2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Bugün hastanede troid ultrasonu randevusu alacaktım dosyamı alıp gittiler aoyledigim hâlde bunun üzerine bir ağladım ki sormayın adam en son oturun ben getiririm kusura bakmayın falan dedi bir görseniz 🤣🤣 şimdi gülüyorum ama o zaman hiç komik değildi 🥺🥺🥺
Ben de herşeye ağlıyorum yDa gülüyorum 😂

Kızlar ben bugün tam 6 haftalık hamile oldum. Göğüs hassasiyetim baya azaldı, kramplarım da aynı şekilde. Bulantılarım henüz yok. Acaba cidden hamile miyim diye düşünmüyorum değil 😅 sizin belirtileriniz neler
Benimde göğüslerim bazen azalıyor sonra yine artıyor bu normal demi 5+4 ün

Kızlar şimdi dr dan çıktım 5+5 karından ultrasonla keseyi gördük şükür.6 mm tahmin ettiğim gibi drumda geç döllenme olabileceğini düşünüyor.Kesenin yeride güzel tam rahmin ortasında.10 gün sonraya bebek ve kalp atışı için randevumu aldım 🤗🧿
Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim

Kızlar ben bugün tam 6 haftalık hamile oldum. Göğüs hassasiyetim baya azaldı, kramplarım da aynı şekilde. Bulantılarım henüz yok. Acaba cidden hamile miyim diye düşünmüyorum değil 😅 sizin belirtileriniz neler
canim benim bulantilarim var ama hala kusmadim kraplarim yok gogus hassasiyetim yeni başladi 😀bakalim daha neler neler hissetcez

Kızlar şimdi dr dan çıktım 5+5 karından ultrasonla keseyi gördük şükür.6 mm tahmin ettiğim gibi drumda geç döllenme olabileceğini düşünüyor.Kesenin yeride güzel tam rahmin ortasında.10 gün sonraya bebek ve kalp atışı için randevumu aldım 🤗🧿
gozun aydin cnm 10 gun sonra gorursun minigini 🤗

İnşallah canım yarın tekrar gidicem bugün de kahverengi lekelenme oldu hiçbir ağrım sızım biseyim yok yerleşme kanaması olabilir mi diye düşünüyorum doktoruma söyledim yarın bakacağını söyledi
güzel haberlerr gelsin inşallah :anneadayı::KK200:

Az once dr.cıktım kese küçük daha dedi ve kalp atısını duyamadık. 13 ekimde transfer olmuştum.
6+1 bugün.
Haftaya çağırdı tekrar. Nedense inancımı kaybettim.
Belkide içinde kurdugum hayaldi şuan canımı acıtan.
Benim gibi olan varmı?

Cok sevindim kuzum darısı bizimde basımıza inşallah 🫶🫶🫶🫶🫶

Az once dr.cıktım kese küçük daha dedi ve kalp atısını duyamadık. 13 ekimde transfer olmuştum.
6+1 bugün.
Benim gibi olan varmı?
Sacmalama ya belki gec döllenmedir haftaya bi git bakalım neler olucak🫶🫶🫶🫶🌱

Ay benim göğüs hassasiyetim baya fazla ve kocaman oldular 😅 kramplar da oturunca uzanınca yok ama ayağa kalkınca hissediyorum ve geceleri mide bulantısına başlıyor gündüz normal 😅

Tebrik ederim inş darısı başımıza olur bende 5+6 yım haftaya randevum çok heycanlanıyorum

6+1 bugün.
Benim gibi olan varmı?
Asla inancını yitirip canını sıkma. Geç döllenme sebebiyle 8+4 te ancak kalp atışını duyan arkadaşım oldu benim. 6+1 de kalp atışı duymama ihtimalin, duyma ihtimalinden daha yüksek zaten. Ben oğlumda 7. Haftaya yaklaşırken duydum

X