2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben gebelik şüphesi ile verdiğim ilk kanda sonucum 4027,97 çıktı ertesi gün kontrole gittim karnımdan bakılan ultrasonda kucukte olsa kese göründü bence emin olmak için sizi ertelemiştir içinizi ferah tutun :KK68:
Adetiniz kaç gün gecikti de bu kadar yüksek değer çıktı 🤭 ben iki geçti hemen baktırdım çok düşük çıkmıştı da 🤗

Kizlar bir sey sorucam, ben haftaya pazartesi doktora gidiyorum 6+5 olucam o zaman. Karindan ultrasonla hem bebek hem de kalp atisi duyulabilir mi?
Vajinal ultrasonla kesin duyulur canım 6+3 ile başlıyoruz duymaya ama normal ultrason cihaza bağlı olduğu için bir şey diyemiyorum ama inşallah duyarsin

Duygu durumunuzda değişiklik hissettiniz mi kızlar ? Aşırı hassasiyet , aşırı hüzün , alınganlık gibi ? Ben şuan eşim tek başına mandalina soyup yedi diye ağlıyorum.Halbuki ben yedim mandalina 😅😂
Bugün hastanede troid ultrasonu randevusu alacaktım dosyamı alıp gittiler aoyledigim hâlde bunun üzerine bir ağladım ki sormayın adam en son oturun ben getiririm kusura bakmayın falan dedi bir görseniz 🤣🤣 şimdi gülüyorum ama o zaman hiç komik değildi 🥺🥺🥺

kızlar bende akıntı oluyor her gün yumurtlama zamanı gibi sizde de oluyor mu ? benim de doktor randevum cuma günü , doktor cuma görürüz dedi ama heralde keseden bahsediyor muhtemelen beta 8000 olucak cuma günü kalp atışı için sanırım erken ?

Hamilelikle birlikte akıntı çoğalabiliyor tabii.Genellikle beyaz akışkan oluyor diye biliyorum.Bende şuan hiç olmadı ama ilk hamileliğimde gebelikle birlikte başlamıştı.Zaten hamileliğin ilk belirtilerinden birisi akıntı.Yeşil ya da kokulu (enfeksiyon) olmadığı sürece anormal bir durum değil 🤗

kızlar bende akıntı oluyor her gün yumurtlama zamanı gibi sizde de oluyor mu ? benim de doktor randevum cuma günü , doktor cuma görürüz dedi ama heralde keseden bahsediyor muhtemelen beta 8000 olucak cuma günü kalp atışı için sanırım erken ?
Bende de akıntı söz konusu hatta bazen öyle bi akıntı oluyor ki diyorum kanamamı oldu konuşuyorum lavaboya bakıyorum akıntı

Bende yeni öğrendim hamile olduğumu. Aslında bata 4 gün var ama şüphelendim birkaç damla kanamam oldu başka da olmadı çok ilginç geldi. 3 tane gebelik testi yaptım 5 dk içinde silik çizgileri gördüm. Sonra gittim kan verdim hamileymişim. Sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım bebişlerimizi inşallah🙏🏼🌸
Erken sevinmişim ben maalesef. Bugün ağrım oldu ve lekelenmem oldu. Tekrar kan testi yaptırdım. Değerim düşmüş. Kimyasal gebelik olduğunu biraz önce sonuçla beraber öğrenmiş oldum. Nisana kadar bir dinlenme sürecine gireceğim sanırım.

X