2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben doktora gittiğimde 6+2 günlük olacak karından kesin olarak keseyi görmem gerekiyor değil mi hatta belki kalp atışı bile duyulabilir
Sanırım kesenin görülmesi gerekiyor ama geç döllenme vs gibi bir durum var bilemem tabi. Kalp atışı için erken galiba. Biz geçen hafta kese gördük, bu hafta miniği görmek için gideceğiz inşallah. Sonraki hafta da kalp atışı için gideceğiz. İnşallah🤗

biz beta 4027,97 iken keseyi gördük
Ben 1 kasımda kan verdim 516 çıktı doktorun 2 gun sonra tekrar vermemi soyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gittim kese görünmedi vajinalde de karında da 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi bugün gittim yine görmedi keseyi kanda verdim 3672 çıktı çarşamba tekrar gidicem sizce kese görünür mü dış gebelikten de suphelendi doktorum sizin ne zaman görünmüştü

Keseyi gördünüz mü acaba benimde hesabıma göre 5+5 ama keseyi goremedik daha çarşamba tekrar gidicem
Gitmedim daha doktora yavrum en son 4+6 da gittim carsamba günü gitcem uygulama programlarına göre gittgimde 5+5 olcak inşallah görünür ama gec döllemmeyse bilemeyiz tabi sende git yine olabiliyor bazem görünmekte zorlanabilir küçüktür

Gitmedim daha doktora yavrum en son 4+6 da gittim carsamba günü gitcem uygulama programlarına göre gittgimde 5+5 olcak inşallah görünür ama gec döllemmeyse bilemeyiz tabi sende git yine olabiliyor bazem görünmekte zorlanabilir küçüktür
Bende senin gibi düşünüyorum 1 kasımda 516 çıktı değerim 3 kasımda 814 4 kasimda 1221 cumartesi gittim goremedi doktorum dış gebelikte olabilecegini söyledi 2 sonra tekrar kan verip gel dedi 3672 çıktı değerim yine keseyi göremedi tuplerde sorun yok rahimde sol tarafta yuvarlak bisey gordu ama kese yok çarşamba tekrar gidicem bakalım ne diyecek çok endişeliyim birkaç gündür moralim sıfır stresteyim eşimde Bende ilk gebelik bide

Bende senin gibi düşünüyorum 1 kasımda 516 çıktı değerim 3 kasımda 814 4 kasimda 1221 cumartesi gittim goremedi doktorum dış gebelikte olabilecegini söyledi 2 sonra tekrar kan verip gel dedi 3672 çıktı değerim yine keseyi göremedi tuplerde sorun yok rahimde sol tarafta yuvarlak bisey gordu ama kese yok çarşamba tekrar gidicem bakalım ne diyecek çok endişeliyim birkaç gündür moralim sıfır stresteyim eşimde Bende ilk gebelik bide
Benimde ilk kuzum banada dış gebelik ihtimali olabilir dedi ama bi cok kişiyle görüsüm hersey takilma dedi artıslarımız suan iyi bu carsamba neyin ne oldugu cıkacak gelende allahtan gidende kalbını ferah tut yoksada hayırlısı degilmiş dicez olsa belkide saglıksız bir bebek olucak o yüzden rabbim saglıklı eylesin 🫶

Benimde ilk kuzum banada dış gebelik ihtimali olabilir dedi ama bi cok kişiyle görüsüm hersey takilma dedi artıslarımız suan iyi bu carsamba neyin ne oldugu cıkacak gelende allahtan gidende kalbını ferah tut yoksada hayırlısı degilmiş dicez olsa belkide saglıksız bir bebek olucak o yüzden rabbim saglıklı eylesin 🫶
Amin canım teşekkür ederim çarşamba gittiğinde sonucunu yaz bende carsamba gidicem

Hayır haftaya gidicem kese için çağırdı doktor. Düşük riskine göre kullanılıyor sanırım
Coraspin bende kullanmıştım çocuğun daha iyi kanlanması için veriyor doktor kanama olduğu zaman ara verdiriyo çünkü coraspin kanı sıvılaştırıyo sağlıkla kucağınıza alın hepinizde inşallah belki yakında gelirim aranıza

Merhabalar size bisey sormak istiyorum 1 kasımda evde test yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gidip kan verdim 516 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi söyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı dayanamayıp 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gelmemi söyledi vajinalde karında da kese göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi kan verip bugün 7 kasımda tekrar kan verdim 3672 çıktı yine kese görünmedi tuplerde bisey yok rahimde sol tarafta bisey gördü ama kese yok olsa bile sağlıklı büyümeyebilir dedi size dış gebelik mi yoksa kesenin görünmesi için daha var mı acaba son adet tarihim 29 Eylül 3 ekimde bitti kanama baş dönmesi vs hicbiseyim yok bugün progesteron da baktı oda normal çıktı
Merhaba sizinle aynı dönemdeyiz son adet tarihimiz aynı ve hcg değerlerimiz birbirine çok yakın. Bende de öyle baş dönmesi fln yok bir defa bulantım oldu onun haricinde midem de tuhaflık hissediyorum ama beni rahatsız edip lavaboya koşacak kadar bi bu bulantı olmadı. Doktor randevuma daha var. Umarım sizde de bir problem çıkmaz

Merhabalar size bisey sormak istiyorum 1 kasımda evde test yaptım çift çizgi çıktı hastaneye gidip kan verdim 516 çıktı değerim doktorum 2 gün sonra tekrar vermemi söyledi 3 kasımda tekrar verdim 814 çıktı dayanamayıp 4 kasımda bidaha verdim 1221 çıktı cumartesi gelmemi söyledi vajinalde karında da kese göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi kan verip bugün 7 kasımda tekrar kan verdim 3672 çıktı yine kese görünmedi tuplerde bisey yok rahimde sol tarafta bisey gördü ama kese yok olsa bile sağlıklı büyümeyebilir dedi size dış gebelik mi yoksa kesenin görünmesi için daha var mı acaba son adet tarihim 29 Eylül 3 ekimde bitti kanama baş dönmesi vs hicbiseyim yok bugün progesteron da baktı oda normal çıktı
merhaba alttan baktırdınız mı bir de bazen makineler eski olabiliyor benim kese karından hiçbirşekildr gözükmedi rahim şekli nedeniyle

hanımlar sıze sorum olacak bat günü testleri koyu ıkı cızgı cıkan var mmı ? benım bat geldı test yaptım ama hala koyu degıl ıkıncı cızgım t gıbı yanı normalmı acaba

hanımlar sıze sorum olacak bat günü testleri koyu ıkı cızgı cıkan var mmı ? benım bat geldı test yaptım ama hala koyu degıl ıkıncı cızgım t gıbı yanı normalmı acaba
Testteki renklere hiç takılmayın herkeste beta farklılık gösterebiliyor biz üç arkadaş aynı anda gebe kaldık üçümüzün testleri de betaları da birbirinden çok farklıydı. Önemli olan beta nın 2 günde en az iki katı artarak gitmesi

Bence normal benimde öyleydi adet olmam gereken ilk gün test yaptım öyle koyu çift çizgi değildi kan verdim 110 çıkmıştı değer aradan 4-5 gün geçti o zaman test yaptım koyu olmuştu

Bence normal benimde öyleydi adet olmam gereken ilk gün test yaptım öyle koyu çift çizgi değildi kan verdim 110 çıkmıştı değer aradan 4-5 gün geçti o zaman test yaptım koyu olmuştu
elimde testimde kalmadı sadece bıtane bekleyecegım onun ıcınde mecbur teşekkür edrim

Dünden beri buraya giremedim kızlar herkese sevgiler.Yeni gelenler de hoş gelmişler.Hepimize sağlıklı bir 9 ay diliyorum.Benim erken mide bulantılarım başladı.Dün her yemekten sonra lavaboya zor yetiştim.Hatta 5 günde 2 kilo vermişim şimdi tartıldım.İlaçla biraz kontrol altına alabiliyorum.Çarşamba ilk dr randevum var.Gideyim hemen yazacağım buraya❤️
Geçmiş olsun.sende hosgeldin

İki gündür midemden acı su geliyor boğazıma sürekli normal mi acaba.Ac karnına bile midemden acı su geliyor😕

X