2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Tiskinme olayı da ayrı bir yandan olay zaten hevesli yapıyorsun canın istiyor ama bir anda yemekten vaz geçiyorum yutkunamiyorum resmen
Aynen bugün canım etli patates yemeği çekti annem yaptı yerken midem bulandı

Kizlar kızımı 37+3 de doğum yapmıştım oglumuda 38+2 de doğum yaptım acaba şimdiki gebeliğim de aynı olurmu

Bazen canım ekşi şeyler istiyor tatlı görünce midem bulanıyor bazen de ekşi şeyler görünce midem bulanıyor tuhaf yani bu ara midem

Kizlar benim gibi bulantısız sakin olan var mi
Bulantı başlarda baya şiddetliydi hatta doktordan ilaç istedim kullandım bir kutu bitti ikinciyi alacaktım ama şu son 2-3 gündür baya baya bulantım azaldı sadece sabah uyandığımda biraz rahatsız ediyor ilacı almasam mı acaba diyorum

Şuan kaç haftalıksin canım

Bende öyleyim çay benim şu hayatta zevk aldığım tek şeydi onu bile içemiyorum artık suyu günde 2 bardak anca içebiliyorum oda zorla
Normalde bende ağzıma çay vurmazdım şuan hiç bişey içmediğim için 1 2 damla dem koyup günde 1 bardak çay içiyorum (paşa çayı) çocuklara konulandan o bile nasıl iyi geliyor ben cips ve kola bağımlısı bir insandım ağzıma vurmadım çok şükür hiç ama bazen çok canım istiyor bebeğe kıyamadığımdan içmiyorum yemiyorum. Su konusunu çözemiyorum ama bi tek zaten çok su içen birisi değildim hamilelik beni dahada zorluyor

Bana tuzlu kraker de mide yanması yapıyor az yağlı kaşarlı tost şuan en iyi arkadaşı midemin ve benim
Bendeki durum sabah erken başlıyor öğlene kadar ondan sonra hiç bir şeyim yok gibi devam ediyor bu yüzden hiç ilaç istemedim

Bazen canım ekşi şeyler istiyor tatlı görünce midem bulanıyor bazen de ekşi şeyler görünce midem bulanıyor tuhaf yani bu ara midem
Bana pastörize süt bile nasıl şekerli geliyor şekerli herşey aşırı ağır geliyor niye böyle anlamaıdm. Turşu da yiyemiyorum salata seviyorum oda mideme dokunuyor inşallah şu süreçler hemen geçer ve iştah dönemi açılır

İlk trimesterda nefes darlığı yaşamak normal mi?
Normal mi tam birşey diyemem ama hormonlardan dolayı nefes darlığı oluşabiliyor eğer herhangi bir kalp rahatsızlığın yoksa ama tabi yine de bu durumu kontrolde mutlaka doktoruna danış. Benim kalbim de ritim bozukluğu vardı evlenmeden önce ağır işler koşu heyecan fln gibi şeyler yasaktı sakin kalmam gerekiyordu sonra hamilelikle birlikte biraz nefes darlığı yaşamaya başladım doktorum kardiyolojinin kontörlü altında olmamı söyledi.

Bana tuzlu kraker de mide yanması yapıyor az yağlı kaşarlı tost şuan en iyi arkadaşı midemin ve benim
Ya afedersin sabah mesela kusarken sap sarı veya balgam kusuyorum başkada olmuyor çubuk yiyorum kendime geliyorum

Artık ne yapalım gülü seven dikenine katlanır demişler ve her zorluğun ardından bir güzellik gelir sabır diyorum kendime sürekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…