2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Daim olsun canım.Biraz heyecan biraz korku içindeyim karma karışık yarın benim kontrolüm var ilk üç ay benim için çok önemli.3 tane kayibim var 12 haftayı görmeden gitti.🥺
Ayy canım yaaa gerçekten çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inşallah hersey istediğin gibi olur Rabbım dualarını kabul etsin inşallah benimde ilk ama bende de korku var bakalım ne olacak

Ayy canım yaaa gerçekten çok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun inşallah hersey istediğin gibi olur Rabbım dualarını kabul etsin inşallah benimde ilk ama bende de korku var bakalım ne olacak
Rabbım senin de benim de duamızı kabul eder inşallah.ferah tut içini inşallah geçecek korkuların

Erken sevinmişim ben maalesef. Bugün ağrım oldu ve lekelenmem oldu. Tekrar kan testi yaptırdım. Değerim düşmüş. Kimyasal gebelik olduğunu biraz önce sonuçla beraber öğrenmiş oldum. Nisana kadar bir dinlenme sürecine gireceğim sanırım.
Çok üzüldüm canım geçmiş olsun istediğin zaman sağlıkla gelsin kucağına inşallah

Erken sevinmişim ben maalesef. Bugün ağrım oldu ve lekelenmem oldu. Tekrar kan testi yaptırdım. Değerim düşmüş. Kimyasal gebelik olduğunu biraz önce sonuçla beraber öğrenmiş oldum. Nisana kadar bir dinlenme sürecine gireceğim sanırım.
Gecmis olsun.Insallah bir dahaki sefere güzel haberler alırsın.

merhaba bende bugun.ogrendim 9 gun gecikmisti asst. acile gidip kan.verdin.ve sonuc 1447 6. hafta icindeymisim. Beklemiyordum supriz oldu.Allah isteyen.herkese versin kardesler.. kimseyi cocuksuz birakmasin.aratmadan versin.herkese. 🙏🙏
Tebrik ederim sağlıkla gelsin kucağına inşallah

Geçmiş olsun canım.Bende 2 ay önce 5 haftalık bebeğimi kaybettim.Hiç moralini bozma diycem ama biliyorum zor bir süreç. kimyasallar ve erken düşükler zaten bebek sağlıksız olacağı için rahim kabul etmiyor.Boşuna enerjisini sağlıksız bebeğe harcamamak adına bebeğin bile oluşmasına müsade etmiyor.Ama sonrasında her bakımdan sağlıklı bir bebek oluşması ve çabucak hamile kalınabilir olması araştırmalarla kesinleşmiş.Artık hiç bi dr 6 ay korunun demiyor. Ben korunmasız 7 ay sonunda hamile kalmıştım 5.haftada kaybettim.Sonrasındaki ilk reglden sonra tekrar hamile kaldım.Vücudumuz gerçekten inanılmaz.

merhaba bende bugun.ogrendim 9 gun gecikmisti asst. acile gidip kan.verdin.ve sonuc 1447 6. hafta icindeymisim. Beklemiyordum supriz oldu.Allah isteyen.herkese versin kardesler.. kimseyi cocuksuz birakmasin.aratmadan versin.herkese. 🙏🙏
Amin🙌🏼 hoşgeldin tebrik ederim.Rabbim sağlıkla huzurla bekleyip kucağına almayı nasip etsin inşallah 🧿

Kizlar merhaba. Benim sat 19 eylul ve bugun kan verdim 48.500 cikti. Bu deger asiri yuksek deil mi sizcede. Sikintili bi durum olabilir mi doktpra da gorunemedm cuma tekrar kan verip ona gore gidicem

Kizlar merhaba. Benim sat 19 eylul ve bugun kan verdim 48.500 cikti. Bu deger asiri yuksek deil mi sizcede. Sikintili bi durum olabilir mi doktpra da gorunemedm cuma tekrar kan verip ona gore gidicem
siz neden gözükmediniz ki dra? kan takibi ile ilginiz kalmamış ki kese çoktan oluşmuş bir ay önce nerdeyse artık kalp atışlarını bebeği görecek

Günaydin kizlar, dün alttan bakti ve kese gibi bisey var ama cok kücük diyip aldiris etmedi :/ neden böyle yapti anlamadim. 5+2 gittim dün iste. Bide kan aldi bugün sonuclari bekliyorum. Kücük bir delik vardi parmak ucu kadar ama ölcmedi normalmi?

Günaydin kizlar, dün alttan bakti ve kese gibi bisey var ama cok kücük diyip aldiris etmedi :/ neden böyle yapti anlamadim. 5+2 gittim dün iste. Bide kan aldi bugün sonuclari bekliyorum. Kücük bir delik vardi parmak ucu kadar ama ölcmedi normalmi?
Gec döllenmedir belkide kötü düşünme kan sonucu geldin bakalım bi 🌱

çok küçük oluyor normal ama 5 in sonlarında yolk gözüküyor kese büyüyor her gün :) normal canınızı sıkmayın 6 sonları bebek ve bebek kalp atışı 7-8 bile normal kalp için :)

Adetiniz kaç gün gecikti de bu kadar yüksek değer çıktı 🤭 ben iki geçti hemen baktırdım çok düşük çıkmıştı da 🤗
3 gün kadar gecikti sanırım, çok gecikme takibiyle kontrol etmemiştim ama 2 hafta öncesinde bir ilaç kullanımı için de kanda gebelik baktılar hamile olmadığım çıktı 2 hafta sonra baktırdım 5 haftalık çıktı yani bende durumlar biraz karışık nasıl oldu anlayamadım :))

Sat 1 Ekim geç döllenme ile bizde 4 haftaligiz, inşallah temmuz bebegimi bende kucağıma Alicam :)
hoşgeldiniz kizlar insallah hepimizin bebislerimizi saglikli kucagimiza almak nasip olur

X