2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
bebim eşim yanımda ama bir bardak su vermedi desem yeridir yataktan çıkmam yasak olduğu halde sabah aksam annesinde yedi bir tabak yemek getirmedi tencere mi tasıyacağım dedi ben de anneme gectim
Kusura bakma canım ama eşinin yaptıkları çok sinir bozucu ben okurken canım sıkıldı alkah yardımcın olsun inşallah 🥺🥺

Kizlar bu arada hep okuyordum ilk zamanlar cok yorgun uykulu oluyormus herkes diye, ben yataga erken gitsem bile oyle guzel hic uyuyamiyorum, uykumu guzel alamiyorum, uyaniyorum hep, ozellikle gece 4-5 gibi tuvalete gittikten sonra bir daha cok zor dalabiliyorum. Sizde durum nasil, uykulu musunuz yoksa uykusuz
Ben gece 3,4,5 defa kalkıyorum lavaboya.Daha bu azalmış hali.tekrar uyuyorum sonrasında ama sanki uyumamışım.bilincim açık gibi sürekli

Boş gebelikte kese gözükür büyür ama içinde bebek olmaz canım 5 hafta bebek gözükmesş için erken canım ben 7 haftalık iken kesede bebek gözükmedi boş gebelikti keseyi karından mı gördü vajinal ile mi
Canım ben daha Dr gitmedim doktorum 5 haftalık olsun öğle gel dedi kese varmı yokmu hiç bilmiyorum daha 4+3 günlük daha benimki

Tabi ki iğne her zaman daha etkilidir ama ben de hiç bir etkisi olmadı
İşte her hamilelik farklı ama düşünceler aynı inşallah bişey olmasın şu kanamalar kesilsin de iğne de yaptırırız ilaçta sadece güzel kafamızın rahat geçirdiği bir hamilelik olsun istiyoruz hepimiz inş hepimiz sonu görüp sağlıklı minnak bebişlerimizi kucağımıza alabiliriz

İşte her hamilelik farklı ama düşünceler aynı inşallah bişey olmasın şu kanamalar kesilsin de iğne de yaptırırız ilaçta sadece güzel kafamızın rahat geçirdiği bir hamilelik olsun istiyoruz hepimiz inş hepimiz sonu görüp sağlıklı minnak bebişlerimizi kucağımıza alabiliriz
Aynen öyle canım inşallah inşallah 💕

Kizlar benim bat 17 ekimdi cuma gunu ruyamda gördüm hamile oldumu test yaptim boyle ilkinde ikinci silik ikinci resimde 3 cizgi ben sok adet 8 kasimda olacam daha iki gun var
kan ver canim kesinlesir
ama teste gore hamilesin bnmde ilk ogrendigimde boyleydi

kizlar bugun saglik ocagina gittim rutin gebellik testlerimi yaptırdım yarin cikacak sonuclar
bide bnm tansiyon 130/80 cikti hemsireye yuksek degilmi dedim bana dedi ki yolda yurumuşsun ondan kizlar sizce yuksek degilmi gebelik icin

kizlar bugun saglik ocagina gittim rutin gebellik testlerimi yaptırdım yarin cikacak sonuclar
bide bnm tansiyon 130/80 cikti hemsireye yuksek degilmi dedim bana dedi ki yolda yurumuşsun ondan kizlar sizce yuksek degilmi gebelik icin
Ben çok bilmiyorum ama iş yerinde sağlık merkezine başım ağrıyor diye gittiğimde önce oturtup 5 dk bekletirlerdi tansiyona bakmak için yürüdüm diye.

Sadece fikrimi söylüyorum bildiğimden değil de tansiyonun normalde 12-8 ise hamilelikte de bu olur yüksek denilmez. Ama tansiyonun normalde 9-6 iken 13-8 çıktıysa evet sıkıntılı.

inşallah canım 🙏🙏yarın gideceğim ben de kontrole

benım normalım 10 max 11 mesela fazlası benı carpıyor :) son aylarımda 13 -14 olmustu bır ay takıp etmıstık hatta ama , dinlenik vucutla ölçülmesş doğru olan

Ben çok bilmiyorum ama iş yerinde sağlık merkezine başım ağrıyor diye gittiğimde önce oturtup 5 dk bekletirlerdi tansiyona bakmak için yürüdüm diye.

Sadece fikrimi söylüyorum bildiğimden değil de tansiyonun normalde 12-8 ise hamilelikte de bu olur yüksek denilmez. Ama tansiyonun normalde 9-6 iken 13-8 çıktıysa evet sıkıntılı.
ilk gebeligimde de tansiyonum vardi bende biraz yuksek buldum

X