmış sata göre 8+6 oluyordu ama olsun oynayabilir o kadar. kalp atışlarını duyduk çok şükür doktorumu soru yağmuruna tuttum ama yine hiçbirini hatırlamıyorum 😄🤦🏻‍♀️ prilam yazdırdım biraz geç oldu çünkü anca ilk çocuğumu sütten kesebildim ilaç kullanabilmek için. Nasıl kullanıyorduk bu prilamı Dr söylemedi, eczacı da tam bilmiyormuş enteresan bir şekilde, e ben de unuttum 🙁 siz nasıl kullanıyorsunuz? Aha bu da bebiş bu arada 💖 Allah'ım herkesin yavrusunu sağ salim kavuştursun 🙏🏻🤲🏻
Haftamız neredeyse aynı bu arada ☺️Bana gece yatmadan iki dedi ama ben bir tane alıyorum şimdilik yeterli geliyor

X