2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar benimde sat 5 ekim. 11 kasıma doktora randevu aldım. Sanırım doktora gittiğimde 5+2 olmuş oluyor. Ben de Beta yükselsin diye o tarihe almıştım.

Yolk u da ilk defa bu akşam duydum 🤗 Allah asip ederse inşallah bende anca kese görünür değil mi
Ben 5+1 deyim benim yolk gözükmedi bugün ama bir günde çok şey değişiyor belki görünür.

Ben 5+1 deyim benim yolk gözükmedi bugün ama bir günde çok şey değişiyor belki görünür.
2 günde gitsen yolkun gözüküyor 5 gün daha sonra gitsen bebek gözüküyor 10 gün sonra gitsen kalp atışı :) ama insan beklemeye dayanamıyor :)) benim kanamam nedeniyle cumartesi gitmiştim kesem gözüktü pazartesi gittiğimde yolk gözükmüştü :)

Kızlar benim son hamileliğimin her günü kanamalıydı inanın alttan alınca daha çabuk tesir ediyor aslında progestan İn iğneleri den verselerdi keşke onlar daha iyi
canım kalp atışını duymadan da yada bebeği görmeden vermek istemiyorlar ama proluton iğne tehlikeli iyi değil diyen yorumlar da okudum kanser riski yaratıyor die tabiki hiçbir bilgim yok sadece okuduklarım hoş benim doktorum sana hap veriyorım ama onun bile yaradığı konusunda yorum yapamam dedi :KK43:

2 günde gitsen yolkun gözüküyor 5 gün daha sonra gitsen bebek gözüküyor 10 gün sonra gitsen kalp atışı :) ama insan beklemeye dayanamıyor :)) benim kanamam nedeniyle cumartesi gitmiştim kesem gözüktü pazartesi gittiğimde yolk gözükmüştü :)
Evet ya ben dün gece gittim bugün öğlen gittim o aralıkta 3 mm büyümüş

Kızlar benim son hamileliğimin her günü kanamalıydı inanın alttan alınca daha çabuk tesir ediyor aslında progestan İn iğneleri den verselerdi keşke onlar daha iyi
Bana bir kez iğne vurdular geçmezse 3 gün sonra tekrar vurdur dediler birde vajinal deneyeyim o zaman oral alıp uyku yapması işime geliyor yat yat vakit geçmiyor

canım kalp atışını duymadan da yada bebeği görmeden vermek istemiyorlar ama proluton iğne tehlikeli iyi değil diyen yorumlar da okudum kanser riski yaratıyor die tabiki hiçbir bilgim yok sadece okuduklarım hoş benim doktorum sana hap veriyorım ama onun bile yaradığı konusunda yorum yapamam dedi :KK43:
Eşim de sağlıkçı içeriği Protestanla aynı dedi

Çok erken diye diyor Doktorlarda aslında sağlıksız gebelikte hiç birşey tutmaz demişlerdi banada Allahım inş tez zamanda kurtarır kanamalar dan da rahat bir hamilelik geçirirsin

Çok erken diye diyor Doktorlarda aslında sağlıksız gebelikte hiç birşey tutmaz demişlerdi banada Allahım inş tez zamanda kurtarır kanamalar dan da rahat bir hamilelik geçirirsin
canım çok ama çok teşekkür ederim inşallah bu süreci hep birlikte güzel atlatırız 🙏🙏🙏 yoğun bir kanamam yok ama bitmedi 15 gün oldu :KK43:(

Kimyasal gebelik olsa hiç kesegörünmezmiydi ben mi yanlış hatırlıyorumki
Boş gebelikte kese gözükür büyür ama içinde bebek olmaz canım 5 hafta bebek gözükmesş için erken canım ben 7 haftalık iken kesede bebek gözükmedi boş gebelikti keseyi karından mı gördü vajinal ile mi

X