2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Merhabalar size bisey sormak istiyorum 1 kasımda evde test yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gidip kan verdim 516 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi söyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı dayanamayıp 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gelmemi söyledi vajinalde karında da kese göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi kan verip bugün 7 kasımda tekrar kan verdim 3672 çıktı yine kese görünmedi tuplerde bisey yok rahimde sol tarafta bisey gördü ama kese yok olsa bile sağlıklı büyümeyebilir dedi size dış gebelik mi yoksa kesenin görünmesi için daha var mı acaba son adet tarihim 29 Eylül 3 ekimde bitti kanama baş dönmesi vs hicbiseyim yok bugün progesteron da baktı oda normal çıktı
Canım adet tarihlerimiz bire bir aynı bende yarin kontrole gideceğim bakalım kese ve bebek hakkında neler diyecek seni bilgilendiririm.Ama bence daha çok erken olabilir.beklemekte fayda var.kese ve bebek 6. Haftada varlığını belli ediyor.Belki seninkisi geç döllenme olabilir.Sıkma canını bir süre daha sabırla bekle derim.Insallah hayırlı haberlerini alırız burada.

Dünden beri buraya giremedim kızlar herkese sevgiler.Yeni gelenler de hoş gelmişler.Hepimize sağlıklı bir 9 ay diliyorum.Benim erken mide bulantılarım başladı.Dün her yemekten sonra lavaboya zor yetiştim.Hatta 5 günde 2 kilo vermişim şimdi tartıldım.İlaçla biraz kontrol altına alabiliyorum.Çarşamba ilk dr randevum var.Gideyim hemen yazacağım buraya❤️
benimde 4 gundur midem bulaniyor cok ama kusmuyorum sen kac haftalik oldun bugun 5 +1 olddum

Merhaba sizinle aynı dönemdeyiz son adet tarihimiz aynı ve hcg değerlerimiz birbirine çok yakın. Bende de öyle baş dönmesi fln yok bir defa bulantım oldu onun haricinde midem de tuhaflık hissediyorum ama beni rahatsız edip lavaboya koşacak kadar bi bu bulantı olmadı. Doktor randevuma daha var. Umarım sizde de bir problem çıkmaz
Bende hicbisey yok sadece göğüs ağrısı var onun haricinde gayet iyiyim inşallah bisey çıkmaz teşekkür ederim

Canım adet tarihlerimiz bire bir aynı bende yarin kontrole gideceğim bakalım kese ve bebek hakkında neler diyecek seni bilgilendiririm.Ama bence daha çok erken olabilir.beklemekte fayda var.kese ve bebek 6. Haftada varlığını belli ediyor.Belki seninkisi geç döllenme olabilir.Sıkma canını bir süre daha sabırla bekle derim.Insallah hayırlı haberlerini alırız burada.
Bilgilendirirsen sevinirim canım bende erken olabilecegini düşünüyorum bakalım hayırlısı yarın gittiğimde Bende sonucu yazarım

İki gündür midemden acı su geliyor boğazıma sürekli normal mi acaba.Ac karnına bile midemden acı su geliyor😕
Gaviscon şurubu dr una danışabilirsin.Çok rahatlatıyo.Gece yatarkende çift yastık.Biraz başın yukarda durunca gece rahatlatıyo.Ve yemeklerle su içme mümkünse yemekten önce ve sonra.Çubuk kraker ekmek içi genellikle mide asidini tutuyo.Ama gaviscon baya etkili 🤗

Benim de ayni sekilde, hamilelik reflusu. Doktorunuza danisin ama benimki yemeklerden sonra iki olcek Gaviscon verdi 🌺
Benim gastrit hastalığım var ara ara tetikliyordu hamilelikten önce.Sadece nar yedim ondan sonra midem fena oldu bana dokundu galiba🤢.Hamilelikten önce ilaç alabiliyordum. Yarın gidip danisacam inşallah başka sorun yokturdur

Gaviscon şurubu dr una danışabilirsin.Çok rahatlatıyo.Gece yatarkende çift yastık.Biraz başın yukarda durunca gece rahatlatıyo.Ve yemeklerle su içme mümkünse yemekten önce ve sonra.Çubuk kraker ekmek içi genellikle mide asidini tutuyo.Ama gaviscon baya etkili 🤗
Sağol canım ekmeği, krakeri deneyeceğim.yemek bile yiyemiyorum çok kötüyüm yarın olsada gitsem doktora.o ilacı çok kullandım

Benim gastrit hastalığım var ara ara tetikliyordu hamilelikten önce.Sadece nar yedim ondan sonra midem fena oldu bana dokundu galiba🤢.Hamilelikten önce ilaç alabiliyordum. Yarın gidip danisacam inşallah başka sorun yokturdur
Simdi baktim ben de nar asidik meyve grubuna giriyor yemememiz gerekiyormus. Ben Gaviscon iciyorum, soguk sut iciyorum o da yatistiriyor ya da bir adet havuc ama havucu temkinl yemek lazim hamilelikte :) ben sanmiyorum ben de ayni durumdayim bogazim bile tahris oldu asitten 😀

Çok aşırı uyuma isteğim oluştu iki gündür.Gozum kalkmıyor 7/24 yatıyorum kalkıyorum yemek yiyorum işimi tutuyorum yine yatıyorum😀

Simdi baktim ben de nar asidik meyve grubuna giriyor yemememiz gerekiyormus. Ben Gaviscon iciyorum, soguk sut iciyorum o da yatistiriyor ya da bir adet havuc ama havucu temkinl yemek lazim hamilelikte :) ben sanmiyorum ben de ayni durumdayim bogazim bile tahris oldu asistan
Geçmiş olsun canım. Sende listemi var.bana atabilir misin listelerini.Enazindan temkinli olurum yediklerimde.Bir nar yüzünden tadım kaçtı.valla yemek bile yiyemiyorum.

X